Anket

öz 'ün müziği nasıl

Dünyanın en iyisi _ açılmalı
22 (40%)
Mükemmel _ açılmalı
10 (18.2%)
Olağanüstü _ açılmalı
4 (7.3%)
Mühteşem _ açılmalı
7 (12.7%)
Diğeri ( gittikçe daha iyi )_ açılmamalı
2 (3.6%)
açılmamalı
10 (18.2%)

Toplam Oy Verenler: 48

Gönderen Konu: özlem tekin'in müziği nasıl ve yurtdışına açılmalı mı ?  (Okunma sayısı 8452 defa)

Ynt: özlem tekinin müziği nasıl !ve yurtdışına açılmalı mı ?
« Yanıtla #15 : 31 Aralık 2005 - 12:09:00 »

aslı

• Ziyaretçi
bence de açılmalı yurt dışına

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 31 Aralık 2005 - 12:09:00 »

« Yanıtla #16 : 31 Aralık 2005 - 23:23:56 »

Çevrimdışı zburnu31

• Bizden Biri
  • adamı deli etmeyin
ben ondan başkasını görnüyorum bu ülkede dışarıya açılacak

Çevrimdışı hande06

• Aktif Üye
  • My nAMe İs CAdı------
açılsın tabi de fazla açılıp boğulmasın (kötü espriydi kabul ediorum)

konumusa dönelim

tabi ki açılmalı bu ülkede ondan daha iyisi mi var
..güzel vücutlar boş suratlar benimse yenmiş tırnaklarım titrek ellerim var..hem kırıcı hem kırılgan yordun beni gönülçelen..
kill me,love me,feel me,tell me,live me
http://tr2.monstersgame.net/?ac=vid&vid=34006421 SATANİST YiYEN SADİST KEDİ  (yana tıkla gör)

Çevrimdışı OzGuR

• Üye
  • **

özz her yeni albümünde kendini geliştiren birisi ... bayan rock çılar arasında 'bence' en iyisi  :D

neden olmasın tabiki güsel bi çalışma (albüm) ile yurt dışına açılabilir ...  :wink:

« Yanıtla #19 : 28 Şubat 2006 - 23:13:39 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Yurt dışına açılma işini anlamıyorum ben bir türlü  :ı-ı: Zaten Özlem dünya standartlarının üstünde bir iş başarıyo bence... Ama şu da bi gerçek üzülerek söylüyorum ( Türkiye açısından ) Özlem yurt dışında mesela avrupada albümünü piyasaya çıkarırsa ülkemizdekinden daha çok satar gibime geliyo çünkü rock'a olan ilgi dışarıda daha fazla =(
      ▌▐

m_akin_e

• Ziyaretçi
seçenekler çok hoş yaa,, bence de açılmalı yalnız tarkan gibi diil,, bir roportajında çok iyi fransızcasını gördüm özz'cügümün,, ingilizcede biliyodur kesin,, ama eger almanca biliyosa ,, rammstein parçalarını söyledigini hayal ediyorum,, şüper bişe olurdu

Çevrimdışı vojberk

• Deneyimli Üye
müzigi güzel yurduuna açılma konusu ise
bence ozz istemiyor gibi dil var ama açılmıyor
ve yaptıgı müsüik yabancıların bilmedigi bi müzik degil
SABRETMEK BEKLEMEK DEGILDIR MÜCADELE ETMEKTIR

Çevrimdışı ozlemTekinnn

• İl Temsilcisi
  • ESKİŞEHİR TEMSİLCİSİ
bence açık zaten..ha efendiime sööliim tarkan,yurt içi kaosu petekk dinçöz falan gibi diil..yani şööle ingilizce az , göbeği bol bi şiiler diil..bu 2.albüm ün YOL'u MTV de gösterilen ilk türk klibidir mesela..yurt içi bi bravo dendimi duydunuz mu??hayır..dolayısıyla bi telefon klubesine girip güllü dallı bi mod seçmeli ki biziim alıştıımız türden açılsın..yoksa o zaten açıkk :))

hayırlısı olsun :PpP
başımı ellerimin arasına alarak,ürkek,korkak ve yavaşça geçiyorum aranızdan..dilimde Tori Amos'dan bi hayat..sırf şu düşünemeyişlerinize inat!!üzgünüm aynı zamanda olmaktan,iyi niyetimi paylaşmaktan..tuhaf!!!

