Gönderen Konu: Özlem Tekin Kitap Yazıyormuş...  (Okunma sayısı 3982 defa)

Ynt: Özlem Tekin Kitap Yazıyormuş...
« Yanıtla #15 : 18 Ekim 2008 - 14:58:12 »

Çevrimdışı aslınur

• Üye
  • **
  • Yapma be Azrail, Mario'nun bile 3 canı var ...(=
ya işte anlamtamıyorum size ben bunu tamam müziği bırakmasın sesini bende çok seviyorum
şimdi sen abartılı olmaz mı diyosun özlemi bilmiyomusun o kim ne der diye düşünmez içinden ne geliyosa onu yapar onu ne mutlu edicekse onu yapar he bu deidklerimden hayranlarını sevmediği anlamını çıkarma tabiide seviyo özlem hayranlarını mutlu etmek için elinden geleni yapıyo ama bira zda özlmein ne yapmak istediğini sorun bi hayranları için şarkılar yazıyo besteler yapıyo bunları yaparken çok yoruluyo bırakın ne yapmak istiyosa onu yapsın hem biz onu böylede seviyoruz ne yaparsa yapsın yinede o bizim ÖZLEM'imiz   o böyle mutluysa karışmayın ona hevesini kırmayın :v a.n. :p :D hahaha .lol. .devil. a.n.
!...İNeCeK vaR durDuruN düNYaYı...!

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 18 Ekim 2008 - 14:58:12 »

« Yanıtla #16 : 18 Ekim 2008 - 17:09:27 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Özlem Tekin'in ne programcılığını seviyorum ne de oyunculuğunu. Kitabını da okumam. Olduğu gibi SEVMİYORUM onu. Sadece müzikteki çalışmalarını beğeniyorum. O yüzden körü körüne bağlı olup da "Ne yaparsa yapsın deliririm, ölürüm onun için!" diyemeyeceğim ve artık kitap da çıkıyosa müziği bırakmış demektir. Hep kendini düşünüp kendi istediğini yapıyosa ben de beni (onu müziği için sevenleri) umursamadığından onu düşünmem. Gerçekten bu olay benim için bardağı taşıran son damla oldu. Artık o kadar sitem doluyum ki "ona" karşı... Kadın biliyo, kendi de diyo "Herkes benden albüm bekliyo; ama ben başka şeyler yapıyorum." diye. Bunu bildiğin halde kılını kıpırdatmıyosan benim diyeceğim şeyler de forum kurallarına uymayacak derecede kırıcı dereceye ulaşmış demektir. Anladık bu hayat senin, biz karışmayalım da FAZLA NAZ DA AŞIK USANDIRIR.
« Son Düzenleme: 18 Ekim 2008 - 17:10:27 Gönderen: Super Sonic »
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #17 : 18 Ekim 2008 - 17:17:49 »

Çevrimdışı aslınur

• Üye
  • **
albüm çalışmaları yapmadığını nerdne biliyosun senin sölediklerine göre sen Özlemi diğil Özlemin sesini yorumunu beğeniyosun ayrıca ben onun için ''ne yaparsa yapsın DELİRİRİM'' demedim sen yanlış anlamışsın o senin sorunun neyse ben size bişe dmeiyorum herkesin kendi görüşü isterseniz ''kitap yazıcam'' dedi diye onu sevmekten onu dinelmekten vazgeçin o beni ilgilendirmez ama Özleme haksızlık yapmayın tamam uzun bi süreden beri albüm çıkarmıyo tiyoatrolarda oynuyo program yapıyo bunlar onu meşkul ediyo senide anlıyorum sonic özlemin yeni albüm yapmasını istiyosun ama bende istiyorum herkes istiyo ama sen işleri yoğundu albüm yapmadı diye ona sitem etmek istiyosun tamam ne demek  istiyosan onu de seni engellicek diğilim içini boşalt ama biraz Özlemede hak verin onu yok yere suçlamayın LÜTFEN!!!

