Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219483 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #2760 : 30 Ocak 2013 - 20:37:38 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Net bir tarih var mı Şebo'dan? (Ay olarak da olabilir.)
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

Özlem Tekin

« Yanıtla #2760 : 30 Ocak 2013 - 20:37:38 »

« Yanıtla #2761 : 30 Ocak 2013 - 20:46:03 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
beğendiği sözleri,yada okuduğu kitaplardan beğendiği kısımları şarkı yapıyo..:

Leo Tolstoy--Birine çamur atmadan önce düşün ve sakın unutma;
İlk önce senin ellerin kirlenecek…
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #2762 : 30 Ocak 2013 - 20:58:13 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
beğendiği sözleri,yada okuduğu kitaplardan beğendiği kısımları şarkı yapıyo..:

Leo Tolstoy--Birine çamur atmadan önce düşün ve sakın unutma;
İlk önce senin ellerin kirlenecek…
Ben de başkalarından bişeyler ekliyorum.Bunu herkes de yapıyor.Ekstrem bi' durum yok ortada.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #2763 : 04 Şubat 2013 - 11:32:20 »

Çevrimdışı -MYSTIC-

• Deneyimli Üye
  • Yakın dövüşün hastasıyım..Ringlerin ustasıyımm..
Şebnem'i yıkmak için daha güçlü şeylere ihtiyacın var Shiver..Tamam o ordan burdan aldığı sözlerin bulunduğu şarkıları at peki ya gerisi ne olacak?? Bir Ben bir Mülteciyim yada Perdeler gibi şarkılar ne olacak.Hep slow takılıyor bu yüzden daha çok seviliyor diyosunuz ama bir Perdeler'le Ben Bir Mülteciyim ile başka tip şarkılarında en güzelini yapabildiğini gösterdi bize Şebnem..
TANRI DEĞİLİM AMA TAPANLAR VAR :D :D :D

« Yanıtla #2764 : 04 Şubat 2013 - 13:29:49 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
Forumda ne zaman ''Özlem Tekin mi Şebnem Ferah mı'' kavgası dönse biz direk yapmayın beyler moduna geçiyoruz ya. Toplumun genelinde var böyle bi şey heralde. Gökçe geçen cuma tv8'de Cengiz Semercioğlu'nun programına konuktu. Adam durup dururken 'Şebnem Ferah mı Özlem Tekin mi'' dedi. Gökçe de ''ya niye hep böyle sorular bana geliyor, ikisi de çok değerli ikisini de çok severim'' dedi. Sanırım hayatında ilk defa gece çıkıp Volvox konserine gitmiş, onda da narkotik yaşın küçük diye içeri almış öyle anlattı :D Neyse kısaca ikisinin de çok değerli olduğu konusunda hem fikir olunup konu değişti gitti. Yeni albüm konusuna yazmiyim bunları dedim, karışmasın orası şimdi. Yeni albümdeki 'Ay' meselesi ne bilmiyorum ama, umarım Şebnem'in Ay'ıdır. Birlikte bişeyler yapmak için geç değil
schhh..

« Yanıtla #2765 : 04 Şubat 2013 - 14:24:59 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Şebnem'i yıkmak için daha güçlü şeylere ihtiyacın var Shiver..Tamam o ordan burdan aldığı sözlerin bulunduğu şarkıları at peki ya gerisi ne olacak?? Bir Ben bir Mülteciyim yada Perdeler gibi şarkılar ne olacak.Hep slow takılıyor bu yüzden daha çok seviliyor diyosunuz ama bir Perdeler'le Ben Bir Mülteciyim ile başka tip şarkılarında en güzelini yapabildiğini gösterdi bize Şebnem..
kapat çeneni..arada öyle şarkılar geliyo ama genelde arabesk temalı şarkıları var..Hem erkekler neresini seviyo o kadının anlamıyorum herşeyden önce şarkılar çok kadınsı..

Forumda ne zaman ''Özlem Tekin mi Şebnem Ferah mı'' kavgası dönse biz direk yapmayın beyler moduna geçiyoruz ya. Toplumun genelinde var böyle bi şey heralde. Gökçe geçen cuma tv8'de Cengiz Semercioğlu'nun programına konuktu. Adam durup dururken 'Şebnem Ferah mı Özlem Tekin mi'' dedi. Gökçe de ''ya niye hep böyle sorular bana geliyor, ikisi de çok değerli ikisini de çok severim'' dedi. Sanırım hayatında ilk defa gece çıkıp Volvox konserine gitmiş, onda da narkotik yaşın küçük diye içeri almış öyle anlattı :D Neyse kısaca ikisinin de çok değerli olduğu konusunda hem fikir olunup konu değişti gitti. Yeni albüm konusuna yazmiyim bunları dedim, karışmasın orası şimdi. Yeni albümdeki 'Ay' meselesi ne bilmiyorum ama, umarım Şebnem'in Ay'ıdır. Birlikte bişeyler yapmak için geç değil
evet bir röportajında daha sormuşlardı ben tesadüfen dergiden okumuştum yine benzer cevabı vermişti..Ama Gökçe de neşeli şarkılar yapıyor arabesk-rocktan uzak o da o açıdan Özleme biraz daha yakın..
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #2766 : 04 Şubat 2013 - 16:50:30 »

« Yanıtla #2767 : 04 Şubat 2013 - 20:15:23 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
şebnemin albümü de herseferinde merak ve heycanla beklenmektedir!! çıksın hepsi artıkkk :D

« Yanıtla #2768 : 04 Şubat 2013 - 20:29:25 »

barbun

• Ziyaretçi
Şebnem in albümüne biraz daha var..Stüdyo işi var sonra kapak tasarımı fotoğraf çekimi video ..Sonra albüm

« Yanıtla #2769 : 04 Şubat 2013 - 20:50:20 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Bu  kez Özlem in albümüyle aynı zamanda çıkacak sanki.

« Yanıtla #2770 : 05 Şubat 2013 - 00:59:11 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
Iı sora..

« Yanıtla #2771 : 07 Şubat 2013 - 18:04:09 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
14 subatta sebnemin eski albümleri kadın,artık kısa cümleler kuruyorum gibi albümleri tekrar müzik marketlerde yerini alacakmıs yeni album dedıgı bumuydu yoksa aynı zamanda yeni albumu de mı cıkarıyor?

http://www.twitlonger.com/show/kvb4cl
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #2772 : 07 Şubat 2013 - 19:41:00 »

Çevrimdışı soner16

• Daimi Üye
  • cesedine tukursem mi?
Kelimeler Yetseyi almak icin sabirsizlaniyorum.. .

« Yanıtla #2773 : 08 Şubat 2013 - 00:28:22 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
Kelimeler Yetseyi almak icin sabirsizlaniyorum.. .
ben de kaset formatları vardı sevindüümmm :D

« Yanıtla #2774 : 08 Şubat 2013 - 00:33:12 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
"Kadın" hariç hepsi var bende,tekrar basılırsa ilk albümü almak farz olur ;)