m_akin_e

• Ziyaretçi
ya açık diyosunuzda,, yani demek istedigim şöle tv yi açtıgımda MTV de veya VH1 filan çıksın benim demek istedigim,, promosyon filan,, daha çok satacagına bende inanıyorum,,  acaba açılmamasının başka bi sebebi mi olabiler,, :şok:

Çevrimdışı GÖKmen

• Bizden Biri
dünyaya  açık zaten  kendisi  :D    

Çevrimdışı ozlemTekinnn

• İl Temsilcisi
  • ESKİŞEHİR TEMSİLCİSİ
keşke ''öz'' zamanı açsaydın..mtv türkiye kanallarından daha çok yayınladı ''yol'' klibini..neyse artık bidahaki sefere..sen özleme çıtlatsana şöle azıcık konuyu,git açıl falan die..olmadı bi telefon klubesine falan sok yetmiyo burda izlediklerim de :))

ha ingilizceside gayet ii canlı canlı eminem dinlemiştim de görmüştüm..

nedemişlerrdi geç olsun güç olmasınn gibi bişii

ya açık diyosunuzda,, yani demek istedigim şöle tv yi açtıgımda MTV de veya VH1 filan çıksın benim demek istedigim,, promosyon filan,, daha çok satacagına bende inanıyorum,,  acaba açılmamasının başka bi sebebi mi olabiler,, :şok:
başımı ellerimin arasına alarak,ürkek,korkak ve yavaşça geçiyorum aranızdan..dilimde Tori Amos'dan bi hayat..sırf şu düşünemeyişlerinize inat!!üzgünüm aynı zamanda olmaktan,iyi niyetimi paylaşmaktan..tuhaf!!!

m_akin_e

• Ziyaretçi
keşke ''öz'' zamanı açsaydın..mtv türkiye kanallarından daha çok yayınladı ''yol'' klibini..neyse artık bidahaki sefere..sen özleme çıtlatsana şöle azıcık konuyu,git açıl falan die..olmadı bi telefon klubesine falan sok yetmiyo burda izlediklerim de :))

ha ingilizceside gayet ii canlı canlı eminem dinlemiştim de görmüştüm..

nedemişlerrdi geç olsun güç olmasınn gibi bişii

hadi yaa ben nsl kaçırmışım,, kendimi kınıyorum,, özz'e çıtlatıcam gördügümde

ciddi ciddi siteye gelmesini bi bakmasını ve bişeyler yazmasını sölücem,, bunu yapmalı bence,, ben sölersem yapar sanıyorum

Çevrimdışı ozlemTekinnn

• İl Temsilcisi
  • ESKİŞEHİR TEMSİLCİSİ
kesin :PpPp

hadi yaa ben nsl kaçırmışım,, kendimi kınıyorum,, özz'e çıtlatıcam gördügümde

ciddi ciddi siteye gelmesini bi bakmasını ve bişeyler yazmasını sölücem,, bunu yapmalı bence,, ben sölersem yapar sanıyorum

m_akin_e

• Ziyaretçi
kesin :PpPp

aa nie inanmıyosunuz ,, özz benim sözümden çıkmazz,, kimse bana inanmıyo :ühüh :ühüh

annem beni seviyo :ühüh :ühüh

Çevrimdışı ozlemTekinnn

• İl Temsilcisi
  • ESKİŞEHİR TEMSİLCİSİ
  aa nie inanmıyosunuz ,, özz benim sözümden çıkmazz,, kimse bana inanmıyo :ühüh :ühüh

annem beni seviyo :ühüh :ühüh
bende  seviyom seni ağlamaa :((