« Yanıtla #18 : 18 Ekim 2008 - 17:33:47 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Artık hiç bir şeye şaşırmıyorum...Özlem albüm hariç her şeye el attı (Sunuculuk,Sinema,Dizi,Tiyatro,Reklam)..Şimdide kitap çıktı başımıza...Çıldırmamak elde değil.Bütün bunları yapmak zor gelmiyorda bir albüm çıkarmak mı bu kadar zor geliyor Özlem'e  :cry2: Artık Özlem'i hiç anlamıyorum..  hı:

« Yanıtla #19 : 18 Ekim 2008 - 17:37:02 »

Çevrimdışı aslınur

• Üye
  • **
 :D bende biraz şaşırıyorum aslında sende haklısın tüm bunları yapıyoda bi albüm çıkaramıyo ama napalım beklicez biraz hem ÖZLEM ne demiş ''Bekledimde öğrendim SABIR İYİ BİŞEY'' :d bekleyelim bakalım eninde sonunda albüm çıkarıcak o zamanda keyifle dinlicez ::::: .islik. .music.

« Yanıtla #20 : 18 Ekim 2008 - 17:38:33 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
albüm çalışmaları yapmadığını nerdne biliyosun senin sölediklerine göre sen Özlemi diğil Özlemin sesini yorumunu beğeniyosun ayrıca ben onun için ''ne yaparsa yapsın DELİRİRİM'' demedim sen yanlış anlamışsın o senin sorunun neyse ben size bişe dmeiyorum herkesin kendi görüşü isterseniz ''kitap yazıcam'' dedi diye onu sevmekten onu dinelmekten vazgeçin o beni ilgilendirmez ama Özleme haksızlık yapmayın tamam uzun bi süreden beri albüm çıkarmıyo tiyoatrolarda oynuyo program yapıyo bunlar onu meşkul ediyo senide anlıyorum sonic özlemin yeni albüm yapmasını istiyosun ama bende istiyorum herkes istiyo ama sen işleri yoğundu albüm yapmadı diye ona sitem etmek istiyosun tamam ne demek  istiyosan onu de seni engellicek diğilim içini boşalt ama biraz Özlemede hak verin onu yok yere suçlamayın LÜTFEN!!!

aslınur, yazdıklarımı direk sana hitaben söylemedim. Şimdi tekrar okuyunca evet sana yazılmış gibi görünüyo ama hayır, ben ortaya yazdım. O yüzden yanlış anlaşılmadan ötürü özür dilerim. Ben sana Özlem Tekin'le ilgili sevdiğim şeyleri söyleyeyim: sesi, yorumu, sıcak kanlılığı (kendisiyle bizzat tanıştım ve "Fotoğraf çekinelim." dedim "Dur, önce öpeyim seni." dedi. Sıcak kanlılıkta ötesi yok!), "bi yere kadar" umursamazlığı, tarzı, duruşu. Ve bu sevdiğim yönleri nedeniyle tiyatrosuna da gittim, programını da izledim (hatta telefonla bağlantı yaptım) ama gerçekten her şeyin bi sınırı var. Şöyle gözümün önüne bu konuyla ilgili yapılabilecek röportajlar geliyo da: "Önce şarkıcı, sonra oyuncu ve en sonunda da kitap yazarı!", "Konser alanından tiyatro sahnesine, tiyatro sahnesinden edebiyat dünyasına: 30 yılda Özlem Tekin" gibisinden başlıkları olacak. Kendisi değil miydi Hiperaktif'te "Herkes işinin eğitimini almalı diye düşünüyorum." diyen? Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu? Benim anladığım kadarıyla Özlem Tekin ismiyle ilgili iki genel kanı var: 1-Özlem Tekin için ölebilecekler, 2-Özlem Tekin'den nefret edenler. Bunun ortası da artık bu laflarımdan sonra ben oluyorum sanırım (ki ben bu filmler, tiyatrolardan önce 1. kategoride başı çekerdim). Gerçekten eğer bi kitap çıkarsa ve ardından albüm çıkarsa, şu forumda yemin ediyorum ediyorum ki, almam ben o albümü. Bi hocamız derdi ki: "Bu memlekette herkes başkasının işini yaptığından kalkınamıyoruz. İngilizce Kimya bitirdi diye İngilizce Öğretmeni olan mı dersin, yazı yazmayı biliyor diye şiir kitabı çıkaran mı dersin...?" Ne kadar da haklıymış...
« Son Düzenleme: 18 Ekim 2008 - 17:43:03 Gönderen: Super Sonic »

