Anket

Özlem Tekin & Istanbul Symphony Project i Nasıl buldunuz?

Çok iyi
480 (64.4%)
Farklı
119 (16%)
Beğendim
67 (9%)
Beğenmedim
79 (10.6%)

Toplam Oy Verenler: 742

Gönderen Konu: Özlem Tekin & Istanbul Symphony Project  (Okunma sayısı 13300 defa)

Ynt: Özlem Tekin & Istanbul Symphony Project
« Yanıtla #90 : 06 Ocak 2008 - 15:55:01 »

Çevrimdışı MarMan

• Deneyimli Üye
  • !!! AzgıN ŞeytaN & GelGit Tanrısı !!!
Bütün konserlerini izlemedim ama patlıcan istanbul konseri ve rockncoketaki performanslarından çıkarabileceğim sonuç özlem bu işte sınıfta kaldı bence illa senfonik olsun diye biri yaptı ben de yapmalıyım diyip de sırf inatlaşmak gibi bir çabayla ben de deniyim nolucak ki gibi bir düşünceyle yapılmaz bence çok sağlam altyapılar düzenlemeler lazım bu iş için bu yüzden bknz: rocncoke performansına otoritelerin hiçbiri özlem için güzel birşey söylemedi hatta bu senenin en kötü performansı bile özleme aitti gönül isterdi ki ilk çıktığı rockncoke yani ozz la beraber çaldığı sene ki gibi dehşet verici bir soundu olsun senfoninin de ama olmamış beğenmedim yani baştan savma olmuş aceleye getirilmiş bir proje olmasaymış daha iyiymiş ayrıca eski şarkıları da ısıtıp ısıtıp önümüze temcit pilavı gibi sunacağına yeni albüm yapsa da yeni şarkılar dinlesek artık adına yakışır bir albüm bekliyorum ama çok beklicem sanırım bu gidişle
:} Düş Ağrısı {:

Özlem Tekin

« Yanıtla #90 : 06 Ocak 2008 - 15:55:01 »

« Yanıtla #91 : 06 Ocak 2008 - 16:17:05 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Bütün konserlerini izlemedim ama patlıcan istanbul konseri ve rockncoketaki performanslarından çıkarabileceğim sonuç özlem bu işte sınıfta kaldı bence illa senfonik olsun diye biri yaptı ben de yapmalıyım diyip de sırf inatlaşmak gibi bir çabayla ben de deniyim nolucak ki gibi bir düşünceyle yapılmaz bence çok sağlam altyapılar düzenlemeler lazım bu iş için bu yüzden bknz: rocncoke performansına otoritelerin hiçbiri özlem için güzel birşey söylemedi hatta bu senenin en kötü performansı bile özleme aitti gönül isterdi ki ilk çıktığı rockncoke yani ozz la beraber çaldığı sene ki gibi dehşet verici bir soundu olsun senfoninin de ama olmamış beğenmedim yani baştan savma olmuş aceleye getirilmiş bir proje olmasaymış daha iyiymiş ayrıca eski şarkıları da ısıtıp ısıtıp önümüze temcit pilavı gibi sunacağına yeni albüm yapsa da yeni şarkılar dinlesek artık adına yakışır bir albüm bekliyorum ama çok beklicem sanırım bu gidişle

Katılmıyorum sana birincisi ÖZ birileri yaptı diye bu işe girişmedi eminim ki canı istediği için yaptı bu işi bence sorgulamayalım ayrıca ben senfonik konserlerinden birini izledim gayet iyiydi Rock'n Coke a gelince evet çok iyi bi performans diildi ama ses sisteminde falan sorun çıktı diye biliyorum ses sistemi kötü olunca elinden bu kadarı geldi demek ki ...
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #92 : 06 Ocak 2008 - 16:27:01 »

Çevrimdışı MarMan

• Deneyimli Üye
  • !!! AzgıN ŞeytaN & GelGit Tanrısı !!!
Ses sisteminin bozuk olması özlemin kendi performansının da düşük olacağı anlamını taşımaz bence nice konserler gördüm ses sisteminin berbat olduğu ama hiç bir sanatçının sistem bozuk diye performans düşüklüğü yaşadığını görmedim ayrıca başlarda da bir kaç arkadaşın belirttiği gibi düzenlemeler oldukça kötüydü ne gitar gitar gibi ne yaylılar yaylı gibiydiler hadi şurası şöyle olsun yaylılar şurda girsin bir prova yapalım tamam oldu bitti der gibi bir havası vardı şarkıların eğer daha fazla çalışılsaymış şarkılar üzerinde daha güzel düzenlemeler yapılsaymış bence çok şahane olabilirmiş ama sonuç itibariyle bence olmamış...
:} Düş Ağrısı {:

« Yanıtla #93 : 06 Ocak 2008 - 16:34:35 »

Çevrimdışı Go_To_Hell

• Üye
  • **
    • wwww.slayerfan.org
her konserde mi ses sistemi kötü arkadaşım özlem tekin senfoni ile olmuyor zaten gitarı ikilesin solo duyalım böyle rock olmaz
benimle cehenneme gelecek kurban arıyorum

« Yanıtla #94 : 06 Ocak 2008 - 17:56:14 »

Çevrimdışı drown

• Cool
her konserde mi ses sistemi kötü arkadaşım özlem tekin senfoni ile olmuyor zaten gitarı ikilesin solo duyalım böyle rock olmaz

Benim gittiğim senfonik konser gayet iyiydi bu zevk meselesi benim için farketmez ben senfonik halini de seviyorum ÖZ ün yeter ki albüm yapsın  :dill
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #95 : 07 Ocak 2008 - 12:48:18 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Valla öyle yerden yere vurulacak derecede kötü değil bence. OZZ'dan sonra kulağa çok yumuşak geliyor, bu yüzden alışamamış olabiliriz. OZZ'la da İstanbul Symphony Project'le de bir albüm çıkartsa "Her türü, her şekilde denedi." derdim ve bence mükemmel olurdu; ama ikisinin de suya düşmesi (üstelik görünürde hiçbir sebep yokken :( ) üzücü oldu bence. İsterse sadece konuşmalarının kayıtlı olduğu bir albüm çıkartsın; ama çıkartsın artık yaaaaaaaaa :(
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #96 : 07 Ocak 2008 - 16:01:26 »

Çevrimdışı Go_To_Hell

• Üye
  • **
    • wwww.slayerfan.org
doğru zevk meselesi albümü bizde bekliyoruz ama sert olmasını daha çok istiyorum en son cuma günü ki olan konserine gittim ORDU ya bana uzaktı ama para kıydım gittim çünkü çok seviyorum özlem i ama gitar sesi hiç gelmiyodu biraz sert olmasını istiyorum
benimle cehenneme gelecek kurban arıyorum

« Yanıtla #97 : 09 Ocak 2008 - 21:45:00 »

Çevrimdışı kaçak19

• Yepyeni Üye
  • *
kim ne derse desin Özlem Tekin bir numara

mesajları büyük harflerle yazmıyoruz
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2008 - 21:48:23 Gönderen: vegateryan »

« Yanıtla #98 : 10 Ocak 2008 - 22:47:07 »

Çevrimdışı rock_kalbim

• Yepyeni Üye
  • *
özlem sen birtanesin rock müziğin devisin senden başkası yok

küçük harflerle lütfen...
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2008 - 22:48:54 Gönderen: vegateryan »

« Yanıtla #99 : 11 Ocak 2008 - 15:45:48 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
daha çok konser istiyoruz!!!!

« Yanıtla #100 : 20 Ocak 2008 - 15:55:59 »

Çevrimdışı RoCk_MaNiAc

• Yepyeni Üye
  • *
Güzeldi ama daha da ii olabilirdi
RoCk_MaNiAc

« Yanıtla #101 : 01 Şubat 2008 - 19:39:54 »

Çevrimdışı pierke

• Yepyeni Üye
  • *
 cooLbnce süper senfonik metal gibi mest ediyoo ozz un dağılmasına üzüldümm amaaa :76

« Yanıtla #102 : 07 Şubat 2008 - 20:08:07 »

Çevrimdışı E_r_G

• Yepyeni Üye
  • *
benim hosuma gitti valla eskisiler her zaman yenilerle kıyaslanır ama güzel olmus bence baya tabiki bu benim görüsüm

« Yanıtla #103 : 18 Şubat 2008 - 15:21:59 »

Çevrimdışı ^^Kuzgun

• Yepyeni Üye
  • *
her zaman ki gibi farklı ne yaparsa iyidir devam et

« Yanıtla #104 : 27 Şubat 2008 - 23:48:42 »

Çevrimdışı maximum_

• Yepyeni Üye
  • *
harıkaaa bıtanee ozlem yaa