Gönderen Konu: Türk Müzik Eleştirmenlerinde "Özlem Tekin Anlaşılmıyor" Klişesi!  (Okunma sayısı 12622 defa)

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
özlem de susun oturun dio..öfff.....

Özlem Tekin

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Aksini söylese tuhaf karşılardım.
İzin verilen 400 karakter

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
peki susacak mıyız?

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
O, Özlem'in hür iradesi, bu da bizimki. Ben yazının yayılması taraftarıyım. Özlem'e de dedik, tamam yazıyı gazeteye vermiyorum. Bunun geri dönüşü magazinel boyutta incelenirse kıskançlık olarak görülebilir lakin yazı sosyal ortamda yerini bulmalı.

3 tane önemli gazete yazarından mail aldım, tebrik içeriyordu. Bir şeyleri doğru yaptığımızı düşünüyorum. Bu bir bilinçlendirme şeklidir. Zira, hem GEE'nin olaylara yaklaşım tarzı olsun, hem de bu aymazlıklar olsun insanı daha da alevlendiriyor.

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Sercan'ın yazısını beğendim fakat bu yeterli olmaz ki ? Ötesini yapmak ta bizim harcımız değil,ilgili olduğumuz bir sektör değil bu. Oray Eğin televizyona çıktı bangır bangır bağırdı ne oldu? Bir farkındalık durumu oluştu mu insanlarda? Aksine,tepki bile topladı. Zaten bu yazı Özlem'den yola çıkılarak yapılmış bir müzik endüstrisi eleştiri.Özne Özlem olduğundan insanların çoğunun yorumu '' Oof ne saçma,özlem kendi kendini bitirdi,müzikte dikiş tutturamazsan tabi anlaşılmazsın ,bir pop bir rock bıdı bıdı ... '' şeklinde olur.

Özlem kımıldamıyor ve bize de kımıldamayın diyorsa,bir bildiği vardır elbet...
İzin verilen 400 karakter

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
ben böyle duraramam söyleyim..en ateşli şeboist mekanlarında falan anlatırım herseyi..valla istesemde duramam..teytey de halklı biseyler yapılsa özlemin zararına olcak kesin..bence burda iş özlemde biter..napıcak needicek süper albümler yapacak ve bişekilde klibini yayınlatacak..o zaman hersey gelir zaten..sorun baska insanlara ulaşamııyoruz..bence özlemi  erol kösenin grubuna aldırtalım..o klipleri döndürür
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2013 - 22:56:42 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Özlem oturduğu yerden sektörü izleme kararı alsın, biz yırtınalım?
Bizim (en azından benim) cürmümüz yetmez böyle işlere.
Özlem çok istiyorsa ayak uydursun bu sektöre ya da biz onu zaten dinliyoruz, bişi değişmez.

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
ben şahsen özleminde cok dinlenen klipleri dönen ödüller alan bir şarkıcı olmasını isterim.. bazısı ne alaka abi isteyen dinler lsteyen dlnlemez ne gerek var falan diyo ama ben öyle düsünmüyorum o da büyük konserler versin para kazansın programlara cıksın..belki hiçbir mantıgı yok duygusal düşünüyorum ama böyle olsun istiyorum..hak ettigi yerde olmayışı üzüyo beni..bugun şfden gectim artık cok kisi aylini bile özden daha iyi sanıyor..kabullenemiyor um ben..
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2013 - 23:24:20 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
ben şahsen özleminde cok dinlenen klipleri dönen ödüller alan bir şarkıcı olmasını isterim.. bazısı ne alaka abi isteyen dinler lsteyen dlnlemez ne gerek var falan diyo ama ben öyle düsünmüyorum o da büyük konserler versin para kazansın programlara cıksın..belki hiçbir mantıgı yok duygusal düşünüyorum ama böyle olsun istiyorum..hak ettigi yerde olmayışı üzüyo beni..bugun şfden gectim artık cok kisi aylini bile özden daha iyi sanıyor..kabullenemiyorum ben..
Ben de bu "haklı" sebeplerden ötürü diretiyorum.Diğer yandan,Özlem'in ellerine bakıyorum,kamçıları nerede diye düşünüyorum,direnişimi dut limanlara demirliyorum.Sis yüzünden görünmeyen yola sırtımı verip evime dönüyorum.

Kırıldım.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
O, Özlem'in hür iradesi, bu da bizimki. Ben yazının yayılması taraftarıyım. Özlem'e de dedik, tamam yazıyı gazeteye vermiyorum. Bunun geri dönüşü magazinel boyutta incelenirse kıskançlık olarak görülebilir lakin yazı sosyal ortamda yerini bulmalı.

2005 dönemi vs..geçmişte yaşattıklarını yine mi yaşıyacaz,Kargalar gibi üst düzey bi şarkı ve

yaşanalar..bence de yazı dursun,yavaş yavaş yayılır zaten,gee tarzı kişilerde yazıyla birlikte tarihe

geçeceğini anlar..elbet bi gün yüzüne vurular yazıyı

bizde durmayalım,radyo tv vs saldırılarımız devam etsin
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Peki bu kadın "Sen Anla" ile gece gündüz radyo ve televizyondayken neden müdahale edemediler diye gelmiyor değil adamın aklına?  :mm:

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Çünkü Sen Anla çok piyasa bir şarkı ve internette izlenme rekorları kırdı. Pop sevene de hitap etti, arabesk sevene de.

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
Peki bu kadın "Sen Anla" ile gece gündüz radyo ve televizyondayken neden müdahale edemediler diye gelmiyor değil adamın aklına?  :mm:
bi de sony müzik etkisi vardı azıcık.. gerçi sony müzik gibi büyük bi şirkette özleme g... yaptı :S

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
bi de sony müzik etkisi vardı azıcık.. gerçi sony müzik gibi büyük bi şirkette özleme g... yaptı :S
Sony,neden Kimse Bilmez'i Yatağım Boş'u desteklemedi peki?Şirketle falan etkisi yok,şarkı kendi yolunu kendi açtı.Sony,bile kukla olduğunu ifşa etti derinden,derinden.Biz de,rüzgara karşı uçmaya çalıştık.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
Ya şu bile yeter. Hepinize soruyorum?

Çıkıp da biriniz diyebilir mi? Ben Özlem'in herhangi bir klibini doya doya televizyonda seyrettim. Ben taa en başından böyle bir olay olduğunu hatırlamıyorum. Bahar, Değmez, Herkes Şanslı Doğmuyor ve Kargalar, zaten sansürlendi. Diğerlerini hanginiz doya doya izledi? Hangi şarkısı herhangi bir listede üst sıralara çıktı?

Ne yani şarkıları çok mu boktandı? Yazmamışlar mesela? Çok mu kötü? Hatırlıyorum da Özlem'in en iyi balladı sayılan şarkı Kral TV listesinde 14. sıradan öteye geçememişti o zamanlar.