Portal > Röportajlar

Rock Art Magazine 2013

(1/2) > >>

tekin ali:
Özlem Tekin özel röportajı Rock Art Magazine 2013 Özel Sayısında!  (121-122-123. sayfalarda..)
LİNK: http://therockart.com/ram/ram-rock-art-magazine/item/9180-rock-art-magazine-2013-special-edition-free

serpil:

-Senin gibi markalaşan sanatçılar için özel yaşam ve şahsi tercihler sorun oluyor mu ? Giyim tarzından takıldığınız mekanlara kadar, marka yönetimin baskısını yaşar mısınız ?

Özlem Tekin
- Benim bu tarz stratejik hareketlerim yok. Bunlar daha çok piyasaya hitap eden pop ruhlu rockçıların işidir.

Burada da bi gönderme yapmış birileri'ne :)

-Türkiye'de doğmamış olsaydınız, hangi ülkede doğmak isterdiniz? sizi oraya çeken nedir ?

Özlem Tekin
-Zaten  Türkiye'de doğmadım. Kaliforniya'da doğdum. Beni oraya çeken mevsim ve özgürlük sanırım. Belki de hoşgörü. İnsanlar ne yaparsa yapsın ister dilenci olsun ister çalısan bir işci, herkes birbirleriyle bir şekilde muhatap orada. Bizim gibi görmezden gelmiyor kimse.

Röportajı yapan kişi özlem'in biyografisini hiç okumamış galiba baksanıza sorduğu soruya daha nerde doğduğunu bile bilmiyor  :D insan bi ararştırır röportaj yapacağı sanatçıyı

Röportajın tamamını okudum gayet güzel cevaplar vermiş de klipten hiç bahsetmemiş ne zaman 2. klip gelecek nerden öğrencez biz aaaa en son klip cekimleri başlamıştı söylüyordu twitırda ''Asker''e gelecekti noldu o klip ? bekliyoruz yahu ! bi şey daha hatırlatayım bi kitabı vardı 2 yaz öncesi o da çıkmak bilmedi kaldı heralde.

teytey:
Bodrum'a gidip şu röportajları ben yapacağım artık yeminle yeter ya...

erol91453:
Çok güzel olmuş en azından dergilerde boy gösteriyor arkadaşlar dediklerinizin cevaplarını yakında alırsınız eminim ama asıl mühim olan ondan sonra tanıtımların güzel olması ve bize düşeni layıkıyla yapmamız

leyla:
bu dergi aralık sayısı mı ??

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git