Gönderen Konu: Burçlara gore Ozlem sarkilari bakalim hangi burca ne cikacak ? :)  (Okunma sayısı 3347 defa)

Özlem Tekin

Ynt: Burçlara gore Ozlem sarkilari bakalim hangi burca ne cikacak ? :)
« Yanıtla #1 : 30 Haziran 2012 - 23:49:24 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
herkes kendi burcuna bakıp çıkacak:D

başlık sahibi şahıs Rezzan Kiraz'la akrabamı acaba,kondurmuş burçları. :mm:
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #2 : 30 Haziran 2012 - 23:53:10 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
soner16 çok güzel olmuş beğendimm bu konuyu hepsi doğru seçim   .saol. .saol.
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2012 - 23:54:41 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #3 : 01 Temmuz 2012 - 00:07:26 »

ARGo_

• Ziyaretçi
hee kimse bilmezzz...

« Yanıtla #4 : 01 Temmuz 2012 - 14:56:12 »

Çevrimdışı hüma

• Bizden Biri
  • öz üm
niye bu ceza ...
Şikayetim VAR!!!........

https://twitter.com/huma_oz

https://instagram/huma_ozz

NORVEÇ❤❤❤

ANT🔴⚪GS💛❤🌟🌟🌟🌟

« Yanıtla #5 : 01 Temmuz 2012 - 22:26:27 »

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
kır zincirleri utansın cümle alem  yarın senin tek hazinen daaa 'YOL'yakınken.
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

« Yanıtla #6 : 02 Temmuz 2012 - 11:48:49 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
hee kimse bilmezzz...
hahahahahaha sen balık burcu musun? demek ki sanalda başka takılıyosun..çok çok duygusal ve alıngan olurlar..ama sanatta başarılılar..
ben ikizler..şarkımda laubali :):):):)
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2012 - 11:51:22 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #7 : 02 Temmuz 2012 - 23:57:12 »

ARGo_

• Ziyaretçi
hee sazan burcuyum.. çok duygusalım.. her gün salya sümük ağlıyorum :) her şeye alınırım hatta sokakta biri köpeğin birine hoşt dese ben alınırım direk o derece yani.. çok kötü bir durum şu sazan burcunun özellikleri.. sanata bakış açım ise çok manyakttır.. resimde Picasso'yla kapışacak kadar varım diyebilirim..:)  bu burç olayına oldum olası inanmadım yine de kimse bilmezZz...:))

« Yanıtla #8 : 03 Temmuz 2012 - 00:14:46 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
hee sazan burcuyum.. çok duygusalım.. her gün salya sümük ağlıyorum :) her şeye alınırım hatta sokakta biri köpeğin birine hoşt dese ben alınırım direk o derece yani.. çok kötü bir durum şu sazan burcunun özellikleri.. sanata bakış açım ise çok manyakttır.. resimde Picasso'yla kapışacak kadar varım diyebilirim..:)  bu burç olayına oldum olası inanmadım yine de kimse bilmezZz...:))
goca gafa..senin inanıp inanmaman önemi değil bikerem :D..asroloji..bir biilim  ..tabiki bu saçma sapan şeyler  günlük burç yorumları gibi falan bunlar doğru değil..ama insanların doğdukları tarihlerin aydır güneştir gezegendir falan sayesinde insanın kişiliği üzerinde etkili olduğu bilimsel bi gerçek..burçlarda bunu temel alıyo..burcunun özelliklerini göstermeyen insan olur mu olur..ama çoğunluğu bu özellikleri gösterir..ama saçma sapan özellikler değil böyle adam akıllı şeyler..burçlarla ilgili çok saçmalık, çok site var..sadece burçların özellikleri doğru gerisi yalan..mesela gazete ve dergilerdekiler yada yok uğurlu sayın uğurlu taşın falan bunlar yok yalan..
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2020 - 01:23:43 Gönderen: ShiverVol2 »

« Yanıtla #9 : 03 Temmuz 2012 - 01:09:28 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Sonunda her "loji" olan şeyi bilimsel sanmak. Daha da ötesi bilim dalı demek.  :höö:

İnsanları yanlış bilgilendirmeyin, astroloji bir bilim dalı falan değildir ve hiçbir bilimsel özellik taşımaz. Bilim dalı olan astronomidir. Gezegenlerin konumunu ve durumlarını inceleyip, dünya üzerindeki etkilerini araştıran bilim dalıdır. Bunun içinde, fiziksel ve kimyasal etkileşimlerin insanlar ya da canlılar üzerindeki etkisini inceleyen alt bilim dalları da var.

