Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219472 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #2715 : 26 Ağustos 2012 - 12:32:10 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Uçurtma şarkısında "Ben en güzel şarkımı henüz yazmadım" diyor ama bence yazdı "Perdeler"..Gerçekten mükemmel bir söz yazarı aynı zamanda harika bir vokal.Bu ikisi beraber bir kişide çok zor bu yüzden sanırım belki de Türkiye'deki en iyi vokal.Tam bir disiplin abidesi.Hiç kendini bozup diğer tarzlara sapma yapmıyor.Gerekirse güzel bir şarkı yapmak için stüdyoda sabahlıyor. Uuzun zamandır dinlemediğim Şebnem parçalarını dinledim de

İyi güzel söylemişin de; "Hiç kendini bozup diğer tarzlara sapma yapmıyor." ne demek şimdi?
Başka tarzlarda şarkılar yapmak neden kendini bozmak olsun ki?_Tam tersi bakış açısını genişletmektir bence. Yıllardır tartışılan bir konudur Şebnem'in kendini tekrarlıyor olması. Tabi kendini tekrarlıyor olması yinede güzel şarkılar yapmasına engel değil o ayrı bir konu tabiii

Özlem Tekin

« Yanıtla #2715 : 26 Ağustos 2012 - 12:32:10 »

« Yanıtla #2716 : 03 Eylül 2012 - 22:40:57 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
İyi güzel söylemişin de; "Hiç kendini bozup diğer tarzlara sapma yapmıyor." ne demek şimdi?
Başka tarzlarda şarkılar yapmak neden kendini bozmak olsun ki?_Tam tersi bakış açısını genişletmektir bence. Yıllardır tartışılan bir konudur Şebnem'in kendini tekrarlıyor olması. Tabi kendini tekrarlıyor olması yinede güzel şarkılar yapmasına engel değil o ayrı bir konu tabiii

İyi güzel söylemişin de; "Yıllardır tartışılan bir konudur Şebnem'in kendini tekrarlıyor olması." ne demek şimdi?

En iyi bildiği müzik türünde yoluna devam ediyor işte. Bildiğinden şaşmadığı için de bu noktada şimdi!

« Yanıtla #2717 : 03 Eylül 2012 - 23:57:56 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
ne alaka ki en iyi bildiği??? şimdi özlem elektronik albüm yaptı..o türü bilmeden mi yaptı o albümü..insan biraz müzikte kalıplarını kırar müziğini süsler..Aynı tip klipler aynı hareketler aynı konular klasik eski rock altyapıları tekrar babam tekrar

"""""şebnem ferah'ın yıllardan bu yana şu sentez üzerine şarkı yaptı :
çocuk yakışıklıydı, kuuldu, karizmatikti, farklıydı, hafif depresifti > sevdim > kendimi sevdirdim > aşk gibi bişey oldu gibi > verdim > çocuk beni terketti > ağır depresyonlardayım > çocuk zaten çirkindi lan boşver > huff sana mı kaldım lan artık daha yakışıklısını buldum > lan bu da terketti > olm ben sevilemicekmiyim > hay bu kaderin > zaten kibritin yanan kısmıydık siz hiç yanmadınız iyi mi! """"""

çok sıkıcı..
« Son Düzenleme: 04 Eylül 2012 - 00:04:22 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #2718 : 04 Eylül 2012 - 00:46:53 »

Çevrimdışı soner16

• Daimi Üye
  • cesedine tukursem mi?
 ‎2 gecedir şebnem ferahın öldüğünü gördüm rüyamda ve "sen" isminde bir şarkı yaptıgını gördüm hayırdır inşallah.

« Yanıtla #2719 : 04 Eylül 2012 - 01:04:34 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
‎2 gecedir şebnem ferahın öldüğünü gördüm rüyamda ve "sen" isminde bir şarkı yaptıgını gördüm hayırdır inşallah.

Hayırdır inşallah ölü görürsün diri gelir derler ömrüne ömür katarmışsın neyse :) sen albümü ha bakalım gelicek mi? gelirse öyle albüm artık şeboya dersin :)
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #2720 : 07 Eylül 2012 - 03:31:51 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
memur tipli bir rockçu o!
..

« Yanıtla #2721 : 24 Eylül 2012 - 13:40:57 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Yeni albüm bitene kadar hoşçakalın!

Rock müziğin sevilen ismi Şebnem Ferah, önceki gece 'Eylül'de Harbiye'de' konserleri kapsamında, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda bir konser verdi. Yeni albüm hazırlıkları öncesi son konserinde hayranlarıyla buluşan Ferah, "Sizinle yeni albüme kadar, üç-beş ay görüşemeyeceğiz; bu konserde bol bol eğlenin" dedi.

