Gönderen Konu: İzmir Konseri 17.05.2013  (Okunma sayısı 5586 defa)

Ynt: İzmir Konseri 17.05.2013
« Yanıtla #15 : 16 Nisan 2013 - 13:34:58 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
Nasıl yani ya karabağlar belediyesi halk konseri mi uzun zamandır İzmir konseri bekleyen biri olarak şoktayım şu an ne yazık ki çok istememe rağmen gitmeyeceğim çünkü halk konserinde aradığım konsepti bulacağımı sanmıyorum izmirde birsürü bar var ya bu kadar mı beceriksiz olunur hevesimi sarımsak festivaline saklayayım bari:)Mayıs ayı kanlı geçecek dedikleri buymuş:))

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 16 Nisan 2013 - 13:34:58 »

« Yanıtla #16 : 16 Nisan 2013 - 22:05:37 »

Çevrimdışı mrc

• Deneyimli Üye
ya herkes bilirkişi burada, öncelikle şurayı bir okuyun;
http://tr.wikipedia.org/wiki/Karaba%C4%9Flar

karabağlar eski karabağlar değil, karabağlar belediyesi son düzenlemeler (!) sonrasında bir sürü merkezi yeri de içerisine alacak şekilde değiştirildi, Konaktan Gaziemire kadar bir çok yer artık karabağlar belediyesi adı altında. Heyecanlanmayın, havalimanı yolu üzerinde bir mobilya fabrikasında olmayacak konser. Ne zamandan beri Özlemi sevmek yerine, ona kariyer danışmanlığı yaptığınızı da anlayamadım :) Konser var gelin eğlenelim kısacası... Sizin istediğiniz şeyler üzerinde de çalışılıyor merak etmeyin. Azcık sabır

« Yanıtla #17 : 16 Nisan 2013 - 22:30:50 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
atarlı asistan!
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2013 - 22:36:58 Gönderen: FIRATESER »
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #18 : 16 Nisan 2013 - 23:11:19 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
gaziemir gençliği iyidir  coşturur... ama karabağlar halkının değiştiğini sanmıyorum...
neyseee istanbulll nolduuu huysuzlanıyoruzzzzzz!!!!
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #19 : 16 Nisan 2013 - 23:14:59 »

Çevrimdışı mavitilki

• Aktif Üye
Fikrimizi her söylediğimizde azarlanmaktan da bıktık yalnız kimsenin özlemin asistanlığına soyunduğu filan da yok zaten yeterince asistanı var gördüğüm kadarıyla bize sıra gelmez ama bu albümün konseptini belediye halk konserlerine pek uygun bulmuyorum ben bu düşünce de yalnızca beni bağlar isteyenlere iyi eğlenceler uzun süredir İzmir konseri bekliyorum biri sanat merkezinde oldu biri halk konseri olacak eski ooze venue günlerini özlüyorum sadece elimde içkimde şarkılara eşlik etmek sadece özlem için bilet almış yoldan geçerken uğramamış insanlarla birlikte bağıra çağıra şarkıları söylemek istiyorum bunlar her fanın isteyeceği şeyler çok ütopik değil halk konserlerini sevenler de olabilir ne güzel iyi eğlenceler

« Yanıtla #20 : 17 Nisan 2013 - 12:31:09 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
ya herkes bilirkişi burada, öncelikle şurayı bir okuyun;
http://tr.wikipedia.org/wiki/Karaba%C4%9Flar

karabağlar eski karabağlar değil, karabağlar belediyesi son düzenlemeler (!) sonrasında bir sürü merkezi yeri de içerisine alacak şekilde değiştirildi, Konaktan Gaziemire kadar bir çok yer artık karabağlar belediyesi adı altında. Heyecanlanmayın, havalimanı yolu üzerinde bir mobilya fabrikasında olmayacak konser. Ne zamandan beri Özlemi sevmek yerine, ona kariyer danışmanlığı yaptığınızı da anlayamadım :) Konser var gelin eğlenelim kısacası... Sizin istediğiniz şeyler üzerinde de çalışılıyor merak etmeyin. Azcık sabır

:D

Ne yani, bir yerin ne durumda olduğuna dair wiki mi kaynak gösteriliyor? Biraz anatilik ve mantıklı olun. Cevap vermek için cevap vermeyin. Şu an bu sayfaya girip değiştirebilir, aslında Paris'ten bile güzel yazabilirim burası için.

Özlem'i sevenler, en önemlisi bu sitede uzun zamandır olan, Özlem'in kariyerini gözlemleyemler "uygulayıcı" olamasalar da (maalesef) eleştirini ve önerilerini yapmalıdırlar. Bu zamana kadar kendine asistan diyenler daha nitelikli ve araştırmacı olsaydı Özlem'i kariyeri daha verimli olabilirdi şu an.

