Gönderen Konu: Birseyi cok merak ediyorum?  (Okunma sayısı 1232 defa)

Birseyi cok merak ediyorum?
« : 07 Mart 2012 - 19:18:34 »

Çevrimdışı soner16

• Daimi Üye
  • cesedine tukursem mi?
Ya su soruma bir turlu cevap alamadim kimseden en sonunda konu acicam kusura bakmayin biraz saçmada olsa Ozlem Tekin niye Beyaz showa cikmiyor? yada neden biz fanlari olarak birsey yapmiyoruz? Okan'a cikiyor adam orda ozleme deli felan diyor hakaret ediyor ! sebneme gelince rockin kralicesi diye taç takiyo niye okana cikiyor anlamis degilmis? Beyaz'a cikmasi icn birsey yapsak?

Özlem Tekin

Birseyi cok merak ediyorum?
« : 07 Mart 2012 - 19:18:34 »

Ynt: Birseyi cok merak ediyorum?
« Yanıtla #1 : 07 Mart 2012 - 21:08:18 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
bu konuyu çok kereler konuştuk,başlığa gerek yok hatta beyaz'a gerek yok artık:D

hem merak ettiklerini forumdan abilerine sorman yeterli,cevap verirler olabildiğince.ok
« Son Düzenleme: 07 Mart 2012 - 21:21:05 Gönderen: halil »
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #2 : 07 Mart 2012 - 21:48:43 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Kısacası;

-Özlem,Beyaz'ı pek sevmiyo olabilir.
-Okan'ın dedikleri,Özlem ile olan samimiyetinden kaynaklanan,içten şeyler.
-Halil'in de dediği gibi "Beyaz'a gerek yok".

« Yanıtla #3 : 07 Mart 2012 - 21:53:11 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Beyaz'a çıkmıyor diye bir şey yok. Zamanında oldukça çıktı. Benim hatırladığım en son Hokkabaz filmi sebebiyle çıkmıştı. Bunun öncesinde, Laubali zamanı ve Tek Başıma zamanı da çıktı. Benim düşünceme göre Beyaz'ın çağırmaması gibi bir olay yok, aksine Özlem; Beyaz'ı sıkıcı bulduğunu düşünüyorum. Eminim, o da benim gibi Beyaz'ı samimiyetsiz buluyordur.

Okan'a gelince. Hakaret olduğunu nereden çıkardın bilemiyorum. Okan ile Özlem çok iyi arkadaşlar. Okan'ın öznel birçok projesinde Özlem de yer almıştır. Bildiğime göre kamera arkasında daha fena şakalaşıyorlar, ki bizim ekranda gördüğümüz sadece tadımlık.

Diğer yönden, Okan Şebnem Ferah'ı kraliçe olarak seçebilir. Bu sadece onun düşüncesi, katılanlar olabilir. Okan şahsi olarak Şebnem'i daha çok sevebilir, sanırım buna karışamayız değil mi? Özlem, profesyonel bir müzisyen, Okan, Şebnem'e taç taktı diye çıkmamazlık yapmak kişisel düşünceme göre saçmalık olurdu. Aynen, Demir Demirkan Şebnem'le o kadar yıl çalışmasına rağmen rock müzikte bayan olarak Özlem Tekin'den daha iyisi yok demesi gibi bir şey. Lakin, Demir Demirkan ve Şebnem çok iyi arkadaşlar. Can Şengün diğer yönden, uzun zaman Şebnem ile çalıştı, akustik turnesinde gitaristlik yaptı ve geldi Özlem ile albüm kaydetti. Şimdi Özlem, sen Şebnem ile çalıştın, senle çalışmam mı demeliydi? Sanırım tüm bunların çocukça fikirler olduğunu görebiliyoruz.

Umarım yazım tatmin edici olmuştur.

« Yanıtla #4 : 07 Mart 2012 - 22:09:53 »

Çevrimdışı soner16

• Daimi Üye
  • cesedine tukursem mi?
Beyaz'a çıkmıyor diye bir şey yok. Zamanında oldukça çıktı. Benim hatırladığım en son Hokkabaz filmi sebebiyle çıkmıştı. Bunun öncesinde, Laubali zamanı ve Tek Başıma zamanı da çıktı. Benim düşünceme göre Beyaz'ın çağırmaması gibi bir olay yok, aksine Özlem; Beyaz'ı sıkıcı bulduğunu düşünüyorum. Eminim, o da benim gibi Beyaz'ı samimiyetsiz buluyordur.

Okan'a gelince. Hakaret olduğunu nereden çıkardın bilemiyorum. Okan ile Özlem çok iyi arkadaşlar. Okan'ın öznel birçok projesinde Özlem de yer almıştır. Bildiğime göre kamera arkasında daha fena şakalaşıyorlar, ki bizim ekranda gördüğümüz sadece tadımlık.

Diğer yönden, Okan Şebnem Ferah'ı kraliçe olarak seçebilir. Bu sadece onun düşüncesi, katılanlar olabilir. Okan şahsi olarak Şebnem'i daha çok sevebilir, sanırım buna karışamayız değil mi? Özlem, profesyonel bir müzisyen, Okan, Şebnem'e taç taktı diye çıkmamazlık yapmak kişisel düşünceme göre saçmalık olurdu. Aynen, Demir Demirkan Şebnem'le o kadar yıl çalışmasına rağmen rock müzikte bayan olarak Özlem Tekin'den daha iyisi yok demesi gibi bir şey. Lakin, Demir Demirkan ve Şebnem çok iyi arkadaşlar. Can Şengün diğer yönden, uzun zaman Şebnem ile çalıştı, akustik turnesinde gitaristlik yaptı ve geldi Özlem ile albüm kaydetti. Şimdi Özlem, sen Şebnem ile çalıştın, senle çalışmam mı demeliydi? Sanırım tüm bunların çocukça fikirler olduğunu görebiliyoruz.

Umarım yazım tatmin edici olmuştur.
oldu sagol :)) halil abide solemisti ozelden anlatti biseyler ..

« Yanıtla #5 : 07 Mart 2012 - 22:26:13 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
Demir Demirkan Şebnem'le o kadar yıl çalışmasına rağmen rock müzikte bayan olarak Özlem Tekin'den daha iyisi yok demesi gibi bir şey.

bu güzelmiş.bu güzeeel :D
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #6 : 07 Mart 2012 - 23:34:23 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Beyaz'dan devam edebilirdi konu, her aklımıza gelen şey için başlık açmayalım lütfen...