Anket

En İyi Web Tarayıcısı sizce hangisi?

Opera
Internet Explorer
Mozilla Firefox
Google Chrome
Safari

Gönderen Konu: Web Tarayıcıları  (Okunma sayısı 943 defa)

Web Tarayıcıları
« : 05 Ekim 2008 - 22:08:41 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Bugün Sabah ın ekinde bi karşılaştırma mevcuttu ben de merak ettim.Siz hangisini kullanıyorsunuz?En iyisi hangisi?

Ben Explorer,Mozilla ve Opera üçünü de kullandım.Diğer ikisiyle ilgili bi bilgim yok.Ama bence en iyisi Opera (:
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

Özlem Tekin

Web Tarayıcıları
« : 05 Ekim 2008 - 22:08:41 »

Ynt: Web Tarayıcıları
« Yanıtla #1 : 05 Ekim 2008 - 22:16:54 »

furkiii

• Ziyaretçi
ben hâlâ explorer kullanıyorum..ders seçimi için firefox ve chrome da kurmuştum ve kullandım..aslında chrome hızlı olması nedeniyle fazlaca övgü alıyor etraftan ama ben -belki de sadece dolu sisteme karşı denediğimden- pek hızlı bir yanını göremedim,ayrıca tasarım olarak da görsel açıdan pek hoş değil..en yeni olmasına rağmen en hoşuma gitmeyeni..firefox'u da internet explorer ile bir yere giremediğim zaman kullanıyorum eğer işe yararsa..şu ana kadarki tüm ders seçimlerim olsun,sınav sonuçlarım olsun hep ilk anda açmamı,yapmamı sağlayan eski alışkanlığım internet explorer tercihimdir bugün de..

« Yanıtla #2 : 05 Ekim 2008 - 22:40:13 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
explorer dan şaşmıcan:D xp yi bile  98 (gözünü seveyim lan senin wndws 98):)))görünümlü kullanan biri olarak yeniliklerle pek işim olmuo:))
 türktelekomun sunucularını kullanmadıım için hız konusundada herhangi bi sorun yaşamıorum...
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #3 : 05 Ekim 2008 - 23:56:24 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Ben hala internet explorer kullanıyorum pc'de mozilla firefox'ta yüklü ama bir türlü alışamadım :D

« Yanıtla #4 : 06 Ekim 2008 - 00:31:40 »

ARGo77

• Ziyaretçi
Mozilla Firefox, kullanıyorum.. Zamanında explorer'ın sekme özelliği yoktu, firefoxta vardı hoşuma gitti ogün bugündür Mozilla Firefox'u kullanıyorum.. Mozilla Firefoxta sayfa açmama derdi yok, çoğunlukla açıyor, açmadı mı explorera.. Mozilla Firefox'un eklentilerinide yükledin mi canavar gibi... Diğer browserları kullanmadım.. bi aralar netscape yüklemiştim galiba.. 

« Yanıtla #5 : 05 Aralık 2008 - 20:31:31 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
google a virüs girmiş diolar buğün sürekli kesildi ve hala da öyle bi giriyo bi girmiyo belki sorun benim pc dedir diye arkadaşlara sordum onlardada öyle olmuş, google ında saltanatı bitcek heralde :D
schhh..

« Yanıtla #6 : 05 Aralık 2008 - 20:50:23 »

furkiii

• Ziyaretçi
şu tarayıcılarla ilgili birkaç çift lafım daha var..=)

firefox'un ad-block özelliği aslında onu öne çıkarabilecek yapıda (sanırım opera'da da varmış aynı özellik ama opera kullanmadığım için emin değilim)..benim sahip olduğum biraz enterasan bir sorun..=) ben bilgisayarımı düşük çözünürlükte kullanmayı seviyorum,yani masaüstündeki simgeler büyük büyük olsun istiyorum..=) mevcut düşük çözünürlük ile büyük bir monitör kullanırken firefox'ta bazı sitelerin tam görüntülerinin sağa-sola gitmeye ihtiyaç olmadan görüntülenememesine sinir oluyorum..=)aynı durum internet explorer için geçerli olmadığından (ya da en azından daha az geçerlidir) çoğu siteyi açarken explorer'ı,reklam konusunda abartmış siteleri kullanırken de firefox'u tercih ediyorum;ama hâlâ ilk tercihim explorer..=)
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2008 - 20:51:01 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #7 : 17 Aralık 2008 - 09:26:31 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #8 : 17 Aralık 2008 - 13:31:14 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
furkii nolur barışalım...lütfen
hahaha hahaha hahaha

explorerı tek geçerim  hı: .lol.
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #9 : 17 Aralık 2008 - 14:27:39 »

Çevrimdışı volkanesh

• Üye
  • **
  • BeRTuĞCeMiL(iyiki varrsın)
Hımmmmm ;)
Biz müşterilerimize 2 sene önce Internet Explorer'ı öneriyoduk
SOnra bu yerini Mozilla Firefox'a bıraktı.
Şimdilerde Google Chrome'yi öneriyoruz.
Daha hızlı ve daha güvenli.

« Yanıtla #10 : 16 Eylül 2009 - 02:37:32 »

Çevrimdışı kenny

• Deneyimli Üye
    • twitter
firefox tan şaşmam
tekinizM

« Yanıtla #11 : 16 Eylül 2009 - 08:49:14 »

furkiii

• Ziyaretçi
birkaç aydır ben de firefox'cuyum,hatta explorer'ı bilgisayarımdan silecek kadar..opera ve chrome'u da sevmiyorum..firefox ve firefox eklentisi downloadhelper iyidir,severim..=)
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2009 - 08:49:54 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #12 : 16 Eylül 2009 - 12:47:14 »

« Yanıtla #13 : 16 Eylül 2009 - 12:56:55 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
IE'den vazgeçemiyorum. Chrome'da çok aptalca bi hata bulup anında kullanmayı bırakmıştım. Şimdi aklımda değil ne olduğu. Firefox da iyidir; ama yine de IE.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #14 : 16 Eylül 2009 - 14:21:20 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
tabiki firefox  :b: