Anket

Özlem Tekin & Istanbul Symphony Project i Nasıl buldunuz?

Çok iyi
480 (64.4%)
Farklı
119 (16%)
Beğendim
67 (9%)
Beğenmedim
79 (10.6%)

Toplam Oy Verenler: 742

Gönderen Konu: Özlem Tekin & Istanbul Symphony Project  (Okunma sayısı 13936 defa)

Ynt: Özlem Tekin & Istanbul Symphony Project
« Yanıtla #45 : 08 Eylül 2007 - 13:32:19 »

Çevrimdışı ozzege

• Yepyeni Üye
  • *
ben yine geldim ve aynı şeyleri söyleyeceğim....çoooookkk  kötü...........ozz olmadan asla.........

Özlem Tekin

« Yanıtla #45 : 08 Eylül 2007 - 13:32:19 »

« Yanıtla #46 : 08 Eylül 2007 - 14:28:47 »

furkiii

• Ziyaretçi
ben bu projeyi destekliyorum,farklı ve iyi olduğunu düşünüyorum..özellikle keman ve yaylı sesleri kesinlikle çok iyi geldi ancak yine de şu haliyle ozz projesinden kötü..istanbul symphony project'in daha başarılı olması için gerekli olan tek şey ozz'daki gibi çift gitara geçilmesi zira ozz da parlak dönemini atıl ikinci gitara geldikten sonra yaşamıştı..

« Yanıtla #47 : 08 Eylül 2007 - 14:31:57 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
zaten çift gitar yok mu furkii.bubu ve mehmet?? :s

« Yanıtla #48 : 08 Eylül 2007 - 14:36:58 »

furkiii

• Ziyaretçi
mehmet basçı değil miydi,hatta suitcase'de de çalıyodu sanırım.. :s çift elektrogitar olmalı biraz daha açayım ben söylediğimi..:D..sadece bubu var,ozz'da hem özhan hem de atıl vardı,sert sound bu projeye daha fazla yakışacaktır bence..
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2007 - 14:42:05 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #49 : 09 Eylül 2007 - 21:40:36 »

Çevrimdışı cataculle

• Yepyeni Üye
  • *
arkadaşlar ben beğenmedimi işaretleyerek eskiye özlemi yansıttım. fakat anketteki "farklı" ibaresini anlayamadım. farklı diyenler beğendiklerini mi gösteriyorlar?!
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2007 - 21:41:34 Gönderen: cataculle »

« Yanıtla #50 : 14 Eylül 2007 - 14:50:04 »

Çevrimdışı byOCEAN

• Deneyimli Üye
özlem tekin'in senphony project ile yaptığı en vasat konseri tv'den izlemek nasip oldu maalesef...
yoksa diğer performansları izlediğim kadarıyla bence senphony project birlikteliği özlem'in şu anda aldığı en doğru karar bence müzikal anlamda müthiş doyurucu o orkestrayı bile görmek bile yetiyor özlem'in bu orkestra ile verdiği diğer konser performanslarına baktım da müthişmiş nedense bu rockn coke olayı biraz abes durdu ben çok beğenmedim açıkçası sesini farklılaştırarak okumasını sevmiyorum konserlerde albümlerindeki gibi titiz ve temiz bir okuma dinlemek istiyorum şahsen.. şebnem ferah bu ara fırsattan istifade bir dvd sundu satışa.. özlem ile bir kez daha rakip olduklarının altı çizildi bence senfoni orkestrası ile...
şimdi özlem de dvd çıkaracaktı umarım şebnem çıkardı diye çıkarmaktan vazgeçmez... yeni albüm yeni şarkılar bekliyoruz artık.. bence bi iki ay sonra çıkaracağı yeni albümünden bir şarkı seslendirerek rockn coke a damgasını vurabilirdi ama tercih etmedi... konserdeki peruk kendisini gülünç duruma düşürdü peruğun 2.sınıf iş olmasından dolayı... ama özlem'i 98'den bu yana sarışın görememiştik bence saçlarını sarıya boyatsa hiç de fena olmaz uzun zamandır saçlarında radikal bir değişim yapmıyordu zaten :)
son olarak repertuar da biraz yenilenmeli açıkçası hiç canlı olarak dinlemediğim ama bu orkestra ile çok yakışacağını düşündüğüm 'BİRİ VAR' şarkısını yorumlayabilirdi.. konserlerde nedense 3.albümdeki parçaları es geçiyor özlem bence 3.albümde çok sağlam parçalar vardı o parçaları konserlerde değerlendirmesini bilmeli en azından ara ara... sürekli aynı repertuardan açıkçası sıkılmaya başladım umarım yeni albüm biran önce çıkarda huzura ermiş oluruz...

