Gönderen Konu: Lordi  (Okunma sayısı 4350 defa)

Ynt: Lordi
« Yanıtla #15 : 09 Ağustos 2008 - 17:23:12 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Lordi: Dark Floors

2006 yılında ülkesi Finlandiya'ya eurovision'da birincilik getiren Lordi, şimdide sinema filmiyle konuşuluyor. Film 8 Ağustosta sinemalarda...

Filmin konusu ise şöyle;

Otistik küçük kızının hastanede yeterince iyi bakılmadığına inanan babası onu eve götürmeye karar vermiştir. Yapılan hiç bir tedavi artık cevap vermemekte ve durumu kötüye gitmektedir.
Taburcu olmayı bekleyemeyen baba, kızıyla hastaneden çıkmaya çalışırken aksilikler ve korkunç tuzaklar yakalarını bırakmaz. Asansör bozulur ve hastaneden  bir kaç kişi ile birlikte  kilitli kalırlar. Kapılar açıldığında ise hastanenin terk edildiğini görürler.
Her çıkışa ulaşmaları  bir başka kabusa dönüşür..   Karanlıktan gelen yaratıkların korkunç saldırıları ile artık başbaşadırlar... Bu garip hastane onları yakalamaya çalışan bir Ölüm Kapanına dönüşür...

Yapım :2008, Finlandiya / İzlandaTür :Fantastik / Gerilim / KorkuYönetmen :Pete RiskiSenaryo :Howard Brodsky, Mika Karttunen, Pekka LehtosaariOyuncular :William Hope, Skye Bennett, Ronald Pickup, Lordi , Noah Huntley, Dominique Mcelligott, Leon Herbert, Philip Bretherton, Laura Faarinen, Anniina Keiskander, Maggy FellmanYapımcı :Markus SelinGörüntü Yönetmeni :Jean Noel MustonenMüzik :Ville RiippaSüre :1 saat, 24 dk.
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 09 Ağustos 2008 - 17:23:12 »

« Yanıtla #16 : 09 Ağustos 2008 - 19:19:07 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Filmin konusu çok güzelmiş

« Yanıtla #17 : 09 Ağustos 2008 - 19:23:24 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Filmin konusu çok güzelmiş
hayır bana tıkanmış bi hikaye gibi geldi hasta kızla zenginleştirilmeye çalışılmış adi bir korku filmi.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #18 : 09 Ağustos 2008 - 20:33:39 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
hayır bana tıkanmış bi hikaye gibi geldi hasta kızla zenginleştirilmeye çalışılmış adi bir korku filmi.
Bence filmi izlemeden karar verme

« Yanıtla #19 : 09 Ağustos 2008 - 20:36:07 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Bence filmi izlemeden karar verme
o zaman sen izlediysen biraz daha açarsan konuyu biz de ona göre fikir,yorum yürütelim ali...

hastanenin bir sürü çıkışı var her çıkışta yaratıklar var,bunları korkutuyorlar etc..
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #20 : 09 Ağustos 2008 - 20:40:17 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
o zaman sen izlediysen biraz daha açarsan konuyu biz de ona göre fikir,yorum yürütelim ali...

hastanenin bir sürü çıkışı var her çıkışta yaratıklar var,bunları korkutuyorlar etc..
Ben sadece filmin konusunu okuyarak ve fragmanı izleyerek yorum yaptım.Daha değişik ve ilginç konuları olan korku filmi biliyorsan sen söyle biz izleyelim.

« Yanıtla #21 : 09 Ağustos 2008 - 20:46:27 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Ben sadece filmin konusunu okuyarak ve fragmanı izleyerek yorum yaptım.Daha değişik ve ilginç konuları olan korku filmi biliyorsan sen söyle biz izleyelim.
ben daha güzelini biliyorum gibi polemik yaratmıycam tabiki ama hep birbirini tekrar eden bu tür filmlere sanki benzerini daha önce hiç görmemiş gibi el üstünde tutmanın anlamı yok.

« Yanıtla #22 : 09 Ağustos 2008 - 20:59:31 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
ben daha güzelini biliyorum gibi polemik yaratmıycam tabiki ama hep birbirini tekrar eden bu tür filmlere sanki benzerini daha önce hiç görmemiş gibi el üstünde tutmanın anlamı yok.
Tamam sende haklısın bana göre güzel olanı sen beğenmeyebilirsin sana göre güzel olanıda ben beğenmeyebilirim...

« Yanıtla #23 : 09 Ağustos 2008 - 21:01:26 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
arkadaşlar evet göreceli konular bunlar .. ayrıca filmi izlemeden yorum yapmak ne kadar doğrudur tartışılır ..

dipnot : korkutmak için görüntüleri yeter ..  :p
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #24 : 11 Ağustos 2008 - 20:59:58 »

Çevrimdışı porcelainxheart

• Üye
  • **
bunlar ne komik grup yaptıkları ne biçim bi müziktir ya
felaket!

« Yanıtla #25 : 11 Ağustos 2008 - 21:24:00 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
bu aralar blood red sandman şarkılarına taktim çok güzel yaw
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #26 : 12 Ağustos 2008 - 13:45:48 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Eurovision zamanı böyle tipleri beğenirken,şimdilerde durulduğumu hissediyorum :(

« Yanıtla #27 : 15 Temmuz 2009 - 15:12:13 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Finlandiya’dan Lordi'nin de katılacağı festivalde sahne alacak isimlerden bazıları:

4 yılda yaklaşık 200.000 seyirciye ulaşan ve toplamda 700'ü aşkın müzisyenin sahne aldığı, Türkiye'nin en büyük açık hava festivali olan ve geçtiğimiz yıl 68.000 kişinin katıldığı ROCK TATİLİ, bu yıl, 13-14-15-16 Ağustos tarihlerinde “ROCK TATİLİ – Foça” adıyla İzmir Foça'da!

Lordi de bu festivalde

Bu yıl 13-14-15-16 Ağustos tarihlerinde Ege’nin mavi bayraklı sahillerinden İzmir Foça İngiliz Burnu’nda düzenlenecek festivalde birbirinden ünlü gruplar sahne alacak. 2006 yılında, Eurovision Şarkı yarışmasının uzun tarihinde alınmış en yüksek oy puanı ile, bu yarışmayı kazanan dünya çapında üne sahip olan Finlandiya’dan Lordi'nin de katılacağı festivalde sahne alacak isimlerden bazıları;

DJ’ler : Çağlan Tekil ( Laneth ), Mete Sohtaoğlu ( Mosh ), Murat Beşer ( Oldies ), Murat Meriç ( Türk-İş Funk )

Ana sahne: Lordi ( Finlandiya ), Anemi, BaBazula, Black Tooth, Çilekeş, Dinar bandosu, Duman, Epica ( Hollanda) , Gren, Karapaks, Kolpa, Kurban, Kül, Magick, Marsis, Metoboy, Moğollar, Mor ve Ötesi, Ogün Sanlısoy, Öztürk, Pentagram, Teoman, Tibet Ağırtan & Rock’n roll, Yasemin Mori, Yüksek Sadakat

« Yanıtla #28 : 15 Ağustos 2009 - 18:05:02 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

« Yanıtla #29 : 15 Ağustos 2009 - 18:15:56 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/haber/12279525.asp?gid=222

yaaa orda olmayı çok isterdim böhü böhü böhü....Acaba dream tvde konserden performans çalarlarmı