Gönderen Konu: Özlem Tekin Almanya Konserleri  (Okunma sayısı 1563 defa)

Özlem Tekin Almanya Konserleri
« : 08 Eylül 2007 - 16:31:18 »

Çevrimdışı crowling

• Deneyimli Üye
Özlem Tekin yurtdışı konserlerine başladı ilk durak Almanya...

20 Ekim Almanya Köln
21 Ekim Almanya Berlin

Diğer tüm ayrıntılar yakında...]
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2007 - 14:18:14 Gönderen: cyberjack »
Oppss!

Özlem Tekin

Özlem Tekin Almanya Konserleri
« : 08 Eylül 2007 - 16:31:18 »

Ynt: Özlem Tekin Almanya Konserleri
« Yanıtla #1 : 08 Eylül 2007 - 17:28:26 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Oooooo süper! Amerika'da doğmuş biri olarak, (ben değil, o:D) yakın zamanda Amerika'da da konser vermesini dilerim. Belki orda değeri daha iyi anlaşılır?:S
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #2 : 08 Eylül 2007 - 20:47:14 »

Çevrimdışı green_mex

• Üye
  • **
  • Ya varsındır...Ya yoksundur...!
Oooooo süper! Amerika'da doğmuş biri olarak, (ben değil, o:D) yakın zamanda Amerika'da da konser vermesini dilerim. Belki orda değeri daha iyi anlaşılır?:S

Evet bu konuda katılıyorum ama ne yazıkki gurbetciler kitlesi düşünülerek yol alındığı için  gidilinilebilecek ülkeler ortada ma güzel bir ornizasyonla ben Özlem in Amerikadaki rock sevenlere dudak uçuklatacağından eminim.Aha işte buda Türk Kızı dedirtir.
***GrééN_méX_DésignéR***

« Yanıtla #3 : 08 Eylül 2007 - 22:28:05 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Desenize Özlem Almanya'yıda sallayacak...

« Yanıtla #4 : 09 Eylül 2007 - 14:12:01 »

Çevrimdışı crowling

• Deneyimli Üye
Öz şöyle bir yurtdışını dolansa keşke :)
Oppss!

« Yanıtla #5 : 09 Eylül 2007 - 15:51:26 »

furkiii

• Ziyaretçi
özlem'in daha önce yurt dışında konser verdiğini hatırlamıyorum,yanılıyo olabilirim de..gerçekten çok hoşuma gitti,dışarda konser vermesi çok güzel..

« Yanıtla #6 : 09 Eylül 2007 - 22:05:58 »

Çevrimdışı chetose

• Yepyeni Üye
  • *
almanyada olmak isterdm

:ıy:
özlem tekin;sesiyle,yorumuyla,tarzıyla mükemmel ötesi bence yasayan efsane,fanatigi oldugum tek sanatcı

« Yanıtla #7 : 10 Eylül 2007 - 01:35:17 »

Çevrimdışı lidy

• Deneyimli Üye
açıkçası almanya bana pek cazip gelmedi...yani türk sanatçılar için yurtdışına açılma mevzusu neden ilk önce türklerin çok olduğu yerlerden özellikle almanyadan başlar yada ne kadar yurt dışına açılınmış olur orda verilen konserlerle bence tartışılır...yeterince özgüven yada inanç olmadığı zaman izleyici potansiyelin en çok olabileceği yerler ilk olarak denenir gibi geliyo ve bu durumda benim hoşuma gitmiyo...tabi bu işler nasıl yürür, kimin isteğiyle olur falan bilmiyorum ilgilenmiyorumda ama böyle ben düşünüyorum..

« Yanıtla #8 : 10 Eylül 2007 - 02:34:15 »

Çevrimdışı crowling

• Deneyimli Üye
açıkçası almanya bana pek cazip gelmedi...yani türk sanatçılar için yurtdışına açılma mevzusu neden ilk önce türklerin çok olduğu yerlerden özellikle almanyadan başlar yada ne kadar yurt dışına açılınmış olur orda verilen konserlerle bence tartışılır...yeterince özgüven yada inanç olmadığı zaman izleyici potansiyelin en çok olabileceği yerler ilk olarak denenir gibi geliyo ve bu durumda benim hoşuma gitmiyo...tabi bu işler nasıl yürür, kimin isteğiyle olur falan bilmiyorum ilgilenmiyorumda ama böyle ben düşünüyorum..
arkadaşım bu konserler yurtdışına açılma veya yurtdışında tanınma amacı ile yapıldığını zannetmiyorum.. bilakis türklerin çok olduğu bölgelere bir müziksel ziyaret niteliği taşıyor...
Oppss!

« Yanıtla #9 : 10 Eylül 2007 - 14:13:29 »

Çevrimdışı lidy

• Deneyimli Üye
haklısın olabilir :)..belki de ben artık türkiyeden de dünya çapında starlar çıkmasını istediğim için ve özlemi de bu pozisyona en uygun insanlardan biri olarak gördüğüm için yurtdışına açılma projesi olarak algıladım..belki de saatin etkisi vardı yanlış anlamamda :))

neyse konuya dönüyim almanyadaki özlem hayranları için süper bir fırsat...umarım promosyonu falan iyi yapılırda izlemek isteyen herkes gidebilir ve bir şekilde görüntüler bize de ulaşır :)..

« Yanıtla #10 : 14 Mart 2008 - 00:36:23 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
konser yapıldımı acaba.. ok oyle bi haber gelmiş arkadaşımız da ama konser gitmiş mi gitmemişmi olmuşmu olmamışmı video  foto moto ne biliyim insan bi haberdar eder en azından...

bende sanmıyorum almanya falandır taa oralara gidip konser vereceğini...
hani özcan deniz ibo sibel can falan değil ki bu..
özlem yani :dill hehe hehe
şappiii... hehe
hey gidi günler… göz yaşım sel