« Yanıtla #21 : 18 Ekim 2008 - 21:48:42 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
eğer biz onun fanıysak biraz sabırlı olcaz.ama bu kadar da olmazkii.3.5 sene beklenmezki yaw.birazda bizi düşünsün.ama bunu açıkça söylüyorum eğer o kitap çıkarsa hayranlarının tamamına yakın kadar kişi kaybeder.sonrda albüm yapar albümünüde kimse almaz sonra albüme küser fln fln fln...özlem biraz da kendi özüne dönsün.oyunculuk yaptı tmm dedik izledik.sonra tiyatro tmm dedik onuda izledik ama kitap olursa ne okurum nede tmm derim.ya kitaba evt dicek yada bize evt onun seçimi.belki oda bunun farkındadıır

« Yanıtla #22 : 18 Ekim 2008 - 22:19:46 »

Çevrimdışı drown

• Cool
eğer biz onun fanıysak biraz sabırlı olcaz.ama bu kadar da olmazkii.3.5 sene beklenmezki yaw.birazda bizi düşünsün.ama bunu açıkça söylüyorum eğer o kitap çıkarsa hayranlarının tamamına yakın kadar kişi kaybeder.sonrda albüm yapar albümünüde kimse almaz sonra albüme küser fln fln fln...özlem biraz da kendi özüne dönsün.oyunculuk yaptı tmm dedik izledik.sonra tiyatro tmm dedik onuda izledik ama kitap olursa ne okurum nede tmm derim.ya kitaba evt dicek yada bize evt onun seçimi.belki oda bunun farkındadıır

Bi kitap yazıyo diye hayranları mı bırakıcak bana saçma geldi açıkçası (:

Herneyse bence bu kadar şey yazmaya bile gerek yok haberin doğruluğu kanıtlanmamış zaten varsayımlar üstüne konuşuyoruz şu an yanlış bi anlama da söz konusu olabilir kitap çıkarırsa da çıkarsın istemeyen bi daha dinlemez olur biter yahu çok da koymaz bence bu ÖZ e (:
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #23 : 18 Ekim 2008 - 22:24:53 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Olay ona koyması değil zaten, bize koyması. Bu kadar umursamazlık olmaz, olamaz...

« Yanıtla #24 : 18 Ekim 2008 - 23:22:43 »

Çevrimdışı OOT

• Özcü
  • schhh..
hiç sanmıorum ama belkide albüm öncesi reklam olsun die düşünmüş olabilir :D ya bide nette baktım kitapla ilgili bi haber yok e ece erken özlemin arkadaşı flnmıymış ki bilio kitap çıkarcağını???
schhh..

« Yanıtla #25 : 18 Ekim 2008 - 23:31:59 »

Çevrimdışı sarah

• Üye
  • **
  • временной
oyunculuk neysede...
sunuculuk öz'ü batırdı diyebilirim. Kitap yazacağı haberine _ne kadar doğru tartışılır_ sevindim diyebilirim. Onun şarkı sözlerini zaten beğeniyorum, bakalım kitabın içeriği nasıl olacak.

