Albümler > 109876543210

Albüm Hakkında

(1/17) > >>

gigaoz:

Üç yıl aradan sonra Özlem Tekin, 5. albümü ile tekrar sevenleriyle buluştu...
İlk albümden beri birlikte çalıştığı grup üyeleriyle beraber hazırladığı bu yeni albüm Özlem Tekin’in sahne performansındaki soundunun yansıması. Diğer albümlere nazaran oldukça sert ve de eğlenceli bir sound ve düzenlemeye sahip olan bu albümde grup üyelerinin etkisi hissediliyor. Albümde 6 tane söz-müzik, 1 tane de söz Özlem Tekin’e ait. Diğer besteler Ete Kurttekin, Özhan Deneç ve Barlas’a ait.

Albümdeki genel tavır canlı müzik ve rock olmakla birlikte, elektronik müzik sevenlerin de özellikle dikkatini çekecek iki farklı çalışma da mevcut.
Özlem Tekin, diğer albümlere nazaran daha olgun ve daha farklı bakış açısı ile şarkılarda duymaya pek alışık olmadığımız konuları gündeme getiriyor.

1. Değmez
2. Gezegen X
3. Cinayet
4. Belki
5. Dene
6. Kaf Dağı
7. Aşk Yangın
8. A)şık
9. Aşinayım Firara
10. Adımı Söyle

satriani:
bence bu albümde herzamanki gibi klasik bi özlem tekin albümü( müzikal anlamda söölemedim)
özlem in tüm albümlerinde ben şööle bişey görüorum albümlerindeki şlarkıların  hiç bizaman birbirleri ile alakalrı yok ne söz nede müzikal anlamda he4 biri bambaşka soundlarda ama ööle bişeyki hepsini biaraya koyduunuz zmaan ööle bi bütün oluşturuolarki ayıramıosunuz yaa yada şarkı atlayanıosunuz en azından ben şahsen ööle oluorum
mesela  açılışta değmezi dinliorum ondan sora hiç bişekilde başak bişarkı gitmio illaki gezegen x i dinlicem
atlayamıorum yani şarkıyı
bunu nasıl başarıo özlem şaşırorum ve merak ediorum ama işin ilginci merak ettim kadarda öğrenmek istemiorum  çünkü belkide bunu bilmemek herdinlediimde şarkılarını beni özleme bikere daha aşık edio 
seviorum ben bu kadını yaaa hemide çooooooooooooooookkkk!!!!

çetin ceviz:
Sata katılıyorum bu albümde bayağı bir uçmuşluk var qibi,,Ama oda Özün Müzik Anlayışı Bildiğiniz Gibi Öz Piyasa Kurallarına Başından Beri Karşı Çıkan Biri Ve Piyasa Dışı Albümleri Olacak Elbette!Parçalarında Sıradan ve Bütünlük İçermemesi Gerekiyor Bu Yüzdende ,,Öz Kesinlikle Bu Detay atlamamıştır,,;Ama tabikide farklı olsun die birbirinden bu kadar uçuk şarkılar yapmıordur!_

Q_ZEN:
en sert albumu olmuş diyebilirim bu albumuyle ilgili...
darısı daa da sert albumlere inşallah...
mukkemmel, harıka otesi, bir numara, çok güzel, farklı, sert vs. ve daha birsürü güzel şey... :alkıs: alkıs: alkıs: alkıs: alkıs: alkıs:

o bu alkısları sonuna kadar hakedıyo...

handebalioglu@e-kolay.net:
bence çok güzel bir albüm yapmış  her zamnki gibi

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git