Gönderen Konu: şikayetler & istekler  (Okunma sayısı 48953 defa)

Ynt: şikayetler & istekler
« Yanıtla #765 : 05 Kasım 2013 - 18:24:18 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
saatlerin geri alınması mümkün mü :P

mümkündür hatirlatma icin tesekkurler

Özlem Tekin

« Yanıtla #765 : 05 Kasım 2013 - 18:24:18 »

« Yanıtla #766 : 05 Kasım 2013 - 18:28:37 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
argo  bana sürekli özelden pislik mesaj atıyo beni rahatsız ediyo gagnster gibi..ona ceza verin...

Profil alninizda  Kişisel İletiler adinda sol tarafta bir link var. Burada istediginiz kisinin size ozel mesaj atmasini engelleyebilirsiniz . Tehdit, hakaret vs gibi mesajlari lütfen Yöneticiye rapor et linki ile bildirin.

« Yanıtla #767 : 20 Nisan 2014 - 11:00:27 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
buuuuuuuuu bir mesajda 1000 karakter sınırını ben bol smileli mesajlar atmayım diye mi getirdiniz????? hiçbir batılı demokraside olmaz bu yaptığınız
 :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih: :hhih:
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #768 : 20 Nisan 2014 - 12:01:57 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
Database tablolarinim saglikli calismasi icin aldigimiz bir onlem bu...

« Yanıtla #769 : 05 Haziran 2014 - 20:36:21 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
ana sayfayı açtığımda nedense özlemin kocaman ama yarım bir fotoğrafı mevcut. direk konuları göremiyorum aşağıya kadar indikten sonra konular vs çıkıyor .. bu sorun bir tek bende mi mevcut

CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #770 : 05 Haziran 2014 - 21:17:35 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Derya, ayrıca senin profil fotoğrafında da bir sorun var. Neredeyse ekranın tamamını aşağı doğru bir şerit olarak kaplıyor.

« Yanıtla #771 : 05 Haziran 2014 - 22:11:54 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
ana sayfayı açtığımda nedense özlemin kocaman ama yarım bir fotoğrafı mevcut. direk konuları göremiyorum aşağıya kadar indikten sonra konular vs çıkıyor .. bu sorun bir tek bende mi mevcut

Profil fotoğrafını düzeltirsen sorun çözülecektir. ;)

« Yanıtla #772 : 05 Haziran 2014 - 23:14:03 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
derya o avatarını değiştirmezse bende öyle bişey yaparım söyliyimmmm  .cool. .cool. .cool. .cool. .cool. .cool. .cool. .cool. .cool. .cool. .cool. .cool.
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #773 : 05 Haziran 2014 - 23:26:42 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin

Profil fotoğrafını kaldırdım, sonra eklersin yine.

« Yanıtla #774 : 06 Haziran 2014 - 11:03:43 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
tamam evet sorun ondan kaynaklı ... normale dönmüş her şey teşekkürler gençler :)
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #775 : 07 Ağustos 2014 - 12:03:34 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Yahu sitede yönetim çok kötü ne kırmızı renkli yöneticiler ne kurucu sorunlarımı çözmüyo takmıyo bile..zor bisey istemedim sadce nickim ShiverVol2 olsun istedim  .ninca.
« Son Düzenleme: 07 Ağustos 2014 - 18:44:19 Gönderen: Shiver »

« Yanıtla #776 : 08 Ağustos 2014 - 09:54:55 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
Yahu sitede yönetim çok kötü ne kırmızı renkli yöneticiler ne kurucu sorunlarımı çözmüyo takmıyo bile..zor bisey istemedim sadce nickim ShiverVol2 olsun istedim  .ninca.

cevaplandı.
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #777 : 09 Ağustos 2014 - 00:10:15 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
yöneticilerde iş yok bence biz de seçimle yönetici seçmeliyiz siteye madem demokratik bi ülkede yaşıyoruz ha

« Yanıtla #778 : 09 Ağustos 2014 - 07:47:25 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Seçim yarışında sitede mat edemeyeceğim adam yok gerekirse darbe yaparız
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2014 - 07:47:56 Gönderen: Shiver »

« Yanıtla #779 : 10 Ağustos 2014 - 12:20:36 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
ajajajja adaylar çıkaralım bu dinazor yapıya bi son verelim şiva adaylığını koy tek başına iktidarsın yemin ediyorum ya :D