Gönderen Konu: Bilgisayar Sorunlarınıza Çözüm (Teknik Servis)  (Okunma sayısı 24720 defa)

Ynt: bilgisayar sorunlarınıza çözüm(teknik servis)
« Yanıtla #30 : 29 Ağustos 2006 - 04:03:53 »

m_akin_e

• Ziyaretçi
YA ben bu virüslerden sadece windowsu yeniden yükleyerek yani format atmadan temizleyemezmiyim.F ormat atarsam yanarım.ÖZLEMİN 50 ye yakın klip ve canlı performansı var bilgisayarda.Onları tekrar indirmek asır alır.YARDIM EDİN!!!

bilgisayarı güvenli modda aç ,, sonra klipleri cd ye çek ,, sonra format atarsın ,, yalnız kliplere de bulaştıysa artık onların bi çözümü varmı bilmiyorum bende,, karantina ya alıp kullanmak var ama bu etkili çözüm degil ,, hasan kardeşim ,, senin bi önerin vardır

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 29 Ağustos 2006 - 04:03:53 »

« Yanıtla #31 : 29 Ağustos 2006 - 06:13:04 »

mehhmet

• Ziyaretçi
YA ben bu virüslerden sadece windowsu yeniden yükleyerek yani format atmadan temizleyemezmiyim.F ormat atarsam yanarım.ÖZLEMİN 50 ye yakın klip ve canlı performansı var bilgisayarda.Onları tekrar indirmek asır alır.YARDIM EDİN!!!

siteden olmayan klip varmi sende :D :D önemli olan bu cunku sitedeki hersey bende var bir kiyak yaparim sana bir dvd yollarim :D :D :D tabi sitede olmayan klip varsa hasan abi bu kardese yardim et yaw :D :D

« Yanıtla #32 : 29 Ağustos 2006 - 11:13:20 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz

eğer xp ekranın açılıyorsa işin biraz daha kolay...  xp ekranın açılıyor mu?

bize sorunu açık bir şekilde tekrar yazarmısın ?
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #33 : 29 Ağustos 2006 - 20:40:42 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

eğer xp ekranın açılıyorsa işin biraz daha kolay...  xp ekranın açılıyor mu?

bize sorunu açık bir şekilde tekrar yazarmısın ?
Evet masaüstü açılıyor.Aslında bilgisayarı kullanabiliyorum ama devamlı reklam çıkıyor ve bilgisayar çok yavaş işliyor.Bi keresinde yine virüs bulaşmıştı ve ben format atmadan,sadece windowsu yükleyerek silmiştim virüsleri.Yine öyle yapsam silinir mi acaba????

« Yanıtla #34 : 31 Ağustos 2006 - 13:14:55 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
öyle yaparsan sağlıklı bir sonuç alamazsın , windowsun üzerine tekrar windows kurmak sadece makinayı şişirir. hiç tavsiye etmem.  bence sen gel şeytanın bacağına kır , şuu makinaya tertemiz bir formatı çek . sonrada antivir i kur, keyfine bak için rahat etsin . yaşlı bir adamı iyileştirmek  ile yenidoğan çocuk arasında kocaman bir fark vardır unutma..
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #35 : 01 Eylül 2006 - 07:17:56 »

mehhmet

• Ziyaretçi
bilgisayara dvd formatinda bişeyler kayit edemiyorumdvd taktimdadirek aciliyor nasıl kopyalayacam ben cd gibi saniyordum neden olmuyor :D :D
cevap icin şimdiden tesekkurler :dill :çiçek:

« Yanıtla #36 : 02 Eylül 2006 - 16:49:16 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
Konuyla alakasız mesajlar sılınmıstır...

konuya devam... [Q_]

Cevap bekleyen soru:
bilgisayara dvd formatinda bişeyler kayit edemiyorumdvd taktimdadirek aciliyor nasıl kopyalayacam ben cd gibi saniyordum neden olmuyor :D :D
cevap icin şimdiden tesekkurler :dill :çiçek:

« Son Düzenleme: 02 Eylül 2006 - 16:49:57 Gönderen: Q_ZEN »
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #37 : 02 Eylül 2006 - 20:27:01 »

Çevrimdışı daydream

• Üye
  • **
benim bilgisayar çalışmıyorr neden acaba?

« Yanıtla #38 : 04 Eylül 2006 - 11:06:20 »

ARGo77

• Ziyaretçi
güzel soru hakikaten neden çalışmıyor..??yani hiç mi açılmıyor detaylı bir bilgi verirsen sana antepli_haxan abi yardımcı olabilir........... ............+1 msj sayısı..:D :D

« Yanıtla #39 : 04 Eylül 2006 - 11:08:43 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
ne komik olmuşş yaa hehe heheçok detaylı bilgi vermişsin gerçektendee
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #40 : 04 Eylül 2006 - 11:12:38 »

ARGo77

• Ziyaretçi
düğmesine basarken yanındamıydın............niye diye sorarsan eğer arkasındaysan power suplının 1 ve 0 yazan yerini sıfır yapmışta olabilirsin...

« Yanıtla #41 : 04 Eylül 2006 - 12:39:03 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous

geçenlerde aynı sorun bir arkadaşımda da vardı ,  o basınca açılmıyordu, derken ben gittim bilgisayara bakmaya ben basınca açıldı. sonra açılır açıllmaz bilgisayarda bir hata mesajı oluştu.  şöyleydi

"allah razı olsun senden kardeş kim olduğunu bilmiyorum ama bu beni kullanan adam , kullanmasını bilmiyor böyle adamlar yüzünden benimde canıma tak etti bende kendimi kapadım dedi" sonra  ben makina ile arkadaşın arasını bulana kadar atla karayı seçtim...  bu sorun kronolojilkdir ... yani eminim aynı sorun sende de vardır...

allahım yarabbim len mehmet  bilgisayarın çalışmaması yada hatalı çalışması için yüzlerce sebep var müneccimiyim ben :D
SAFKAN TEKİNİZM...

« Yanıtla #42 : 05 Eylül 2006 - 01:21:47 »

mehhmet

• Ziyaretçi
yaw benimsorun :D :D :D hasan birak adasi :D :D

« Yanıtla #43 : 10 Eylül 2006 - 23:59:24 »

Çevrimdışı serox

• Özcü
  • Soyunuk Yürek
Yaw  Hassan abi ya. Benim şu bilgisayar son zamanlarda resetleniyor birde çalışırken donuyo. Anlamadım şimcik. Bir de fandan anormal sesler gelio. Bıktım walla.

(çok soru sordum galiba :D)
Shame! You Are Not To Blame!

« Yanıtla #44 : 11 Eylül 2006 - 11:49:56 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
makinanı önce şöle havadar bir ortama çıkar, eline süpürgeyi al bir güzel temizle, fanların arasını daha bir dikkatli şekilde
ses gidicek ...

sonra makinanın bulunduğu ortam sıcaksa bir kapağını açık kullan , makina kendine reset çekiyorsa ve donuyorsa donanımsal bir sorundur ve büyük ihtimallede bunu çok ısındığında yapar...

dediklerimi dene olmazsa başka yollara gideriz
kolay gelsin...
SAFKAN TEKİNİZM...