Bir insanın belirli bir günde doğup, çeşitli ama belirgin ortak özelliklere sahip olması, o günün fiziksel ve kimyasal etkinliğinin astronomik rakamlarla da olsa insan vücuduna yansımasıdır. Ki bu genellikle, hormonal bir durumdur. Atıyorum, başak burçlarının genelde(?!) tez canlı veya heyecanlı olması, bu bilimsel anlamda hormonal durumdur ve belirli bir dönemi kapsayabilir tarihsel olarak. Fakat bunlar dediğim gibi astronomik varsayımlar.

Diğer türlü şeyleri bilimsel şeylerle bağdaştırıp, bir burçtan çıkıp insan karakterini çözmek tamamen insan uydurması ve genel-geçer söylemlerden başka bir şey değildir. 
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2012 - 01:15:56 Gönderen: SeRoX.v2 »

« Yanıtla #10 : 03 Temmuz 2012 - 11:42:27 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
astroloji bir bilimdir..ama pozitif bilim değildir..sosyal bilimdir..mesela sosyoloji gibi..istatisitiğe dayanıyo, bilgi derlemeleri var,tutarlıdır ve metodu var öğretilebilir..Bazılarına göre astronominin alt dalı kimine göre ondan farklılıkları olan bir alandır. pozitif bilimcilere göre de astroloji bazen bir bilimdir bezen de değil..
"""Gezegenlerin konumunu ve durumlarını inceleyip, dünya üzerindeki etkilerini araştıran bilim dalıdır. Bunun içinde, fiziksel ve kimyasal etkileşimlerin insanlar ya da canlılar üzerindeki etkisini inceleyen alt bilim dalları da var.""" bu astrolojininde ilgi alanına girer..
 Burclar gerçekten var islamiyettede vardır ama geleceği yönelik yorumlar yapmak amaçlı değilde daha çok karakteristik özellikleri belirler özelliklede yükselenin karakteristik özelliklerinde  rol oynar..yıldızların, gezegenlerin, ayın insan karakterini etkilediği temelinden yola çıkarak oluşturulmuştur.Yurkarda dediğim gibi kesin sonuç yoktur ama genelleme-istatistik durumu vardır..Sosyal bilim işte..bilimsel araştırmaların büyük bölümü insan vücudunun dünyanın ve ayın manyetik güçlerinden çok güçlü bir etki olmasa da  etkilendiğini söylüyo..
Bu konu üzerinde tartışmaların bitmediğin bir konu. Birgün tartışmaya yer bırakmayan kanıtlar bulunsa bile bu konuda tartışmaların biteceğine inanmıyorum açıkçası..hele de karşımdakinin "kötü" niyetli olduğunu biliyosam en iyisi uzatmamak..
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2012 - 12:04:56 Gönderen: Shiver »

« Yanıtla #11 : 03 Temmuz 2012 - 12:05:14 »

Çevrimdışı soner16

• Daimi Üye
  • cesedine tukursem mi?
en guzel benimki cikti valla daglari deldim tek basima :D KOC :P

« Yanıtla #12 : 03 Temmuz 2012 - 13:04:25 »

Çevrimdışı -MYSTIC-

• Deneyimli Üye
  • Yakın dövüşün hastasıyım..Ringlerin ustasıyımm..
bu konu aynı moğollar türkmüdür konusu gibi  tartışılan herkesin ayrı bişey söylediği bi konu tartışmaya değimez..
TANRI DEĞİLİM AMA TAPANLAR VAR :D :D :D

