Gönderen Konu: 23.11.2012-Özlem Tekin & Ogün Sanlısoy-İstanbul Olimpia Event Hall Konseri  (Okunma sayısı 3825 defa)

Çevrimdışı drown

• Cool
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

Özlem Tekin

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Konserler çoğaldı :D

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
Vaaayyy bu güzel haber konserler fazlalastı bi de canakkaleye gelseler bari hem özlemle hem ogünle foto çekilebilirdim :D konsere gidecekler sanslısınız iki sevilen isimlerle yan yana foto cekilme sansı yakaladınız

kimler gidiyo bu arada gidecek olanlar bol bol foto ve video lütfen ;)
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

Çevrimdışı hüma

• Bizden Biri
  • öz üm
güzel haberler
Şikayetim VAR!!!........

https://twitter.com/huma_oz

https://instagram/huma_ozz

NORVEÇ❤❤❤

ANT🔴⚪GS💛❤🌟🌟🌟🌟

Çevrimdışı efsane1980

• Yepyeni Üye
  • *
işte budur ya yıkıcam alımpiayı tek basıma hayatımdakı en güzel en özel gün özlem tekın konserı ve dünya ve ben baska kimse yok hayatımdakı en mutlu oldugum günde özlem tekin konserının oldugu gündür

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
işte beklenen konserrr....gidenle r kimler haberleşelim....ya umarım özlem 3 şarkı söyleyip çekip gitmez..
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Biletix'teki ayrıntıya dikkat:

"Yayımladığı “Akustik 2012”  albümüyle müzikal kariyerinde zirve yapan Ogün Sanlısoy  ve yepyeni albümü için çalışmalarını sürdüren  Özlem Tekin, muhteşem bir konserle 23 Kasım Cuma akşamı Olimpia da !"  :D

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
tamda dogum günümde ogün orda olmayı cok isterdim :(
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
bu konsere zorlasam gelirdim kesin, ah su 24 kasımda banka sınavı olmasaydı çoktan o gün orda olurdum :(
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
ogünle beraber çıktığı konser olmadı demi.. istanbuldan önce çıkacakları konserleri bi görelim.. açıkçası 2 şarkı söyleyip çekip gidecekse kasmaya gerek yok.. ki ogün sanlısaya ait gibi bence bu turne...
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
ogünle beraber çıktığı konser olmadı demi.. istanbuldan önce çıkacakları konserleri bi görelim.. açıkçası 2 şarkı söyleyip çekip gidecekse kasmaya gerek yok.. ki ogün sanlısaya ait gibi bence bu turne...

Banada öyle geldi.

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri

trabzon konseri afişinde ikisininde fotosu var,2 şarkı için ne pohuma resmini bastırıp ismini

kullandırsın insan,umarım dediğin gibi olmaz+ 2008 de Badem'le verdikleri konser gibiyse iyi olur,hiç fena değildi
« Son Düzenleme: 31 Ekim 2012 - 01:43:49 Gönderen: halil »
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
trabzon konseri afişinde ikisininde fotosu var,2 şarkı için ne pohuma resmini bastırıp ismini

kullandırsın insan,umarım dediğin gibi olmaz+ 2008 de Badem'le verdikleri konser gibiyse iyi olur,hiç fena değildi

bademle olan konserini jolly jokerde izledim die anımsıyorum ama yanılıyorda olabilir miyim ??? çok az durmuştu sahnede.. hatta sadece kalpsizi mi söyleyip gitmişti.
özlemin bu tarz konserlerinde pek kendini ön plana çıkarmadığını biliyoruz. habire elaleme verip duruyor mikrofonu.. aklı gitcek şarkı söylücem die :D
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
mekan nasıl bir mekan hiç giden varmı ?
tarih saat herşey uygun
SANAT SANAT İÇİNDİR.