Gönderen Konu: Leyla The Band  (Okunma sayısı 2185 defa)

Leyla The Band
« : 17 Nisan 2013 - 21:30:39 »

Çevrimdışı Nitrogliserin

• Deneyimli Üye
Grup üyelerinin “Leyla ile Mecnun” ekibinden oluştuğunu belirtmek,bu diziyi seven biri olarak boynumun borcudur  :)

Vokalde Ali Atay olmakla birlikte “Eşref Saati” ve “7 numara” gibi dizi ve pek çok sinema filminde oynamış yetenekli bir oyuncudur.

Davulda arz-ı endam eyleyen  Onur ÜNLÜ’nün yönetmen ve senarist kimliğinin yanında şiir yazdığını ilk defa duydum ve taktir ettim.

Serkan Keskin ise kişilik olarak özellikle tanımak istediğim bir insan.Pek çok sinema,dizi ve tiyatroda rol almakla birlikte “Semaver Kumpanya” dahilinde “Metot (oyun) : Jordi Alceran”, “Resmi Geçit : Loula Anagnostaki”,” Deniz Kızı (gölge oyunu) : Aylin Çalap” oyunlarının da yönetmenliğini yapmıştır.Bass gitar çaldığını görünce sevgim pek bir pekişti kendisine.

Osman Sonant “Altın Koza” ödüllü oyuncu ve güzel insan.Sesi de güzeldir kendisinin.Dizi dahilinde “Bu Kıza Kadar”(Ki matrak bir çalışmadır) ve “Kolpa” gibi pek çok vidyoları var.Çeşitli tiyatro,dizi ve “Pandora'nın Kutusu” gibi sinema filmlerinde de rol almıştır.Hatta “Kurtlar Vadisi:Irak”ta Amerikalı bir askeri canlandırmıştır.

Fırat İKİSİVRİ hakkında derin bilgim yok,gerçi diğer üyelerle ilgili de yok :) Ama asıl çaldığı müzik aletinin “Viyola” olduğunu,bass gitar da çaldığını ve “Yokluğunda” parçasının düzenlemesinin kendisine ait olduğunu öğrenebiliriz.”Fısbık” hesabında “Zurna”lı da bir fotoğrafı mevcut.

Vokal - Gitar: Ali ATAY
Davul: Onur ÜNLÜ
Basgitar: Serkan KESKİN
Klavye: Osman SONANT
Gitar: Fırat İKİSİVRİ

Vokal: Dursun Ali ATAY (20 Nisan 1976, Rize)

1999’da Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Krek adlı bir tiyatro topluluğunun kurucularından ve oyuncusu. Krek Tiyatro Topluluğu 1999 yılında Berkun Oya ve Ali Atay tarafından İstanbul’da kuruldu. Topluluk, kuruluşundan bu yana Berkun Oya’nın yazdığı ve yönettiği oyunları sahnelemektedir. Beyoğlu’ndaki Dulcinea’da “Adamlar” adlı bir gösteri yaptılar, İSM’de de “Op’la Zo’nun Dramı” adlı bir oyun oynadılar. Atay “Şapkadan Babam Çıktı” adlı dizide başarısız illüzyonist Maksut’u oynamıştır. Şu anda Leyla ile Mecnun adlı komedi dizisinde oynamaktadır ve dizi ekibi ile beraber oluşturulan Leyla The Band grubunun vokalistidir.

Davul: Onur ÜNLÜ (d. 1973)

1973 yılında İzmit’te doğdu. Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi iletişim sanatları bölümünden mezun oldu. Daha sonra Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi iletişim bilimleri anabilim dalında yüksek lisansını tamamladı.

2006 yılında Polis adlı ilk sinema filminin yapımcılığını, yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendi.

2011 yılında ise Leyla ile Mecnun dizisinin genel yönetmenliğini üstlendi. Hâlen Leyla ile Mecnun ve Şubat dizisinin genel yönetmenliğini yapmaktadır.

Aynı zamanda “Ah Muhsin Ünlü” müstear ismiyle 1993-1998 yılları arasında yazdığı şiirleri topladığı “Gidiyorum Bu” isimli bir kitabı vardır.

Bass Gitar: Serkan Keskin (d. 25 Kasım 1977, İzmit)

Serkan Keskin oyunculuk hayatına doğup büyüdüğü şehir olan İzmit’te başladı. 1997 yılında ünlü tiyatro yönetmeni Işıl Kasapoğlu’nun genel sanat yönetmenliğinde kurulan İzmit Şehir Tiyatrosubünyesinde açılan tiyatro kursunda başladı. Hocaları arasında, Barış Falay, Zuhal Gencer, Melih Düzenli gibi tiyatrocular vardı. Kurs eğitiminin yanı sıra 1998-2001 yılları arasında İzmit Şehir Tiyatrosu’nun oyunlarında irili ufaklı roller aldı. İzmit Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk yaptığı sırada, tiyatro eğitimini geliştirmek için İstanbul’a yerleşti.