Gidip bir süre yaşayanlar anlatabilir durumu. Bilim kampı yüzünden 2 ay kadar takılmak zorunda kaldım. Bölgenin İzmir'le alakası bile yok. İzmir'in kendi insanı buradan kaçarken hangi mantıkla burada bir belediye destekli halk konserinde Özlem Tekin çıkıyor bilemiyorum. İstanbul Beylikdüzü'ndeki halk konseri de bu çeşit bir fiyaskoydu. Kim sorarsa Beylikdüzü İstanbul'un yükselen yerlerinden biri. Albüm tanıtın turnesi ve sen bu albümü Karabağlar'da halk konserinde kime tanıtacaksın merak ediyorum. Bornova'daki veya Alsancak'taki adam buralara gelecek gibi sanki.

Eleştiriler üzerinizden kaymasın, biraz dikkate alın.
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2013 - 16:48:00 Gönderen: SeRoX.v2 »

« Yanıtla #21 : 17 Nisan 2013 - 16:15:55 »

Çevrimdışı Nitrogliserin

• Deneyimli Üye
"zaten nerde olursa olsun gençler gelir öğrenciler vs. yanlışlıkla gelenler de kaçar gider"

durumu da olabilir ya,"Özlem Tekin Kimmiş" teyzeleri zaten afiş falan olursa gelmezler :D Apaçi gençlik var mı o tarafta bilmiyorum İzmir'i ama varsa da 2.dakka kaçar :D Ortalık yine bizimkilere kalır.Diye ümid ediyorum hani :)
Kişiliğim, hayatım hakkında konuşabilirsiniz.Fikir yürütebilirsiniz.Beni öyle böyle sanabilirsiniz.
Ama emin olamazsınız.Sizin hakkımdaki yorumlarınız sanmalarınız benim gerçekte ne olduğumu değiştirmez.
Baktığım yeri söyleyebilirsiniz ama ne gördüğümü asla!

« Yanıtla #22 : 17 Nisan 2013 - 16:45:10 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
Ben 'Her şey her zamanki amatörlüğüyle ilerliyor' diyince gelip bana demediğinizi bırakmamıştınız :D Ben Özlem'e amatör demiyorum, ki haddime de değil zaten. Şu yapılanlara bakın bi, valla yazık günah. Bu albüme halk konseri, hem de Karabağlar, bravo.
schhh..

« Yanıtla #23 : 18 Nisan 2013 - 21:46:21 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
hala bir istanbul konseri olmayışı bence çok şeyi ifade ediyorrrr :/
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #24 : 18 Nisan 2013 - 23:47:09 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
mrc ye soruyorum sana kalırsa bu albümün hakkı halk konseri mi yoksa üniversite şenliği hadi onu da geçtim güzel bir bar konseri mi ?  Sercan'a katılıyorum bu konuda. Albüm tanıtımı diye Tuzla'ya sürüklersen,yıllar sonra Ankara'ya gelip Ankara'ya 50 km uzak yerde konser verirsen olaya '' konser ver eğlenelim abi '' gözüyle bakamıyorsun maalesef,birazcık profesyonellik beklemek zorunda kalıyorsun hele ki bu beklentinin odağı Türkiye'nin starlarından 7.albümünü çıkarmış büyük bir isimse!
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #25 : 19 Nisan 2013 - 07:41:54 »

« Yanıtla #26 : 02 Mayıs 2013 - 21:01:25 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Arkadaşlar bu Karabağlar konseri bir festival imiş. Kazım Koyuncu adına her yıl düzenleniyormuş. Bu seneki konukları,

Özlem Tekin, Emre Aydın ve Umut Kaya.

« Yanıtla #27 : 02 Mayıs 2013 - 21:52:43 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Modaretor Grubu
Arkadaşlar bu Karabağlar konseri bir festival imiş. Kazım Koyuncu adına her yıl düzenleniyormuş. Bu seneki konukları,

ben orada olacağım :)
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #28 : 02 Mayıs 2013 - 22:05:28 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri

isimler güzel,olay normale döndü diyebiliriz

ben orada olacağım :)

evet halil isminde biri arayacak seni ve ben aradım sanacaksın--bu filmi izlemiştim :D
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #29 : 03 Mayıs 2013 - 02:15:02 »

Çevrimdışı Altarian

• Deneyimli Üye
  • Herkes karşı bu gidişime,öyle durma hadi gülümse.
isimler güzel,olay normale döndü diyebiliriz

evet halil isminde biri arayacak seni ve ben aradım sanacaksın--bu filmi izlemiştim :D

Bu yıl öyle bi niyetim yok :D uzak geldi bu konser bana büyük ihtimal gidemem
I don’t like morning people... or mornings... or people.