Gönderen Konu: Bursa  (Okunma sayısı 5533 defa)

Ynt: Bursa
« Yanıtla #15 : 10 Mayıs 2006 - 20:28:42 »

Çevrimdışı oliptus

• Üye
  • **
efet biz arkadaşlarla gidiyk ama cuma cumartesi pazar topumuzu tombalağımızı alıp gidiyk  ben oralarda olacak ist gelin eğlenirik hep beraber  :party:
ÖZLEM BİZİMLE BULUŞ

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 10 Mayıs 2006 - 20:28:42 »

« Yanıtla #16 : 10 Mayıs 2006 - 21:26:38 »

Çevrimdışı wanessa

• Üye
  • **
  • {YIKINTI}
canlarım ben geldim hemıde bursadanım :)
RABBİM SEN BİZİ ÖZLEME KAWUŞTUR!

AMİN!

« Yanıtla #17 : 15 Mayıs 2006 - 23:03:44 »

Çevrimdışı ajan

• Yepyeni Üye
  • *
bende her turlu gelırım ama hafta sonları malesef calsıtıgım ıcın ancak gece gelebılırım  :ühüh
PARASIZLIK PULSUZLUK HEPSİ BAHANE BİR YUDUM BİR NEFES HERSEY SAHANE

« Yanıtla #18 : 19 Haziran 2006 - 00:22:27 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
yaw koskoca bursada yokmu buluşma

« Yanıtla #19 : 19 Haziran 2006 - 00:28:27 »

Çevrimdışı oliptus

• Üye
  • **
yaw koskoca bursada yokmu buluşma
ben bursadayım ben gielirimmm
ÖZLEM BİZİMLE BULUŞ

« Yanıtla #20 : 19 Haziran 2006 - 00:38:08 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
evt bursadada buluşma ayarlıoz arkadaşlar.5 kişi olduk bile.tarih ve yeri belli etcez yakında.şuan belli değil maalesef.en kısa zamanda yapcaz inş

« Yanıtla #21 : 19 Haziran 2006 - 00:38:56 »

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
  • tanıdık yanlızlık... evelallah tanıştık evvelden..
oooooooo bursada şaha kalktı hadi hayırlısı :dill
:dewil tek bir canın var cehennem dibinde  :dewil <br />                                         wampreeee:<br /><br />Sitenin Cadısı

« Yanıtla #22 : 19 Haziran 2006 - 00:51:24 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi

valla ayağa kaldırcaz inşallah bursayıda.zafer plazanın oralarda cafeler var güzel.oralarda yapabiliriz aslında.bakalım bu arada balıkesir kocaeli filan bekleriz herkesi  :alkıs: :alkıs:

« Yanıtla #23 : 19 Haziran 2006 - 01:32:54 »

Çevrimdışı mezar kabul

• Üye
  • **
arkadaşlar bursada da buluşalım .. çokk ii bi cafe war tam bize göre bence bursalılar bilir 6 parmakta burcun arkasında MASKARA buluşma yapılcaksa orası ideal bence
10'9'8'7'6'5'4'3'2'1'0..

« Yanıtla #24 : 19 Haziran 2006 - 01:36:04 »

Çevrimdışı mezar kabul

• Üye
  • **
bursa zaten şaha kalkmış bekliodu
10'9'8'7'6'5'4'3'2'1'0..

« Yanıtla #25 : 19 Haziran 2006 - 07:19:06 »

Çevrimdışı oliptus

• Üye
  • **
burcun arka taraflarını biliyorum efet doğru orada olabilir
ÖZLEM BİZİMLE BULUŞ

« Yanıtla #26 : 19 Haziran 2006 - 11:50:46 »

Çevrimdışı wanessa

• Üye
  • **
  • {YIKINTI}
oo tanuda işin içindeyse tamamdır:) bende warım ama hafatsonu maalesef  bana uymuyo
RABBİM SEN BİZİ ÖZLEME KAWUŞTUR!

AMİN!

« Yanıtla #27 : 19 Haziran 2006 - 11:54:29 »

erkan8

• Ziyaretçi
valla ayağa kaldırcaz inşallah bursayıda.zafer plazanın oralarda cafeler var güzel.oralarda yapabiliriz aslında.bakalım bu arada balıkesir kocaeli filan bekleriz herkesi  :alkıs: :alkıs:

tanu helal sana butun marmara bolgesının bulusmalarını ayarladın ha..sende bulusma rekorlasrına dogru kosuyorsunn.. :şok: :şok: tey tey tey tey :dill :dill

« Yanıtla #28 : 19 Haziran 2006 - 16:06:32 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
tanu helal sana butun marmara bolgesının bulusmalarını ayarladın ha..sende bulusma rekorlasrına dogru kosuyorsunn.. :şok: :şok: tey tey tey tey :dill :dill

valla hareket lazım siteye erkan bea.aslında genel bir marmara buluşması ayarlamak istiomda insanlar üşenio yaa.istanbulda yada izmitte bursa ve değişik illerden herkesi bir arada toplamak istiom.nese  yaw cidden her buluşmada olcam istiom ama istanbulu kaçırdım işte ona yanıom.nese yaw bu tarafa gelirsen bekleriz buluşmaya :))

oo tanuda işin içindeyse tamamdır:) bende warım ama hafatsonu maalesef  bana uymuyo

valla organizasyon işine el attım.her şehire bi buluşma kampanyası  :alkıs: :alkıs:  bursada sıra.bakalım ya hafta içide yapabiliriz.çoğunluğa göre ayarlıcaz

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar dediğiniz yerleri pek bilmiom ama sadece cafede geçen bir buluşma olmasın.bnm fikrim carreofurda bowling filanda oynayalım.zevkli eğlenceli bir buluşma olsun.ne diosunuz ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ya kimseden bi ses çıkmıo yaa.bursaaaaaaa.16 sında buluşma olcak büyük ihtimal.bi ses verin ok yada değil dieee
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2006 - 17:25:38 Gönderen: tanu_ozz »

« Yanıtla #29 : 23 Ekim 2006 - 03:56:38 »

Çevrimdışı alp_gfb

• Üye
  • **
  • herşeyi yakarmısın ?
    • antu
bursa :alkıs:

slm arkslar bednde bursa_dann alp alın :çiçek:
Yorulsam saçlarında, ceplerinde duş alsam sessizce, dün gece söyleseydim seni sevdiğimi biterdi umudum ,kalmazdı param