Site Hakkında > Site Tasarımı

Kalıcı Yeni Üye Kazanımı

(1/3) > >>

SeRoX.v2:
Göründüğü üzere tüm fan hareketlerinin ortak merkezi ne twitter ne de facebooktur. Muhabbetler ve tartışmalar bir sitede döner. O da burasıdır. O yüzden canlı tutmamız gerekir.

Sıkıntı şu, bu site Türkiye'deki sayılı ve köklü bir fan sitesidir. Günlük hiti de oldukça tatmin edici. Üye sayısı da öyle lakin kalıcı üyeler her zaman iyidir. Ki böylelikle organize olma durumu daha elverişli olur.

Bu yüzden sitenin reklamını yapmak gerekir. Facebook ve twitter fan sayfalarından sitenin reklamı yapılmalı, belirli bir limit kullanılmalı, atıyorum 100 mesaj limiti olmalı her üyenin ve o üyeye hediye..vs verilmeli. Ayın üyesidir..vs seçilebilir.

Önemli değil demeyin. İnanılmaz önem teşkil ediyor. Yeni albümle birlikte ne kadar organize olduğumuzu, hareketlerimizi burada kararlaştırıp, bir şeyler için çabaladığımızı görüyorsunuz. Bu aile büyümeli!

Nitrogliserin:
Ben Alper  .bye. "Fısbık" sayfasından kiminle muhabbet ediyoruz bilmiyorum da iş güç yüzünden pek entegre olamadım siteye de,"fısbık"a da  böhü böhü Yaz aylarının da gelmesi vesilesiyle elde sprey,"Büyükçekmece Sahil"de sağa sola "özlemtekin.biz" yazmak geldi aklıma ama bu sefer de "çirkin işler yapıyo bunlar" demesin millet diye vaz geçtim  .islik. .islik.

Bu ara millet "tivitır" şeysiyle kafayı bulmuş vaziyette,ortan günlük reklamlar yapılabilir(Benim tiviti hesabım yok malesef,biz tiviti'nin sarı halini seviyoruz hı: hı: ) ama kendi adıma konuşmak gerekirse "fısbık" vasıtasıyle paylaşımları desteklerim :)

by_haxan:

--- Alıntı yapılan: SeRoX.v2 - 09 Nisan 2013 - 22:11:06 ---Göründüğü üzere tüm fan hareketlerinin ortak merkezi ne twitter ne de facebooktur. Muhabbetler ve tartışmalar bir sitede döner. O da burasıdır. O yüzden canlı tutmamız gerekir.

Sıkıntı şu, bu site Türkiye'deki sayılı ve köklü bir fan sitesidir. Günlük hiti de oldukça tatmin edici. Üye sayısı da öyle lakin kalıcı üyeler her zaman iyidir. Ki böylelikle organize olma durumu daha elverişli olur.

Bu yüzden sitenin reklamını yapmak gerekir. Facebook ve twitter fan sayfalarından sitenin reklamı yapılmalı, belirli bir limit kullanılmalı, atıyorum 100 mesaj limiti olmalı her üyenin ve o üyeye hediye..vs verilmeli. Ayın üyesidir..vs seçilebilir.

Önemli değil demeyin. İnanılmaz önem teşkil ediyor. Yeni albümle birlikte ne kadar organize olduğumuzu, hareketlerimizi burada kararlaştırıp, bir şeyler için çabaladığımızı görüyorsunuz. Bu aile büyümeli!

--- Alıntı sonu ---
+1

FIRATESER:
Burada olanlar için site bir ev gibi oldu. Ama yeni kazanılacak üyeleri buraya çekmek için bi'şeyler yapmak lazım. Bunun en kolay yolu da özlem'in siteden bahsetmesi. Böylece bizim 100lerce meaj atarak yapacağımız işi özlem tek mesajla 45000 kişiye iletebilir.

ShiverVol2:
iyi fikirmiş nannn sağ sola spreyle sltenim ismini yazmak..bide tüm bekar erkekleri bekliyoruz yazdık mı,bide anasayfaya özlemin dergi resimleri...ohhhooh hooooohhhh

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git