Gönderen Konu: lütfen yardım  (Okunma sayısı 10688 defa)

Ynt: lütfen yardım
« Yanıtla #15 : 19 Kasım 2011 - 13:30:37 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
arkadaşlar sony walkman nwz B152 mp3 playerı pc görüntülemiyor içindeki dosyalara erişemiyorum  ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 19 Kasım 2011 - 13:30:37 »

« Yanıtla #16 : 19 Kasım 2011 - 16:33:06 »

ARGo_

• Ziyaretçi
cihazı ve pcni yüksek bi yerden aşağıya at..ya da üzerlerinden ağır bir vasıta ile geç (silindir, kamyon, vinç v.b. taşıtlar).. olmadı googleden sürücülerini arat.. "sony walkman nwz B152 mp3 player driver indir" yaz arama motoruna(Google) çıkan linlerden indir; sonra tanıt işte pcne uzun hikaye..yaz gooleye driver nasıl tanıtılıyor oda çıkar... işletim sistemin win xp ise tanıtman gerekebilir, ama win 7 ise gerekmeyebilir...he rşey olmuş olabilir..pcnde bozuk olabilir mp3 çalarında..hatta hayatın bile kaymış olabilir..:))

« Yanıtla #17 : 19 Kasım 2011 - 18:45:24 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Modaretor Grubu
cihazı ve pcni yüksek bi yerden aşağıya at..ya da üzerlerinden ağır bir vasıta ile geç (silindir, kamyon, vinç v.b. taşıtlar).. olmadı googleden sürücülerini arat.. "sony walkman nwz B152 mp3 player driver indir" yaz arama motoruna(Google) çıkan linlerden indir; sonra tanıt işte pcne uzun hikaye..yaz gooleye driver nasıl tanıtılıyor oda çıkar... işletim sistemin win xp ise tanıtman gerekebilir, ama win 7 ise gerekmeyebilir...he rşey olmuş olabilir..pcnde bozuk olabilir mp3 çalarında..hatta hayatın bile kaymış olabilir..:))
.lol.
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #18 : 19 Kasım 2011 - 19:09:12 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

hahaha

« Yanıtla #19 : 20 Kasım 2011 - 09:19:31 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü

bu ne abi ya şaka gibisin dalga mı geçiyosun sen benimle yahu :) hiç komik dil neyse ben sorunumu çözdüm uzun uğraşlarım sonucunda
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #20 : 28 Şubat 2012 - 14:30:14 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
youtube profilimi düzenleyemiyorum ismini değiştirmek istiyorum  nasıl yapabilirim yardımcı olucak biri var mı?

« Yanıtla #21 : 28 Şubat 2012 - 20:02:13 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
acep verdiği bir hata mesajı varmı
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #22 : 28 Şubat 2012 - 21:25:25 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
youtube profilimi düzenleyemiyorum ismini değiştirmek istiyorum  nasıl yapabilirim yardımcı olucak biri var mı?

Öyle bir şey yok diye biliyorum.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #23 : 29 Şubat 2012 - 17:53:40 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
acep verdiği bir hata mesajı varmı

hata mesajı verse de ingilizce anlamıyorum ki :) sorun orda

« Yanıtla #24 : 02 Mart 2012 - 00:42:03 »

Çevrimdışı my Immortal

• Deneyimli Üye
  • Bana Bi'şey Olmazz..
bende bişi sormak istiyoruummm :) ikilemde kaldım yeni bir laptop aldım 1 ay falan oldu asus marka corei3 windows 7 yüklü içerisin de ben bunu windows xp yaptırsam sorun olur mu ki bi sorunla karşılaşır mıyım acaba? hep xp kullandım bunu kullanamıyorum alışkanlık işte :) kullanamadığım içinde kenarda duruyor lüüüütfeeennn yardımm yaptırıpta sorunla karşılaşmayayım :)
Dışı Toparlanmaya Çalışılmış İçi Hala Dağınık...

« Yanıtla #25 : 02 Mart 2012 - 02:07:58 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Kesinlikle xp yaptırmamalısın. Bilgisayarının sistem özellikleri win7 ile zaten çok güzel uyumlu.

« Yanıtla #26 : 02 Mart 2012 - 10:27:06 »

Çevrimdışı my Immortal

• Deneyimli Üye
  • Bana Bi'şey Olmazz..
çok teşekkür ediyorum serox sağol. o zaman buna alışmaya çalışacağım.
Dışı Toparlanmaya Çalışılmış İçi Hala Dağınık...

« Yanıtla #27 : 07 Haziran 2012 - 13:24:40 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Bilgisayarla ilgili değil ama benim de bir sorum var.
Aranızda size de olanlar vardır.
Hiçbir paket alımı olmadığı halde Turkcell'den durduk yere Tl miktarım düşüyor.
Bir süre sonra duruyo ama iş işten geçmiş oluyo eksilere düşmüş oluyorum!!

Bilgisi olan veya bi önerisi olan var mı ?

« Yanıtla #28 : 09 Ağustos 2012 - 05:29:50 »

Çevrimdışı hüma

• Bizden Biri
  • öz üm
arkadaşlar dellin 1090-55P23R tablet pc modelleri sizce nasıl kullanıslımı acep yada samsung tablet telefonu kullanan varmı önerirmi memnunmu,tablet le laptop arasında kaldım ama laptop daha kullanışlı sanki,kafam karışık yardım edermisiniz lütfen
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2012 - 12:04:14 Gönderen: hüma »
Şikayetim VAR!!!........

https://twitter.com/huma_oz

https://instagram/huma_ozz

NORVEÇ❤❤❤

ANT🔴⚪GS💛❤🌟🌟🌟🌟

« Yanıtla #29 : 09 Ağustos 2012 - 20:52:21 »

ARGo_

• Ziyaretçi
laptop al derim..........