Anket

Yeni albümün çıkış şarkısı "Birileri Var"ı nasıl buldunuz?

Çok İyi
12 (29.3%)
İyi
5 (12.2%)
İdare Eder
8 (19.5%)
Kötü
10 (24.4%)
Çok Kötü
6 (14.6%)

Toplam Oy Verenler: 41

Gönderen Konu: Şebnem Ferah  (Okunma sayısı 219469 defa)

Ynt: Şebnem Ferah
« Yanıtla #2955 : 14 Nisan 2013 - 05:18:32 »

Çevrimdışı ebegümeci

• Üye
  • **
Bu fotoğfraflara bakar mı Özlem'in orada olmadığına kanaat getirdin?
  Gazetecinin işi ne başka? Mutlaka görürdük.

Özlem Tekin

« Yanıtla #2955 : 14 Nisan 2013 - 05:18:32 »

« Yanıtla #2956 : 14 Nisan 2013 - 05:55:10 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
 Gazetecinin işi ne başka? Mutlaka görürdük.

Hımm gazeteci çekmedi diye, gitmemiş oldu. Süper. Mantık süzgeciniz beni benden alıyor. Ek olarak, Özlem'in gidip gitmediğini kimse bilmiyor. Şahsi olarak ben biliyorum ki, Zeki abiyle Özlem çok iyi arkadaşlar ve eminim Özlem çok üzüldü. Gittiyse zaten gitmiştir. Fotoğraflarda görünen gazetecilerin yaptığı klasik Şebnem Ferah şöleni yavşaklığından başka bir şey değil. Teşekkürler araya Teoman, Hayko falan da karıştırmışlar. Ki Özlem katılamamış bile olsa da sebebi oldukça açık. Ayağı sakat, yardımla ayakta durabiliyor. Dolayısıyla böyle bir tablo durumunda zaten yasın olduğu ortamda gidip ben de yük olmak istemem. Lakin tekrarlıyorum, katılıp katılmadığını bilmiyoruz.

Şimdi aynen bu fotoğrafları alıp, Aylin Aslım, Ogün Sanlısoy, Kurban ve Duman gruplarının da altına yapıştır ve sor bakalım, fotoğraflarda yoksunuz, neden katılmadınız?
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2013 - 06:17:05 Gönderen: SeRoX.v2 »

« Yanıtla #2957 : 14 Nisan 2013 - 06:53:53 »

Çevrimdışı ebegümeci

• Üye
  • **
Hımm gazeteci çekmedi diye, gitmemiş oldu. Süper. Mantık süzgeciniz beni benden alıyor. Ek olarak, Özlem'in gidip gitmediğini kimse bilmiyor. Şahsi olarak ben biliyorum ki, Zeki abiyle Özlem çok iyi arkadaşlar ve eminim Özlem çok üzüldü. Gittiyse zaten gitmiştir. Fotoğraflarda görünen gazetecilerin yaptığı klasik Şebnem Ferah şöleni yavşaklığından başka bir şey değil. Teşekkürler araya Teoman, Hayko falan da karıştırmışlar. Ki Özlem katılamamış bile olsa da sebebi oldukça açık. Ayağı sakat, yardımla ayakta durabiliyor. Dolayısıyla böyle bir tablo durumunda zaten yasın olduğu ortamda gidip ben de yük olmak istemem. Lakin tekrarlıyorum, katılıp katılmadığını bilmiyoruz.

Şimdi aynen bu fotoğrafları alıp, Aylin Aslım, Ogün Sanlısoy, Kurban ve Duman gruplarının da altına yapıştır ve sor bakalım, fotoğraflarda yoksunuz, neden katılmadınız?
  Özlem ve Şebnem'in ilişkisi Zeki abiyle çok yakın olduğu ve en çok parlayanlar onlar olduğu için paylaştım.Bir bilgisi olan varsa altında paylaşır diye.Ayrıca Şebnem ayrıcalığı olayı çok büyütüldü bilmediğimiz bir şeymiş gibi.Kimse basına cenazede poz vermez oraya girdiyse gazeteci kim varsa haber eder.Ayak sakatlığını da borçlu olunan birinin cenaze töreninden önemli olduğunu düşünmüyorum.Ukalalığın da cabası malesef.