« Yanıtla #13 : 03 Temmuz 2012 - 16:28:50 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
astroloji bir bilimdir..ama pozitif bilim değildir..sosyal bilimdir..mesela sosyoloji gibi..istatisitiğe dayanıyo, bilgi derlemeleri var,tutarlıdır ve metodu var öğretilebilir..Bazılarına göre astronominin alt dalı kimine göre ondan farklılıkları olan bir alandır. pozitif bilimcilere göre de astroloji bazen bir bilimdir bezen de değil..
"""Gezegenlerin konumunu ve durumlarını inceleyip, dünya üzerindeki etkilerini araştıran bilim dalıdır. Bunun içinde, fiziksel ve kimyasal etkileşimlerin insanlar ya da canlılar üzerindeki etkisini inceleyen alt bilim dalları da var.""" bu astrolojininde ilgi alanına girer..
 Burclar gerçekten var islamiyettede vardır ama geleceği yönelik yorumlar yapmak amaçlı değilde daha çok karakteristik özellikleri belirler özelliklede yükselenin karakteristik özelliklerinde  rol oynar..yıldızların, gezegenlerin, ayın insan karakterini etkilediği temelinden yola çıkarak oluşturulmuştur.Yurkarda dediğim gibi kesin sonuç yoktur ama genelleme-istatistik durumu vardır..Sosyal bilim işte..bilimsel araştırmaların büyük bölümü insan vücudunun dünyanın ve ayın manyetik güçlerinden çok güçlü bir etki olmasa da  etkilendiğini söylüyo..
Bu konu üzerinde tartışmaların bitmediğin bir konu. Birgün tartışmaya yer bırakmayan kanıtlar bulunsa bile bu konuda tartışmaların biteceğine inanmıyorum açıkçası..hele de karşımdakinin "kötü" niyetli olduğunu biliyosam en iyisi uzatmamak..

Kötü niyetle söylemiyorum. Ama yok artık yani. Bir de üniversite öğrencisisin hala yanlışı devam ettiriyorsun. Hadi tamam bilmeden atıyorsun, yahu 1-2 dk internete bak, ya araştır, birkaç makale falan oku. Kesinlikle ve kesinlikle bilimdalı değil.

Daha pozitif bilim nedir onu bilmiyorsun. Sen bu konuyu tartışırken tamamen astronomi üzerinden gidiyorsun. Yok metodu varmış, yok tutarlıymış. Bir bilim, özetle "bilimsel" sıfatı kazanabilmesi için genel-geçer özellikte olması gerekir. Astroloji sadece astronominin sadece bir kısmından yararlanan bir insan icadı, belki de eğlence aracı basitçe.

Astrolojinin tutarlı yanlarının olduğundan bahsedilebilir, ki bunun sebebini açıkladım ama ona bilim dalı demek tamamen saçmalıktır. Tavsiyem, bilmiyorsan araştıracaksın. Yok ben araştırmam diyorsan da, karşındaki sana doğruyu söylediğin de, kötü niyetli bu ya demeyeceksin. Hayatta en nefret ettiğim şey, insanların kendinden emin ve asla değişmez bir şekilde karşısındaki insana "yanlış bilgi" vermesi ve bunda ısrar etmesi. Laf yetiştirmek yerine 2 dakika araştırsan bunlar başına gelmez.

« Yanıtla #14 : 03 Temmuz 2012 - 17:00:46 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
ben yazdıklarımı uzmantvden araştırıp yazdım zaten biyerimden uydurmadım "" "bilimsel" sıfatı kazanabilmesi için genel-geçer özellikte olması gerekir"" bu pozitif bilimler için geçerlidir. sosyal bilimler için değil..sosyal bilimleri diğerlerinden ayır önce..genel geçer ilkeler ortaya koymaya çalışır astroloji..genellem e-istatistik durumu vardır. bilgi derlemeleri var,tutarlıdır ve metodu var öğretilebilir...sosya l bilimer böyledir..uzmantv astroloji falan bişeyler yaz zaten yazdıklarımı duyacaksın. ayrıca ilk baştaki yazında da aşağılağıcı bi tavır var bununla beraber beni sevmediğini bilmem o yazının sırf işte beni sıkıştırmak gibi bi niyetle yazldığı konusunda emin olmama neden oluyo..sana geçmişte ters bişeyler falan mı yaptım..eğer ben senin yazdığın gibi bi yazı yazsam birisine hemen kulislerde konusulurdu..bu huzur bozuyo banlayın bunu gibisinden..son zamanlarda bana gerek forumda gerek özelde takındığın tavrı anlayamadım..özelden bi sürü hakaret yazdın iki dakikada.yok sen kendine bayan mı diyosun yok çöm yok ergen..
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2012 - 17:12:43 Gönderen: Shiver »