1999-2002 yılları arasında yine Işıl Kasapoğlu’nun bölüm başkanı olduğu Akademi İstanbul tiyatro okulunda eğitimi aldı. Tiyatro eğitimini tamamladıktan sonra 2002 yılında kurulan Semaver Kumpanya’ya katıldı. Uzun yıllar bu grupta oyuncu ve yönetmen olarak[1] ’ çalıştı. Serkan Keskin oyunculuk hayatı boyunca, sinemada Yavuz Turgul, Zeki Ökten, Reha Erdem, Zeki Demirkubuzve Onur Ünlü gibi yönetmenlerin filmlerinde oynadı.

Tiyatroda ise, William Shakespeare, Moliere, Bertolt Brecht, Max Frisch ve Abel Gonzales Melogibi dünya tiyatro edebiyatının ve Orhan Kemal, Turgut Özakman, Sait Faik, Güngör Dilmen gibi yazarların eserlerinde rol aldı. Keskin 2011 yılnda, TRT’de tarafından yayınlanan, Leyla ile Mecnun dizisindeki “İsmail Abi” karakteri ile daha geniş kesimlerce tanındı.Hâlen Leyla ile Mecnun ’da oynamaktadır.

Klavye: Osman Sonant (d. 1979, İstanbul)

1997 yılında Bahçelievler Belediye Tiyatrosu’nda Yılmaz Gruda’dan aldığı oyunculuk eğitimi ile oyunculuğa ilk adımını atmıştır. 1998 yılında Ferhan Şensoy’un yönetimindeki Ortaoyuncular Nöbetçi Tiyatro’da çalışmalarını devam ettirmiş ve 1999 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları bölümünde oyunculuk lisans eğitimini tamamlamıştır. Çeşitli tiyatro oyunlarında, televizyon dizilerinde ve sinema filmlerinde yer alan oyuncu, 2009 yılında, Yeşim Ustaoğlu’nun Altın İstiridye ödüllü Pandora’nın kutusu adlı filmindeki Mehmet rolü ile 16. Altın Koza Film Festivali En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülünü kazanmıştır. Şu anda Leyla ile Mecnun dizisinde Yavuz’u oynamaktadır. Yavuz, Mecnun’un arkadaşlarından biridir.Performans sanatçısıdır.

Gitar: Fırat İkisivri (d. 1990)

11 Nisan 1990 tarihinde doğdu, Avni Akyol Anadolu Güzel San Lis’ten Mezun Oldu, İstanbul’da yaşıyor.

Şarkıları:
Yokluğunda : http://youtu.be/49Kh1mS4Fhs
Aşk Bitti : http://youtu.be/9qbH3v_xA44

Bunun dışında "Leyla İle Mecnun" dizisi içerisinde pek çok klipleri de mevcut ki

"Kolpa - http://youtu.be/w_ENUG5VbyI" ve "Bu Kıza Kadar - http://youtu.be/IEwIbMs8Wzk"

iki favorimdir :) Diziyi de izlemeyenlere kahkahayla tavsiye ederim.Müthiş adamlar ve çok matrak bir yapım.Seviyoruz kendilerini,ayrıca "Pazartesi Sendorumu"na karşı panzehir niteliği taşırlar.Eczanelerde bulunmaz,doktor kontrolünde tüketiniz :)
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2013 - 21:43:09 Gönderen: Nitrogliserin »
Kişiliğim, hayatım hakkında konuşabilirsiniz.Fikir yürütebilirsiniz.Beni öyle böyle sanabilirsiniz.
Ama emin olamazsınız.Sizin hakkımdaki yorumlarınız sanmalarınız benim gerçekte ne olduğumu değiştirmez.
Baktığım yeri söyleyebilirsiniz ama ne gördüğümü asla!

Özlem Tekin

Leyla The Band
« : 17 Nisan 2013 - 21:30:39 »

Ynt: Leyla The Band
« Yanıtla #1 : 17 Nisan 2013 - 21:45:04 »

Çevrimdışı hüma

• Bizden Biri
  • öz üm
 her hafta izleyemesemde bayılıyorum bu diziye neyse konuya dönersek dediğin şarkılarda güzel ama  yokluğunda favorim, konserlerede başlıyacaklarmış
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2013 - 08:16:24 Gönderen: hüma »
Şikayetim VAR!!!........

https://twitter.com/huma_oz

https://instagram/huma_ozz

NORVEÇ❤❤❤

ANT🔴⚪GS💛❤🌟🌟🌟🌟

« Yanıtla #2 : 18 Nisan 2013 - 15:12:39 »

Çevrimdışı Nitrogliserin

• Deneyimli Üye
valla ben işten geldiğimde internetten seyrediyorum,reklamsız falan güzel oluyo :) Albüm hazırlıkları yapıyolardı benim bildiğim kadarıyla,sonra turne başlayacak sanıyorum."L&m" candır,"Leyla The Band" can ciğerdir :)
Kişiliğim, hayatım hakkında konuşabilirsiniz.Fikir yürütebilirsiniz.Beni öyle böyle sanabilirsiniz.
Ama emin olamazsınız.Sizin hakkımdaki yorumlarınız sanmalarınız benim gerçekte ne olduğumu değiştirmez.