« Yanıtla #2958 : 14 Nisan 2013 - 07:31:08 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Okuduğunu biraz anla. Önemli olan sakatlık demedim, Özlem bu durumdan dolayı gitmeyi, başkalarına yük olarak görmüş olabilir dedim. Ve tekrar söylüyorum objektiflere yansımamış oluşu oraya gitmediği anlamına gelmez. Cenaze ortamına katılamadıysa bile sakatlık yüzünden, en azından yakınlarıyla..vs görüşmüştür. Ayrıca Şebnem poz vermiş demedim, gazetecilerin şakşakçılığı bu dedim. Asıl sizin ukalalığınız sınırı aştı. Gelmiş şebnem başlığında çarşaf çarşaf ŞEBNEM temalı cenaze fotolarını paylaşıyorsunuz, üstüne de Özlem neden yok diyorsunuz? Az samimi olun, canımı yiyin.

Bir de soruyor, gazetecinin işi neymiş, Özlem olsa çekerdi diyor. Hay sizin mantığınıza.
« Son Düzenleme: 14 Nisan 2013 - 07:52:56 Gönderen: SeRoX.v2 »

« Yanıtla #2959 : 14 Nisan 2013 - 10:08:02 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Şebnem Ferah gören Tekinist > Köpek gören kedi

Bastonla televizyona çıkmak > Bastonla cenazeye gitmek

Öyle çok eşitsizlik var ki şu dünyada...

« Yanıtla #2960 : 14 Nisan 2013 - 10:18:54 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
Ben mi çok sakinim, siz mi çok heyecanlısınız çözemedim. Hemen her şeyden kavga çıkarmayın yahu. Gitmiştir ya da gitmemiştir. Bu Zeki Ateş'i ne kadar sevdiğini ya da nasıl biri olduğunu göstermez. Karar vermede sadece birkaç nokta etkili olmuyor maalesef. Kimsenin hayatı bu kadar basit değil; neye, niye karar verdiğini belirlemek de bu kadar kolay değil. Bir sürü neden olabilir.
Böyle gereksiz çıkışlara, kavgalara hiç gerek yok.
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #2961 : 14 Nisan 2013 - 10:18:56 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Hah, Şebnem şakşakçılığında dünya markası olan Erdal da geldi. Mesai erken başlamış. Mısravari liseli tip laf sokuşlarını da beraberinde getirmiş. Kurduğun denklemini yiyim.

Yöneticisi olsam sitenin bir saniye barınamazsın bu sitede, dürüst olarak onu ekleyeyim. Zira, bilmem kaç yıldır sitesinde bulunduğun Özlem Tekin için yukarıdaki denklemleri kurman, özellikle ikincisi gerçekten gözlerimi yaşarttı. Bu kadar "düz adam Sami" olmak da elbette sana iyi gidiyor.

Diğer yandan eğer Özlem cenazeye gitmemişse bile, bunu sorgulamak kimsenin haddine değil. Bastonuyla ve sakat haliyle önceden sözleşmesini yaptığı jüri üyeliği için kamera arkasında olmak başka, takır takır cenaze alanında birilerine yük olarak dolaşmak başka. Ki evet, yine de bu halle gidilebilir ama sorun şurada gidip gitmediğini bilmiyoruz. Cenaze alanında görülmese bile.

Görülen üzere, arsızlığınız limiti yok. Şebnem Ferah başlığında bildiğin bir komün kurulmuş, oh işler de tıkırında ilerliyor, maşallah. Şebnem Ferah gören bir tekinist olarak gördüğüm her an ya da sesini duyduğum her an midemin bulandığını ve o televizyonlardaki samimiyetsiz samimiyetini gördüğümde kusar gibi olduğumu inkar etmeyeceğim elbette. Yine de, yukarıdaki ikinci denkleminde Özlem'in önceliklerini ayarlamaktan aciz, şov kadını olarak görseydim, müziklerini sevsem bile uzaktan dinlerdim, bu siteden de azıcık gururum varsa siktir olup giderdim.