« Yanıtla #51 : 14 Eylül 2007 - 15:55:47 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
şimdiye kadar ki en kötü performans olduna katılıyorum yaz boyu tüm kpnserleri izlemiş biri olarak..
ahh mersin konserini izlemeliydiniz..ilk konser olmasına rağmen süperdi..parkorman da öyle..
burada sorun rock n coke organizasyonundan kaynaklandı arkadaslar,sanırım bi daha çıkmaz özlem rock n coke da,çok sinirlendirdiler çünkü özlemi..sahneye de o düşük mod yansıdı doğal olarak..

« Yanıtla #52 : 14 Eylül 2007 - 16:43:13 »

Çevrimdışı byOCEAN

• Deneyimli Üye
türk sanatçıları adam yerine koymuyor zaten rock'n coke... yabancı gruplar gece çıkarken türk sanatçılarına gündüz vakti güneş altında işkence çektiriliyor ne kadar başarılı bir organizayon gibi görünse de türk sanatçılarımızı adam yerine koymadıkları için kınıyorum... symphony project dediğim gibi özlem'in aldığı en doğru kararlardan biri bence dediğin üniversite konserlerinden derlenen bir dvd sunulmalı bence yeni albümle beraber... best of cd sine bence hiç gerek yok DVD best of niteliğinde olsa süper olacak yeni albüm yeni şarkılar istiyoruz artık :)

« Yanıtla #53 : 14 Eylül 2007 - 18:19:55 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
şimdi özlem de dvd çıkaracaktı umarım şebnem çıkardı diye çıkarmaktan vazgeçmez...

Bundan ben de korkuyorum ve oldukça olası görünüyor :(
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #54 : 14 Eylül 2007 - 22:41:32 »

Çevrimdışı deniz21

• Daimi Üye
aslında rocke coke talep ne ise ona yönelmekte  yabancılarla  bir çizgi tutturmaya çalışıyor  5 yılda göstergesi deniliyor ama ben burada yapılan işlere top yekün karşıyım  zaten  ama özlemin bu işini destekliyorum ama yüzdesi var tabi
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2007 - 22:42:20 Gönderen: deniz21 »
yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşcesine

« Yanıtla #55 : 19 Eylül 2007 - 00:45:53 »

Çevrimdışı hard_rock

• Yepyeni Üye
  • *
ozz'a gerry dön
rock forever
özlem tekoooo

« Yanıtla #56 : 22 Eylül 2007 - 00:18:08 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Bu arkadaşların Şebnem Ferah'la da çalışması olayı ne iş acaba? Yani yakın zamanlarda hem Özlem hem de Şebnem'le çalışmalarını... garipsedim...
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #57 : 22 Eylül 2007 - 00:29:40 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
eger başlıkta backroundlarına bakarsan biçok kişiyle çalıştklarnı görürsün..sonucta kim senfoni çalsıın istiyosa arkasında çalabilirler yani..bugece de özcan denizin programındaydı bikaçı..orhan şallıel ile çalışan herkese çalabiliyorlar..tabii çok hoş olmadı hepsini şebnemin arkasında görmek dvd de..sanki öz şebodan gördü senfoniyi de yaptı gibi bi izlenim yarattı..ama unutmamak gerek ki özlem zaten 2004 de levent yüksel ve fatih erkoç ile verdiği 60-70-80-90 lar-sanki dün gibi konserlerinde Orhan Şallıel ve senfoniyle çalışmıstı..

« Yanıtla #58 : 22 Eylül 2007 - 00:45:30 »

Çevrimdışı crowling

• Deneyimli Üye
Tabi bilinmeli ki "ki çoğu kişi yanlış biliyor" senfoni orkestrası ile ilk çalışan Öz...
Oppss!

« Yanıtla #59 : 22 Eylül 2007 - 01:33:00 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Mühim olan görsel materyale dönüştürmek ilk(:

Bence baterisiz, elektrosuz sadece senfonik enstrumanlarla yeni bir albüm kaydetmeli... Eskileri kurcalamasın(: Fark istiyorsa en büyük fark bu olur... Diskografisinde türler arası geçişin çok net görüldüğü Özlem'de şık durur bu elbise... Hatta brutalini coşturabilir yeni albümde(: