Gönderen Konu: Cem Özkan  (Okunma sayısı 2882 defa)

Cem Özkan
« : 22 Mart 2007 - 16:15:26 »

Çevrimdışı bu aşk fazla sana

• Aktif Üye
  • ѕσ мυ¢н ƒσя му нαρρу єη∂ιηg
"dön bana nolur" isimli şarkısıyla tanıdım..şarkısını cok da sevdim :holey:
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2009 - 10:47:52 Gönderen: furkiii »
yaLnızLIğa eLbet aLışır bedenim. . yaLnızLıkLa beLkide başa çıkabiLirim. . çok zor geLse biLe yaşar öğrenirim. .    sensizLik benim canımı acıTan. . .

Özlem Tekin

Cem Özkan
« : 22 Mart 2007 - 16:15:26 »

Ynt: cem özkan
« Yanıtla #1 : 22 Mart 2007 - 16:33:52 »

Çevrimdışı eraser_422

• Üye
  • **
  • every time metal music !!!!!!
walla son klibi cok hosuma gitti helal olsun :)
hayattan keyif alan herkese sonsuz saygılar ve sevgiler cunku onlar sadece yasıloar

« Yanıtla #2 : 22 Mart 2007 - 17:53:57 »

furkiii

• Ziyaretçi
biyografisini de verelim.. :D :D

Sheep ve Bandare” gibi uluslararası başarıya kavuşmuş şarkıların sahibi olan “Rebel Moves” grubunun kurucularından, grubun bas gitaristi ve vokalisti olarak da tanıdığımız “Cem Özkan”, 2003 yılında “Gece Yolcuları” nın ilk albümünün, 2005′’te “Istanbul Attack” ın “İstanbul Geceleri” albümünün, 2005 yılının sonunda ise yine “Gece Yolcuları, Gece Yolcuları-2″ albümünün prodüktörlüğünü üstlendi. “Cem Özkan” ın ilk albümü olan “Kendimce”, kendi stüdyosu “Soundcheck” de kaydedildi ve “Hasan Umut Önder” tarafından mikslendi.

Albümün masteringi “Oğuz Kaplangı” tarafından “Elec-Trip Stüdyoları” nda yapıldı. Çarpıcı gitar performanslarıyla dikkat çeken “Can Şengün” ün aynı zamanda prodüktörlüğünü üstlendiği albümde, elektronik müziğin başarılı aranjörlerinden “Tansu Kaner”, gitarın asi çocuklarından “Tarkan Mumkule”, Türkiye’’nin en iyi davulcularından “Volkan Öktem” ve “Murat Yeter” gibi isimlerinin yanısıra diğer birçok müzisyen de performanslarıyla yer aldı. Onbir parçadan oluşan ve PMD etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak olan ve yoğunlukla rock müzik ögelerini barındıran “Kendimce”, funk, hiphop ve reggae gibi türlerin yanısıra kuvvetli balladlarıyla da çok yönlü bir yapıt olma özelliği taşıyor.

Albümde yeralan şarkılar: Kendince , Yar, Ben Böyleyim , Sensiz Olmaz , Galiba , Göster, Melek Yüzlü Şeytan, Güzel Bir Gün , Dön Bana , Kim Demis Ki , Aglamak Albümün İlk klibi “Kendince” adlı parçaya çekildi. Murat Matthew Erdem tarafından çekilen klibin en önemli özelliği sadece fotoğraf makinesi kullanılmış olması. Montajı iki ay süren klip için Beyoğlu’’nun ara sokaklarında 30.000 ‘’ e yakın fotoğraf çekildi ve bunlar daha sonra bilgisayarda animasyon haline getirdi.

« Yanıtla #3 : 22 Mart 2007 - 17:58:42 »

Çevrimdışı schulechan

• Deneyimli Üye
  • dark is the sunlight
bayılıyorum bu adama ya ses tonu çok güzel bence. dön bana ve kim demiş ki parçaları favorilerim

« Yanıtla #4 : 25 Mart 2007 - 13:31:23 »

Çevrimdışı Hipokondryak

• Deneyimli Üye
  • Sayid Jarrah
Dön bana şarkısı çok güzel..AğLamamak eLde değiL..
Eğer sende mutLuysan Kapıyı Çek !!!

« Yanıtla #5 : 18 Mayıs 2007 - 01:21:11 »

Çevrimdışı amanda

• Özcü
vee o da 17 mayısta kırklarelideydi çok sallamamıştım bu adamı ama canlı performansı çok acayipti aslında söylemese sadece çalsa daha iyi olurdu kendi adıma ama sevdim biraz bazı şarkılarını

« Yanıtla #6 : 31 Ağustos 2007 - 01:03:04 »

Çevrimdışı drown

• Cool
3 Klip şarkısını dinledim hiçbirini beğenmedim aslında son klip şarkısı fena diil gibi duruyodu ama 3. dinleyişten sonra baydı
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #7 : 09 Eylül 2007 - 04:17:05 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Dün yeni klibini izledim tv de gerçi şarkının ismini unuttum ama animasyon tarzındaydı klip şarkıyı beğenmedim onun dışında klipte vasattı bence
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #8 : 09 Eylül 2007 - 14:49:12 »

Çevrimdışı _meLankOLiA_

• Aktif Üye
  • _haLimiz duMan_
ilk başta hosuma gitti ama sonra cok dıktı beni... ne biliyim bişeler eksik sanki bence..
Gel asirlardan uzanda tut ellerimi simsicak
Yoksa bendeki çocukta böyle çaresiz kalacak...

« Yanıtla #9 : 03 Ekim 2007 - 17:51:08 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
albumdeki en gusel parcası
AGLAMAK
mmmm....
aglamktan korkma cnm bolede cok guselsin die gidio
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #10 : 07 Aralık 2007 - 11:26:53 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
Cem Özkan Ve Gece Yolcuları İlk Kez Aynı Sahnede

Gece Yolcuları'nın iki albümüne aranjör olarak imzasını atan ve ilk solo albümü ile başarılı bir çıkış yapan Cem Özkan ve şu anda üçüncü albümleri için stüdyo aşamasında olan Gece Yolcuları, şarkıları ve sürprizleri ile Ankara'da ilk kez birlikte sahne alacaklar.

KONSER: 13 ARALIK 2007 PERŞEMBE
SAAT: 21:30
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #11 : 23 Mart 2008 - 21:02:51 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
türkiyenin en iyi gitaristlerinden diyolar doğrumu acaba...
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #12 : 23 Mart 2008 - 21:07:41 »

furkiii

• Ziyaretçi

cem köksal'dır o..=)

« Yanıtla #13 : 23 Mart 2008 - 21:09:52 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
aaaaaaa doğru cem köksaldııııı
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #14 : 24 Mart 2008 - 16:37:48 »

Çevrimdışı Lost-AnqeL

• Aktif Üye
Ama Bass Gitarda Çok Çok İyidir..
Birçok ünlüyede çalmı$lığı vardır..
Kendi albümünü çıkarma seviyesine henüz eri$mediğini düşünüyorum..
Dön Bana favorim..
Onun İçin ÜzüLdüm..
Belki Birgün O)Da Sever..