Portal > Röportajlar

Mtv Roportajı (30.01.2008)

(1/4) > >>

SeZzZ:

Rock müziğin kraliçesi Özlem Tekin ve sevgilisi Cem Öcal beniMTVm’de!

Asi kız Özlem Tekin evlilik yolunda: “Tanıştığımız gün beraber yaşamaya başladık.”

Türkiye’nin yakından tanıdığı yıldızların özel hayatlarını, hiç bilinmeyen ve merak edilen yönleri gün yüzüne çıkaran program beniMTVm’e 2 Şubat Cumartesi günü rock müziğin güçlü sesi Özlem Tekin konuk oluyor.

Çekimlerin Bebek sahilinde gerçekleştiği programa sevgilisi Cem Öcal ile katılan Özlem Tekin müzik dünyasından, özel hayatına samimi itiraflarda bulundu. Programda en sevdiği 5 şarkının geri sayımını da yapacak olan Özlem Tekin, “benden hiç beklemeyeceğiniz bir liste hazırladım. Seçtiğim şarkılar ile herkesi şaşırtacağım” dedi.

beniMTV’m çekimlerinden kısa kısa....

- Şebnem Ferah ile aynı projede bir araya gelir misiniz? Spice Girls bize örnek oldu...
İlk albümlerimizi yaptığımızda konserlerde arka arkaya çıktığımız olurdu. Bu kadar yıl sonra artık gereği yok bir araya gelmenin. Ticari ve duygusal anlamda da çok gerekli olduğunu sanmıyorum. Bu soru hep bana soruluyor. Neden Şebnem Ferah’a sorulmuyor?

- Geçtiğimiz günlerde Funda Arar, Şebnem Ferah ve sizin için “Onlar rock müzik yapmıyorlar” dedi. Funda Arar neden böyle sözler sarfetmiş olabilir? Zaten Türkiye’de rock bayrağını Funda Arar ve Kıraç taşıyor. O ne dediyse doğrudur. Yalnız yavaş rock yapsın, biryerine birşey olur kayıp düşer sonra.

- Evlilik ne zaman?
Başından beri evleneceğiz diye girdik işe ve tanıştığımız gün beraber yaşamaya başladık. Sadece vakitsizlikten evlenemiyoruz. Çok yakın bir zamanda evleneceğiz inşallah.

-Evde nasıl zaman geçiriyorsunuz? Cem Öcal: Dışarı fazla çıkmıyoruz, misafirde gelmiyor. Bağıra çağıra konuşup eğleniyoruz. Özlem Tekin çok komik ve eğlenceli bir insan. Ben de deliyim onun gibi. Uyurken bile hareket halinde. Eli kolu hiç durmuyor.

-Çocuk düşünüyor musun?
Her kadın çocuğu olsun ister. Benim hiç anaç bir halim olmadı. Belki de hayat tarzımdan. Aslında Cem çocukları çok seviyor ve istiyor da. Yaşım da genç değil artık neredeyse 40 oldum. Zannetmiyorum bir çocuğumuzun olacağını.
Cem Öcal: 5 çocuğumuz olsa 7 çocuk gibi gezeriz ve çok eğleniriz. Çocuğumuz olsa tabiat hayatını öğretiriz. Doğayı çok seviyoruz çünkü.

-Çok hareketli görünüyorsun, hiperaktif misin?
Evet böyle bir durumum var. Aslında 12 yaşına kadar çok içine kapanık ve uslu bir çocuktum. Araba kazası geçirdim, onunla alakalı olabilir. Sonra bir haller oldu bana.

-Badem grubuna Kalpsiz şarkısında eşlik ettin. Bu proje nasıl ortaya çıktı?
Badem’le tanışmıyorduk. Bana teklif geldiğinde vaktim olmadığı için sıcak bakmadım. Oyunculuk çok zamanımı alıyor. Ancak şarkıyı dinleyince çok beğendim. Klip de şarkı da çok güzel oldu. Bence klasikler arasına girecek bu şarkı.

-Tarzında değişiklikler olduğunu görüyoruz. Değişiklikleri seven biri misin?
Benden beklenmeyecek şeyler yapmaktan şurama geldi. Beklenmedik şeyler yapmak özellikle seçtiğim bir şey değil. Hayat tarzım bu benim. Kendi beklemediğim şeyleri yapmaktan hoşlanıyorum. Sürprizli yaşamak, başkasının yapmasını beklemeden yapmak hoşuma gidiyor. Ev değiştirmekten, albüm değiştirmeye kadar tüm değişiklikleri seviyorum. Durup dururken tiyatro yapmak hayatıma enerji kattı.

- Uzun süredir albüm yapmıyorsun? Müziği bırakmadın değil mi?
5. albümümü yapalı 3 yıl oldu. Heavy metal grubumla, Oğuz’la beraber çalışmıştık. Çok popüler olmayan, sert bir albümdü. Oyunculuğa ağırlık verdim sonra. Dizi, müzikal ve film projelerinde yer aldım. Tiyatro en zoru. Tüm bunlar vakit alan işler olduğ için müziğe ara vermiş gibi göründüm.

-Yeni albüm çalışmaların var mı?
Yaza doğru yeni bir albüm çıkaracağım. Oluşmaya başlamış bir şeyler var ama şarkıların son halleri oluşmadan bir şey demek zor. Ortak çalışmaya açık bir albüm olacak. Bir çok ünlü isim ve aranjör olacak bu albümde.

Özlem Tekin’in tüm bu açıklamalarını ve daha fazlasını 2 Şubat Cumartesi günü saat 13:00’da MTV Türkiye’de beniMTV’m programında izleyebilirsiniz.

30.01.2008

kasvet:
yaza doğru yeni bir albüm

bundan daha güzel bir söz olabilir mi?

drown:
-Yeni albüm çalışmaların var mı?
Yaza doğru yeni bir albüm çıkaracağım. Oluşmaya başlamış bir şeyler var ama şarkıların son halleri oluşmadan bir şey demek zor. Ortak çalışmaya açık bir albüm olacak. Bir çok ünlü isim ve aranjör olacak bu albümde.

Merak ettim ünlü isimleri :D

Onu geçtim albüm çıkarsın ünlü isimlere gerek yok tek başına da yeter o :D

zıkkım_666:
yaa cıkarsın artık yenı albumu sesımızı duysun

tekin ali:
ya özlem neden devamlı yaşını büyütüyor anlamıyorum :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git