Ama işte sen ben değilsin. İşin güzelliği de orada esasen.

« Yanıtla #2962 : 14 Nisan 2013 - 10:25:50 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Ben mi çok sakinim, siz mi çok heyecanlısınız çözemedim. Hemen her şeyden kavga çıkarmayın yahu. Gitmiştir ya da gitmemiştir. Bu Zeki Ateş'i ne kadar sevdiğini ya da nasıl biri olduğunu göstermez. Karar vermede sadece birkaç nokta etkili olmuyor maalesef. Kimsenin hayatı bu kadar basit değil; neye, niye karar verdiğini belirlemek de bu kadar kolay değil. Bir sürü neden olabilir.
Böyle gereksiz çıkışlara, kavgalara hiç gerek yok.

Heyecan ya da sakinlik değil. Arsızlığın dışavurumunu eleştirme diyelim biz ona. Biri kalkmış, gördüğüm hiçbir haber kaynağında olmayan bol Şebnemli cenaze fotoğraflarıyla geliyor, muhtemelen ayrı ayrı kaynaklardan toplanmış. Altına da Özlem neden yok ki diyor? 1-Sana ne? 2 Nereden biliyorsun?

Bu çarşaf çarşaf Şebnem şakşaklığını belgeleyen cenaze fotoğraflarını alsınlar Kemancı barından nasiplenmiş diğer müzisyenlerin başlığına da yapıştırsınlar. Samimiyetlerini anlayalım. 11:14'ün genişliğine hiç girmeyeceğim zaten. Ben o denklemleri kuracak kadar geniş olsaydım siteye adımımı atmazdım.

Dün de beni gül gül öldürdü. Bana gelmiş son 10 konserine bak Özlem'in, ayarlayamadım tarihleri diyor. Lan sen beni salak mı sandın? Ne son 10 konseri, neden son 10 yıla bakmıyoruz ya da hadi senin hatrına bu siteye üye olduğun yıllardan itibaren bakmıyoruz. Ne aptal menajerleri varmış Özlem'in, Erdal'a uygun bi tarih yapamamışlar. Ne yazık. O cevaba cevap vermeye bile tenezzül etmedim, ki sitedekiler anlamıştır zaten durumun "kıvraklığını".

« Yanıtla #2963 : 14 Nisan 2013 - 10:42:52 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
Saçmalığın dibine vurdunuz artık. Biri, Özlem cenazede niye yok acaba, olsaydı kesin gazeteciler çekerdi diyor, Sercan da gaza gelip ona cevap veriyor.
Size ne? İster gider, ister gitmez, belki istediği halde gidemez. TV ye bastonla çıkmakla bu durumu karıştırmayacak kadar zeki olduğunuzu sanıyorum. Biri kaza öncesinde sözleşmesi imzalanmış ve tamamlanması gereken bir iş. Mecburen gitmek zorunda.
Özlem sizin sandığınız kadar, uçuk, duygusuz, ayakları yere basmadan yaşayan ve kimseyi umursamayan biri değil.

Müziğini sevmezsin, konuşmaları mantıksız gelir, hareketleri hoşuna gitmez anlarım. Ama hiç bir sebep, sevmediğin birinin hayran sitesine üye olup da bunları  yazmayı gerektirmez. Aynı şey Şebnem için de geçerli. Sevmeyen, hakkında bir şey merak etmeyenin bu başlıkta işi yok.