« Yanıtla #3 : 18 Nisan 2013 - 18:06:55 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
LEYLA DI BEND NE YA diziyi falan çok seviyorum ama bu grup adından dolayı mı ne ısınamadım :s bu dizi çok fazla bizden cool olsun diye ingilizce isim çok eğreti durmuş sevmedim derhal adı değiştirileee..

« Yanıtla #4 : 18 Nisan 2013 - 18:28:20 »

Çevrimdışı Nitrogliserin

• Deneyimli Üye
Tamam "dilek ve şikayet" kutusuna yazar yollarız :D

« Yanıtla #5 : 18 Nisan 2013 - 18:58:49 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
Tamam "dilek ve şikayet" kutusuna yazar yollarız :D
LUTFENNN :D

« Yanıtla #6 : 18 Nisan 2013 - 23:42:34 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Bugün dinlemek zorunda kaldım ve ilk tepkim ' BU NE YA ' şeklinde oldu... Bravo abi bi burası kalmıştı ekmek yemediğiniz. Leyla ile Mecnun'u bazen izlerim fena değil dizi aslında ama bu nedir kardeşim,kolpalıktan öte bir şey değil bence.
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #7 : 29 Nisan 2013 - 18:30:30 »

Çevrimdışı Nitrogliserin

• Deneyimli Üye
Leyla ve Mecnun'dan, Leyla The Band...

Son dönemin sevilen dizisi Leyla ile Mecnun'un oyuncularından oluşan Leyla the Band, ilk konseri için 21 Mayıs Salı akşamı  Jolly Joker İstanbul sahnesinde olacak.

« Yanıtla #8 : 29 Nisan 2013 - 19:24:50 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Dalga geçiyorlar sanıyordum..  :höö:
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #9 : 29 Nisan 2013 - 21:14:01 »

Çevrimdışı -MYSTIC-

• Deneyimli Üye
  • Yakın dövüşün hastasıyım..Ringlerin ustasıyımm..
Leyla ve mecnunda dağlaRı deldimi çaldılar youtubede var
TANRI DEĞİLİM AMA TAPANLAR VAR :D :D :D

« Yanıtla #10 : 29 Nisan 2013 - 21:28:53 »

Çevrimdışı -MYSTIC-

• Deneyimli Üye
  • Yakın dövüşün hastasıyım..Ringlerin ustasıyımm..
Pardon dizinin konusu sanmışım  .lol. .lol.
TANRI DEĞİLİM AMA TAPANLAR VAR :D :D :D

« Yanıtla #11 : 30 Nisan 2013 - 15:45:31 »

Çevrimdışı Nitrogliserin

• Deneyimli Üye
Dalga geçiyorlar sanıyordum..  :höö:
ben de başta öyle sandımdı da,ciddi ciddi alüm yapıcaklar :)

-MYSTIC- olur öyle :) İlk Leyla'nın kızlarla dans ettiği bölümü diyosun galiba :D
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2013 - 15:46:21 Gönderen: Nitrogliserin »

« Yanıtla #12 : 30 Nisan 2013 - 18:37:00 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
yanlız adamlar baya baya konser veriyor jollyde falan bi ton turne programı ayarlıyolarmış vayyy be bizim daha lansman konserimiz bile olmadı ühühü :D

« Yanıtla #13 : 01 Mayıs 2013 - 00:26:41 »

Çevrimdışı cyberjack

• Kurucu
Eglenerek yapilan her is hosuma gidiyor, burada da adamlar eglenmis, guzel...

« Yanıtla #14 : 03 Mayıs 2013 - 15:49:35 »

Çevrimdışı Nitrogliserin

• Deneyimli Üye
Leyla ve Mecnun'dan, Leyla The Band...

Son dönemin sevilen dizisi Leyla ile Mecnun'un oyuncularından oluşan Leyla the Band, 29 Mayıs Çarşamba 222 Park sahnesinde olacak.

Ali Atay - Vokal
Onur Ünlü - Davul
Serkan Keskin - Bas gitar
Osman Sonant  - Klavye
Sarp Aydınoğlu - Perküsyon
Fırat İkisivri - Gitar
Sarper Aksoy - Klarnet

Konser geliyoo,konser geliyoo,konser geliyooo :D Erdal Bakgal'ı da sevgi ve saygıyla selamlıyoruz :D