Gönderen Konu: Bahar  (Okunma sayısı 16755 defa)

Ynt: Bahar
« Yanıtla #45 : 12 Haziran 2006 - 03:13:27 »

m_akin_e

• Ziyaretçi

arkadaşlar şarkıya çok güzel yorumlar yapmışsınız,çok güzel anlatmışsınız,bana bişey kalmamış

katılıyorum gerçekten çok güzel yorumlar yaptık :king,, özellikle benim yorumum harikaydı :dill hehe hehe,, katılıyorum bu konuda geçersiz arkadaşıma :alkıs: :alkıs:,, gerçekten çok sempatik bi yorum olmuş,, :dill :dill

Özlem Tekin

« Yanıtla #45 : 12 Haziran 2006 - 03:13:27 »

« Yanıtla #46 : 12 Haziran 2006 - 09:07:24 »

Çevrimdışı sedef

• Yepyeni Üye
  • *
   ya bu şarkının sözlerine bayılıyorum ya

:laylaylay:  genellikle dostlar vesile ;olur son bir görüşmeye
                                   başbaşa kaldıgımızda sessizce  bakışmalar ufak tefek tebessümler
                                   sen haklısın ben haklıyım gibi kaçamak bakışlar
                                   ama asla sonu yoktur bu aşkın
                                   olmaz diye kalktıgında içimden akan yaşları hiçbir zaman bilemeyeceksin
                                   herşeye evt dedim ama o son buseyi çok görün ya;
                                   o çok zoruma gitti be . o çook zoruma gittii beee!!!!!!................... ................... ... :ühüh :ühüh :ühüh :ühüh :ühüh

« Yanıtla #47 : 12 Haziran 2006 - 10:06:06 »

Çevrimdışı tetraoz

• Aktif Üye
  • teTRaoz Türkiye'yi Taşıyor
Yüreğimde öfken
Yüzümde gölgen
Gidiyorum dönmem,bahardan önce
Altımda deprem
Ardımda seller
Gidiyorum dönmem,bahardan önce ...

Evet Çok Güzell... Özellikle Bu Kısmı...

.......... Ne Desem ..... Ne Desem

« Yanıtla #48 : 12 Haziran 2006 - 10:08:04 »

R_V_N

• Ziyaretçi
Yüreğimde öfken
Yüzümde gölgen
Altımda deprem
Ardımda seller

Evet Çok Güzell... Özellikle Bu Kısmı...

ewet bu sözler çok güsel ama .. beni gerçek etkileyen haykıra haykıra ve içten sölemesi... klibiyle birlikte dinleyin bu parçayı.. olağanüstü..

« Yanıtla #49 : 13 Haziran 2006 - 15:21:29 »

furkiii

• Ziyaretçi
birebir yaşadığım şarkı..dinlemekte zorlanıyorum o yüzden..ama mükemmel bi şarkı..hatta öz'ün en çok sevdiğim şarkısı.... :cry1: :cry1: :cry1:

« Yanıtla #50 : 17 Haziran 2006 - 21:25:09 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
bence klibi yayınlandıında o güne kadar tr de görmediimiz kadar ilginç  görüntüler sundu bize,
parça zaten feci güzel insanların ilk dinlediinde buşarkıya aşık olduu kadar var yaa.. hani insanı vurur ya bazı şarkılar ilk dinlendiinde aynen ööle bişarkı  bahar....
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #51 : 18 Haziran 2006 - 20:40:19 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
hiç yapılmayanı yapmak , hiç görülmeyeni göstermek öz hep öncü olmuştur...
bu şarkıda o zamana öncülük etmişti... zaten kendiside öyle söyler... yapılamayanları yapmak....

bahar hiç vazgeçemediğim şarkılardandır...
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #52 : 22 Haziran 2006 - 11:16:30 »

Çevrimdışı frantic

• Daimi Üye
ya bn en sevdigim albumun en sevdigim parcalarindan birine yorum yapmamisim niye bilmiorum hep yaptim diye dusunuodum bu sarkiyi 100 defa dinlesem milyon defa dinlesem bikmiorum biktirmio bu parca bole bi parca :D
muzik cok deisik az bulunur bulamayiz daa sozler icimizi bitirio zaten ne diyim bn bu sarkiya anlatamiorum
Uyandigimda yer gok SIYAH
Uyandigimda duvarlar KAN
Ruhumda agir bir GUNAH
Vahset dolu yuzler yine BERBAT bir sabah

« Yanıtla #53 : 24 Haziran 2006 - 13:51:58 »

R_V_N

• Ziyaretçi
aşığım lan bu şarkıya.. bu şarkıyı yapanada.. ühü beee...  satanlarıda çok sewiom..  sewiorum beee. 
konserde  sözylerkene ne duygulanmıştım heyy beee.

« Yanıtla #54 : 24 Haziran 2006 - 17:54:57 »

furkiii

• Ziyaretçi
dün akşam dream türkte birden karşıma çıktı..süperdi ya öle birden görünce offff... :aşk:nese ztn şarkıyı acayip severim..mükemmel bişey.. :alkıs: :alkıs:

« Yanıtla #55 : 28 Haziran 2006 - 17:56:53 »

erkan8

• Ziyaretçi
Yüreğimde öfken
Yüzümde gölgen
Altımda deprem
Ardımda seller

super yaaa...ozellıkle konserlerınde seslendırdıgı zaman dahada gusel soyluor... :şok: :şok:

« Yanıtla #56 : 28 Haziran 2006 - 18:13:42 »

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
  • tanıdık yanlızlık... evelallah tanıştık evvelden..
süper bi şarkıdır bu yaa çok seviyorum o kadarda güzel sölemişki prensesim dinlemeye doyum olmuyo ben sabah kalkarken hep bu şarkı dilimde nedendir bilmem
:dewil tek bir canın var cehennem dibinde  :dewil <br />                                         wampreeee:<br /><br />Sitenin Cadısı

« Yanıtla #57 : 30 Haziran 2006 - 14:24:35 »

furkiii

• Ziyaretçi
en sevdiğim şarkısı..her dinleyişimde fena oluyorum..bahar bambaşka bi şarkı ya...

« Yanıtla #58 : 30 Haziran 2006 - 14:50:59 »

R_V_N

• Ziyaretçi
en sevdiğim şarkısı..her dinleyişimde fena oluyorum..bahar bambaşka bi şarkı ya...
aynen arkadaşım.en sewdiim şarkısı.. her gün bi kerem dinlerim. hatta klibinide islerimm.. başka bişeler bu şarkıda yaf

« Yanıtla #59 : 04 Temmuz 2006 - 02:43:00 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
ya ben bu şarkıyı nezman dinlesem,
bööle psikolojik gerilim filmi izlediimdeki ruh haline giriorum :höö:feci vurucu ve yıkıcı bi şarkı bence bahar :hıh:
I\'m going slightly mad