« Son Düzenleme: 14 Nisan 2013 - 10:45:37 Gönderen: FIRATESER »
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #2964 : 14 Nisan 2013 - 10:49:27 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Gaza gelmek değil Fırat. Biraz birikmişlik diyelim. Ve artık maalesef cevap vermek gerekiyordu. Efendiliğimi bir noktaya kadar muhafaza edebildim maalesef. Adamdaki genişliğe ve kurduğu denkleme bak. Bu ne arsızlık ve sen hala bu sitede takılıyorsun. Al bak Şebnem Ferah hakkındaki düşüncelerim ortada, bir kere bile bir sitesine girmişliğim yoktur. Biraz kendimize samimi olalım.

Elbette özgür platform. Eleştir, yerden yere vur. Ben aynı şeyi Özlem'e de yaptım. Lakin bunlar hep işleri çerçevesinde ya da kararları doğrultusunda oldu. Gidip de kişiliğini falan bok atmadım. Kimseye düşmez bu. Üstelik onun kendi fan sitesinde. Ha benim Şebnem hakkında hem kişilik ve hem de işsel açıdan düşüncelerim ortadadır, gidip de bunları onun fan sitelerinde reklamını yapmıyorum elbette. Yine de düşündüklerimi söyleyecek kadar dürüstüm.

Özlem'in cenazeye gidememesinin onlarca sebebi olabilir...vs, Özlem'in gitmeyişini de Şebnem temalı fotoğraflarla Şebnem başlığı altında yapmak ayrı bir kafa. Ben o kafayı da asla çözemem.

« Yanıtla #2965 : 14 Nisan 2013 - 11:07:54 »

« Yanıtla #2966 : 14 Nisan 2013 - 11:23:22 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Faşizme inat kardeşimsin Serox!

« Yanıtla #2967 : 14 Nisan 2013 - 12:37:17 »

« Yanıtla #2968 : 14 Nisan 2013 - 13:58:22 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Erol Köse

Yolu Kemancı'dan geçmiş rock dünyasının başı sağolsun, mekanın cennet olsun Zeki Ateş. Teoman, Özlem Tekin , Şebnem Ferah ve niceleri orda doğdu

zeki ateş 24 saat bir starda özleme yorum yapan adam değil mi??? bir kere furki demişti ki Zeki Ateş o dönemlerde özleme-şebneme sahip çıkmış hatta kırolardan hırbolardan korumuş demişti..
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #2969 : 14 Nisan 2013 - 16:40:46 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
özlem cenazeye gitmedi.çünkü evde bile işlerini birileri yapıyor...al beni için gelip gitmeleri ne kadar eziyetti ben biliyorum.tekerlekl i sandalyeyle ucaklara inip binmek.bi şekilde organizasyon getirdi götürdü yanına adam verdiler yardımcı oldular falan..otel odasında kapıyı açamıyodu gelen görevliye biz yatana kadar yanında kalıyoduk miraç daha çok yanında zaten.
cenazeye gitmek kişisel bir tercih..benim de ayagım gitmez pek öyle yerlere..hele de böyle bir durumda bu kadar uaktayken gitmediğim için ayıplanmayacagımı düşünüyorsam hiç de rahatsız olmam.cenazeye katılmamak birine önem vermediğini göstermez..başkalarının senin o kişi için ne düşündüğüne karar veremeyecegini düşündüğünü gösterir.istanbulda olsa sağlıklı olsa gidermiydi onu da bilmem çünkü özlemin dünya görüsü çok farklı.bu tarz rituellere takılan biri değil..ölen zaten görmüyo kalanlara gösteri mi yapmak o cenazeye katılmak diye düşünüyorum ben de.ben de gitmezdim yani.
sonuc olarak Erdal ve Sercan kesin sesinizi...şebnem ferah hakkında konusma artık Sercan boşver kendi sinirini bozuyosun .bilen biliyo neyin ne oldugunu..gazetecil ere cenazede show yapmakla olmuyo birine verilen değeri göstermek..zamanında bedava konser verdi Özlem Zeki ateş rica ettiği için.İzmir kemancının açılısında para almadan sahneye çıktı.yaşarken verdiği değeri bizzat kendisine görtermiştir Özlem,öldükten sonra başkalarına ispatlamasına gerek yok.