ÜNLÜLER AÇIKHAVA'DA

Açıkhava'yı dolduran binlerce kişinin tüm şarkılarına eşlik ettiği Ferah, 'Ben Şarkımı Söylerken', 'Mayın Tarlası', 'Sigara', 'Sil Baştan' ve 'Bu Aşk Fazla Sana' gibi unutulmaz parçalarını seslendirdi. Konseri izleyenler arasında; Deniz Akkaya, Çağla Şıkel, Doğa Rutkay, Pınar Tezcan, Nihan Buruk, Erdal Tosun, Seray Sever ve sevgilisi Tolga Acar, işadamı Sedat Aloğlu ile oğlu Selhan Aloğlu da bulunuyordu.

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2012/09/24/yeni-album-bitene-kadar-hoscakalin-

« Yanıtla #2722 : 31 Ekim 2012 - 01:09:04 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
böyle bişey var mı ??????:
Şebnem Ferah ile birlikte çalışmıştınız, aynı dönemde ilk albümleriniz çıktı. Birbirinizle karşılaştırılmanız kabak tadı mı verdi?

Bize vermedi. Hiçbir zaman kırgınlığımız olmadı. Alaturkacılar gibi de atışmalara girmiyoruz; birbirimizin yaptığı müziği takdir ediyoruz. Buluşup bir yerlere gidemiyoruz ama karşılaştığımızda sohbet ediyoruz. Kendisini çok başarılı buluyorum. Ben kaytardım biraz ihmal ediyorum müziği oyunculuk sevdam yüzünden. O çok güzel sahiplendi, çok titiz çalışıyor. Allah’tan Şebnem Ferah var hayatımızda.
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #2723 : 31 Ekim 2012 - 01:55:44 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Var.

« Yanıtla #2724 : 31 Ekim 2012 - 14:54:16 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
böyle bişey var mı ??????:
Şebnem Ferah ile birlikte çalışmıştınız, aynı dönemde ilk albümleriniz çıktı. Birbirinizle karşılaştırılmanız kabak tadı mı verdi?

Bize vermedi. Hiçbir zaman kırgınlığımız olmadı. Alaturkacılar gibi de atışmalara girmiyoruz; birbirimizin yaptığı müziği takdir ediyoruz. Buluşup bir yerlere gidemiyoruz ama karşılaştığımızda sohbet ediyoruz. Kendisini çok başarılı buluyorum. Ben kaytardım biraz ihmal ediyorum müziği oyunculuk sevdam yüzünden. O çok güzel sahiplendi, çok titiz çalışıyor. Allah’tan Şebnem Ferah var hayatımızda.

Hatta son çıktığı programdan galiba.. Öyle hatırlıyorum.
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #2725 : 31 Ekim 2012 - 15:40:04 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Şahan'ın programındada benzer şeyler söylemişti.

« Yanıtla #2726 : 08 Kasım 2012 - 19:12:31 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
heyysss sizinki uyusun şebo ocağın ilk haftası yeni albüm konserlerine baslıyomus..alayına isyan ölümüne şeboizmm :) albümler aynı zamanda cıkabilir..umarım yeni albümün şu yogoslav kadının verdiği tadı aşar bu kez Özzz

« Yanıtla #2727 : 15 Kasım 2012 - 00:48:01 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Bu hafta 5'TE 5'in konuğu ŞEBNEM FERAH

http://www.powerturk.tv/2010/bestebes.asp

« Yanıtla #2728 : 19 Kasım 2012 - 20:05:20 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Şebnem Ferah'la birlikte mi?

Aşk yaşadıkları konuşulan Şebnem Ferah ve Hayko Cepkin'in Jolly Joker Balans'taki samimi görüntüleri objektife böyle yansıdı.

Rock dünyasının yıldızları Şebnem Ferah ve Hayko Cepkin'in ilişki yaşadığı konuşuluyor. İkili hakkındaki aşk iddiası ilk kez geçtiğimiz yıl ortaya atılmıştı. Bostancı Gösteri Merkezi'nde sahneye çıkan Ferah ve Cepkin konserin sonunda Etiler'deki bir gece kulübünde sabaha kadar baş başa eğlenmiş, aralarındaki yakınlık "Yeni bir aşk mı doğuyor?" başlığıyla haber olmuştu.

Hayko Cepkin, "Aşkın Izdırabını..." adlı yeni albümünü geçtiğimiz günlerde Jolly Joker Balans'ta tanıttı. Lansmana katılanlar arasında Şebnem Ferah da vardı. Gecede yeni şarkılarını seslendiren Cepkin, sahneden iner inmez sonra soluğu Ferah'ın yanında aldı. İkilinin samimi halleri, bu kez objektiflerden kaçmadı..

http://birbak.mynet.com/detay/magazin/sebnem-ferahla-birlikte-mi/20795

« Yanıtla #2729 : 20 Kasım 2012 - 14:52:18 »

Çevrimdışı soner16

• Daimi Üye
  • cesedine tukursem mi?
bastan bellliydi abi :D ben demistim bunlarda bisey vaaaaaar :D