..ÖZ tek iş yap LütfeN..
Whiplash!!!!        ._.

parazitlerimi seviyorum

« Yanıtla #26 : 26 Ekim 2008 - 10:19:13 »

furkiii

• Ziyaretçi
açıkçası buradaki çoğunluktan farklı düşünüyorum ben..özlem kitap yazarsa değil olumsuz karşılamak sevinirim oldukça..=) yalnız tek isteğim şu artık dört gözden fazla gözle beklediğimiz albümünü aksatmasın..nasıl bir şey olacağını da çok merak ettim eğer yazarsa..:D her ne ve her kimin hikâyesini anlatırsa anlatsın sonuçta özlem'in kelimeleriyle,anlatımıyla okumak çok hoş olacak..ben bu olayı şarkı sözü yazmanın veya şarkı söylemenin bir başka versiyonu olarak görüyorum,kitap yazması çok güzel olur kısacası..:D
« Son Düzenleme: 26 Ekim 2008 - 10:19:53 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #27 : 26 Ekim 2008 - 10:54:52 »

Çevrimdışı aslınur

• Üye
  • **
açıkçası buradaki çoğunluktan farklı düşünüyorum ben..özlem kitap yazarsa değil olumsuz karşılamak sevinirim oldukça..=) yalnız tek isteğim şu artık dört gözden fazla gözle beklediğimiz albümünü aksatmasın..nasıl bir şey olacağını da çok merak ettim eğer yazarsa..:D her ne ve her kimin hikâyesini anlatırsa anlatsın sonuçta özlem'in kelimeleriyle,anlatımıyla okumak çok hoş olacak..ben bu olayı şarkı sözü yazmanın veya şarkı söylemenin bir başka versiyonu olarak görüyorum,kitap yazması çok güzel olur kısacası..:D

şükür ya benim gibi düşünen biri çıktı herkez yazmasın diyip duruyo yazsın ya nolıcak sonuçta bizim Özümüz yazıcak ve Öz her ne yaparsa yapsın arkasında durmalıyız bence o bunu isterdi :D

« Yanıtla #28 : 26 Ekim 2008 - 12:07:06 »

furkiii

• Ziyaretçi
şükür ya benim gibi düşünen biri çıktı herkez yazmasın diyip duruyo yazsın ya nolıcak sonuçta bizim Özümüz yazıcak ve Öz her ne yaparsa yapsın arkasında durmalıyız bence o bunu isterdi :D

aslında benim demek istediğim, ne yaparsa yapsın arkasında durmalıyızdan farklı bir şey,yani kabullenmekle güzel bulmak arasında fark var..:D edebiyatla ilgilenmesi -ki bu mutlaka çok profesyonelce olmak durumunda da değil- kendi kelimeleriyle bir şeyleri anlatacağı ve bize aktaracağı için oldukça güzel bence,nasıl şarkı sözlerinden yola çıkıp başka yerlere gidiyorsak,onlara özlem ile ilgili veya çok daha farklı anlamlar yüklüyorsak kitap yazdığında da aynı durumun oluşacağını düşünüyor ve bu yüzden de bu kararını -albümünü aksatmadığı takdirde- oldukça destekliyorum..:D

« Yanıtla #29 : 26 Ekim 2008 - 12:17:08 »

Çevrimdışı crowling

• Deneyimli Üye
Ya arkadaşlar şimdi şöyle bir açıklama yapmak istiyorum. Şimdi Özlem için yeni bir grup kurulmuş hali hazırda çoğu ünlü kişi ve siz de tanıyorsunuz. Bu bir oyuncak mı? Özlem bu kadar geniş mi? Sanmıyorum... Elbette kitap da yazsın ama şu noktadan sonra albüm rafa kalksın biraz zor... Özlem dahil herkes olayın farkında... Albüm gelmeli. Geçen Hafta maksimum rock dinleyenler Öz'ün albüm hazırlığında olduğunu bilir çünkü Güven Erkil Erkal, bi şarkıdan önce size çok müthiş bir haberim var ama şarkıdan sonra dedi, ben de durdum dinledim şarkıdan sonra Özlem yeni albüme başladı haberleri aldık dedi.

Yani demek istediğim albümden kaçmak şu noktadan sonra olmaz. Rockçılarla röportaj yapıyorlar,; adamın ağzında Özlem bile albüm yapmıyor lafı çıkıyor. Demek iş bu haddeye geldiğine göre endişelenmeye gerek yok... Elbette gelecektir...
Oppss!