Gönderen Konu: Favori sözünüz  (Okunma sayısı 31362 defa)

Ynt: Favori sözünüz
« Yanıtla #210 : 12 Eylül 2010 - 17:57:50 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
Vatandaş 'Türk Osman' Osman Bey, sabah saat 7.00'de CASİO masa saatinin alarmıyla gözlerini açtı. PUFFY yorganını kaldırdı. HUGO BOSS pijamalarını çıkarıp ADİDAS terliklerini giydi.... WC'ye uğradıktan sonra banyoya geçti. CLEAR şampuan ve PROTEX sabunuyla duşunu aldı. COLGATE ile dişlerini fırçaladı . ROWENTA ile saçlarını kuruttu. ...BİLL'S gömleğini ve PİERRA CARDİN takımını giydi. LİPTON çayını içti. SONY televizyonda medya özetlerini ve flash haberleri izledi. CİTİZEN kol saatine baktı. Aile fertlerine 'ÇAV' deyip HYUNDAİ otomobiline bindi. BLAUPUNKT
radyosunu açarak, rock müziği buldu. Ağzına bir POLO seker attı şehrin
göbeğindeki MEGA CENTER'daki ofisine varınca, CaASPER bilgisayarını
çalıştırdı.MİCROSOFT EXEL'e girdi. OFİSBOY' dan NESCAFE 'sini istedi. Saat 10.00'a doğru açlığını yatıştırmak için GRİSİNİ yedi.Öğlen WİMPY's Fast Food kafeteryaya gitti. Ayaküstü, COCA COLA ve hamburgeri mideye indirdi. CAMEL sigarasını yakıp STAR gazetesini karıştırdı.Aksam-üzeri iş çıkısı IMAGE Bar'a uğrayıp JB'sini yudumladı, sonra köşedeki SHOPPİNG CENTER'a uğradı. Eşinin sipariş ettiği PERSİL SUPRA deterjan, ACE çamaşır suyu, PALMOLİVE şampuan, GALA tuvalet kağıdı ,SPRİTE gazoz ve JOHNSON kolonyayı alarak kasaya yanaştı. Bonus kartıyla faturayı ödedi. Hafta sonu eşi Münevver'le GALLERİA'ya giden Osman Bey, SHOWROOM'lar dolaşıp KİNETİX ayakkabı, LEE blue jean satın aldı.Akşam
evde bir gazetenin verdiği TV GUİDE'a göz atan Osman Bey,kanallar
arasında zapping yaparak, FİRST CLASS, TOP SECRET, PAPARAZZİ gibi
programlar izledi.Aynı anda OUTDOOR dergisini karıştırdı. Saat 22.00'ye doğru SHOW 'da ''''Türk dili'''' üzerine panel başladı.Uykusu gelen Osman Bey, televizyonu kapatıp yatak odasına geçerken, kendini mutlu hissetti.' Ne mutlu Türk'üm diyene!' diye gerindi ve uyudu.

Hâlâ da uyuyor......

kim yazdıysa bunu hakkaten güzel olmuş...
I\'m going slightly mad

Özlem Tekin

« Yanıtla #210 : 12 Eylül 2010 - 17:57:50 »

« Yanıtla #211 : 15 Eylül 2010 - 19:39:48 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
"Dönemin başbakanlarından turgut özal, yine onun kurmuş olduğu hükümetin kabinesinde yer almış olan o zamanın maliye bakanı adnan kahveci, çok önemli bir konuyu tartışmak, müzakere etmek ü...zere bir araya gelirler.. konu, türkiye'nin başkentini değiştirmektir.. yani bu ünvanı ankara'dan alıp istanbul'a vermektir.. tabi yoğun bir çalışma sonucunda karşılarında çıkan en önemli engelin anaysada yer alan ve hiç bir şekilde değiştirilemeyen, değiştirilmesi için teklif dahi edilemeyen yasal bir engel çıkar... ki o da anayasadaki "türkiye cumhuriyeti'nin başkenti ankara'dır" maddesidir.. bu engelin nasıl aşılması gerektiği konusunda yoğun çalışmaların sonucunda turgut özal'ın aklına çok ama çok parlak bir fikir gelir ve o da aynen şudur: En eyisi ankara'nın adını değiştirip istanbul, istanbul'un adını da değiştirip ankara yapalım!''

« Son Düzenleme: 15 Eylül 2010 - 19:44:48 Gönderen: Sınır »
..

« Yanıtla #212 : 15 Eylül 2010 - 23:17:59 »

« Yanıtla #213 : 16 Eylül 2010 - 02:59:55 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Anneme gelsin bu; "Bir kedi yavrusunun en kötü yanı eninde sonunda bir kedi olacak olması."

Ya, düşündükçe gülüyorum.. =)
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #214 : 16 Eylül 2010 - 13:45:23 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
düşünebilen herkesin insan olması;
insan olan herkesin düşünebildiği manasına gelmiyor ne yazık ki...  (freud)
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #215 : 18 Eylül 2010 - 17:20:26 »

Çevrimdışı _Léon_

• Aktif Üye
  • Cehennemi, ruhu hala üşüyenler için istiyorum...
Gözlerini ölülere ağlayarak,dirileri göremeyecek hale getirmek,dünyada olanlara mezar,ahirette olanlara yararsızdır..
Boşuna tinerlemedim sokakları, boşuna durup durup kusmadım, boşu boşuna küfretmedim orospu olan hayata...,

« Yanıtla #216 : 20 Eylül 2010 - 11:16:05 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
Sahte özgürlükler, sahte söylevler, sahte dervişler zamanının çocuklarıyız...
Sahte domateslerle filemizi doldururken. Sahte çiçekleri, üzerine koku serpilmiş çiçekleri yolluyorken sevgililer. Sahte aşklar alıp sahte aşklar satarken. Gerçek özgürlük yaşanabilir mi?
..

« Yanıtla #217 : 21 Eylül 2010 - 15:01:10 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Bugünün favori sözü bu olsa gerek..facebook'un bizim milletimiz için açılmış olduğu kanaatindeyim..

Tecavüzcülerden Açıklama : Hap içip patladık fatmagül'e rastladık ; Fatmagül'ün suçu yok biz onu bihter sandık.. puhahahahha

http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?pid=6478982&id=158547270989&fbid=467752560989&subject=433603988801&ref=nf

ahanda bu günün fotosu olsun:)

http://www.facebook.com/home.php?#!/album.php?aid=277027&id=319219860089&ref=mf
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2010 - 15:03:27 Gönderen: ARGo_ »

« Yanıtla #218 : 23 Eylül 2010 - 18:41:48 »

Çevrimdışı Sınır

• Aktif Üye
  • Hiç.
Mança'lı Don Kişot: Sen de benim gibi güçsüzlüğünden güç almaya bak.(Sanço'ya)

( Don Kişot'u tekrar okumak... :happy: )
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2010 - 18:43:15 Gönderen: Sınır »
..

« Yanıtla #219 : 14 Ekim 2010 - 21:10:22 »

ARGo_

• Ziyaretçi
eğer birini seversen serbest bırak, dönerse senindir..dönmezse hiç senin olmamıştır....

devamı>>
http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?fbid=161959697165655&set=a.161956800499278.27572.161942570500701&pid=428701&id=161942570500701 :))

« Yanıtla #220 : 14 Ekim 2010 - 21:49:08 »

Çevrimdışı Altarian

• Deneyimli Üye
  • Herkes karşı bu gidişime,öyle durma hadi gülümse.
yağmur yağıyor, herkese günahları kadar niye bana daha fazla yağıyor,bu akşam yağmurlar.
I don’t like morning people... or mornings... or people.

« Yanıtla #221 : 03 Kasım 2010 - 15:56:25 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Sokakta giderken, kendi kendime
Gülümsediğimin farkına vardığım zaman
Beni deli zannedeceklerini düşünüp
Gülümsüyorum.

O. Veli KANIK

« Yanıtla #222 : 03 Kasım 2010 - 17:18:02 »

ARGo_

• Ziyaretçi
Kanayan yaralarına, kan dursun diye başka bedenler basarsan, mikrop kaparsın.. Murathan Mungan

« Yanıtla #223 : 04 Kasım 2010 - 22:32:32 »

Çevrimdışı _Léon_

• Aktif Üye
  • Cehennemi, ruhu hala üşüyenler için istiyorum...
Ağlayanı güldürmek,ağlayanla ağlamaktan daha değerlidir ;)
Boşuna tinerlemedim sokakları, boşuna durup durup kusmadım, boşu boşuna küfretmedim orospu olan hayata...,

« Yanıtla #224 : 23 Kasım 2010 - 12:30:06 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Dün gece Star Tv'de "Bilinmeyen Mesajlar (Messages Deleted)" filmi ilk kez yayınlanıyor, izleyeyim bari dedim.. Malesef yarısında uyumuşum. Uyandığımda filmden geriye tek bir şey kalıyor aklımda ;

"Kurbanlar rastgele olabilir ama katil asla öyle değildir."