Gönderen Konu: www.ozlemtekin.biz  (Okunma sayısı 51999 defa)

Ynt: www.ozlemtekin.biz
« Yanıtla #690 : 27 Aralık 2015 - 15:48:14 »

Çevrimdışı ARGo_

• Deneyimli Üye
  • Kafası güzel düşler...
Tema güzelmiş.. Aslında diğer uçaklı temada güzeldi.. O temanın CSS ile oynandı mı daha güzel olurdu da kim uğraşacak :) 2016'yı görmeden ARGo_ nikime kavuştum..  :D

Özlem Tekin

« Yanıtla #690 : 27 Aralık 2015 - 15:48:14 »

« Yanıtla #691 : 03 Ocak 2016 - 00:30:03 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Güzel olmuş, eline sağlık :)

« Yanıtla #692 : 15 Ocak 2016 - 00:43:30 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Otobüste eski mesajlarımı biraz karıştırdım da çok komikti  .lol. .lol. .lol. .lol. .lol. .lol. sevmediğim bir kaç kişi yeniden aktif olsa da polemiğe falan girsem dengesiz hareketler yapsam canım sıkıldı
 .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. .music. :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren: :oren:
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2016 - 00:55:31 Gönderen: ShiverVol2 »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #693 : 01 Mart 2017 - 00:12:15 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
Forumu son versiyona guncelledim, en azindan hacklenmez bir muddet daha!

« Yanıtla #694 : 01 Mart 2017 - 22:16:50 »

Çevrimdışı ARGo_

• Deneyimli Üye
  • Kafası güzel düşler...
Kimse ugrasmaz hacklemeye yahu forum hayalet şehir gibi :) birileri özlem tekin haberlerini netten toplayıp foruma yorum şeklinde yazan bot yazsa aslında güzel olurdu :) o değilde yoneticinin biri beni moderatör yapacaktı güya :) hadi admin olsun.. bana kırmızı çok yakışıyor :)