Gönderen Konu: Uzaylılar 2012'de dünyaya gelebilir  (Okunma sayısı 1311 defa)

Uzaylılar 2012'de dünyaya gelebilir
« : 20 Haziran 2009 - 15:59:13 »

Çevrimdışı schulechan

• Deneyimli Üye
  • dark is the sunlight
4. Uluslararası UFO ve Yeniçağ Kongresi açılışında konuşan "Tanrıların Arabaları" kitabının yazarı ve araştırmacı Erich Von Daniken "Dünya dışı varlıklar enerjinin bir formu, belki uçan fil bile olabilir" dedi. Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan ise "Kumburgaz'da Mayıs ayı içinde çekilen UFO görüntüleri bu konuda en şüpheci olanları bile ikna etmeyi başardı" dedi. Erich Von Daniken de dünya dışı varlıklarla gelecek birkaç yılda hiçbir iletişim ve temas olmayacağını ileri sürerken, ancak dünyaya geleceklerine dair tarihte birçok işaret bulunduğunu söyledi. Daniken, "Orta Amerika'daki eski bir kültür olan Maya takvimine göre 21 Aralık 2012'de gelecekler. Bu tarihten birkaç yıl önce veya sonra olabilir" dedi. "Bu olay gerçekten olacak. Bütün metinleri okudum tüm maya figürlerini taradım" diyen Daniken "Bize mi benzeyecekler?" sorusu üzerine şunları söyledi: "Teoriye göre dünya dışı varlıklar enerjinin bir formu, belki uçan fil bile olabilir. Ancak başka bir teoriye göre bize benzeyen birçok dünya dışı varlık bulabiliriz. Bence dünya dışı varlıklar bize dostça davranacak yardım edecekler. Geçmişte onlar insanlığa öğretmen gibi davrandılar. Bunları uzay kovboyları gibi de düşünmeyin ama onlardan bir şeyler öğreneceğiz." Hakan Akdoğan ise "Dünya dışındaki varlıkların, atom silahı ve kimyasal silahların geliştirilmesi nedeniyle dünyadaki teknolojik gelişmeleri kaygıyla izledikleri"ni ileri sürerek şöyle konuştu: "Türk Hava Kuvvetleri ve MİT bünyesinde UFO masası var. NASA'da da çok önemli bilgiler mevcut. UFO konusunda gizlilik politikası artık bitirilmeli. Dünyaki 6 milyar insan başka gezegenlerde zeki varlıklar olduğunu bilmeli."

Özlem Tekin

Uzaylılar 2012'de dünyaya gelebilir
« : 20 Haziran 2009 - 15:59:13 »

Ynt: Uzaylılar 2012'de dünyaya gelebilir
« Yanıtla #1 : 20 Haziran 2009 - 18:18:09 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Bekleriz.
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #2 : 20 Haziran 2009 - 20:29:55 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
ya  zaten gelip gidiyolardır sürekli bunu soylemek için eric von danieken olmaya gerek yok...
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #3 : 26 Haziran 2009 - 19:47:10 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Randevu mu verildi nedir bu muahbbet yahu?
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #4 : 26 Haziran 2009 - 19:53:06 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Yalandan kim ölmüş :D

« Yanıtla #5 : 27 Haziran 2009 - 15:23:09 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Benim anlamadığım husus uzaylı kavramı..Misal evli iki astronot uzay mekiğinde(uzayda iken aya yakın bir yerde..)çocuk yaparsa, bu çocuk yasal olarak dünyalı mı yoksa uzaylımı olur yaa..:)Neyse gelelim uzaylıların ziyaretine..Eskiden ziyaretçi diye bir dizi vardı buna benzer yaratıklar gelip canlıları stoklayıp götürseler keşke..:)

« Yanıtla #6 : 27 Haziran 2009 - 16:34:52 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Yalandan kim ölmüş :D

şimdi aklımdan bu geçiyodu ... :D nerden biliyoruz acaba kime haber verilmiş ? :D :D
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #7 : 27 Haziran 2009 - 17:36:07 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Benim anlamadığım husus uzaylı kavramı..Misal evli iki astronot uzay mekiğinde(uzayda iken aya yakın bir yerde..)çocuk yaparsa, bu çocuk yasal olarak dünyalı mı yoksa uzaylımı olur yaa..:)Neyse gelelim uzaylıların ziyaretine..Eskiden ziyaretçi diye bir dizi vardı buna benzer yaratıklar gelip canlıları stoklayıp götürseler keşke..:)

Buda değişik bir bakış açısı tabi :D Bence çocuğun doğum yeri uzay olduğu için çocuk uzaylı olur böylece Dünya ilk uzaylısına kavuşmuş olur :D

« Yanıtla #8 : 29 Haziran 2009 - 18:57:53 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Dünya da uzay boşluğunda değil mi? Biz niye kendimize "uzaylı" yakıştırmasını konduramıyoruz =)
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #9 : 30 Haziran 2009 - 14:36:18 »

Çevrimdışı Q_ZEN

• Emekli Mod
Dünya da uzay boşluğunda değil mi? Biz niye kendimize "uzaylı" yakıştırmasını konduramıyoruz =)

:D :)) bu daha güzel...
hey gidi günler… göz yaşım sel

« Yanıtla #10 : 30 Haziran 2009 - 14:42:24 »

Çevrimdışı schulechan

• Deneyimli Üye
  • dark is the sunlight

mustafa topaloğlu da aynı kanıda :p mantıklı aslında ya :D

« Yanıtla #11 : 30 Haziran 2009 - 19:31:29 »

Çevrimdışı kenny

• Deneyimli Üye
    • twitter
aynen ya bizde uzaylı sayılırız :D
tekinizM

« Yanıtla #12 : 01 Temmuz 2009 - 02:12:46 »

ARGo_

• Ziyaretçi