Müzik > Yabancı Rock

Seether

(1/2) > >>

GÖKmen:

mayıs 1999 yılında güney afrikada "saron gas" adıyla kuruldu,ilk albümlerindeki "69 tea" adlı parçayla yıldızları parladı, 2000 yılında güney afrika kökenli musketeer record ile plak anlaşması imzalayıp ilk albümleri olan "fragile"ı çıkardılar. daha sonra amerikanın önde gelen independent record labellarından biri olan wind-up records la anlaşma yapıp ikinci albümleri olan "disclaimer" ile gündeme geldiler. genellikle insanların nekadar sahte yaşadığını işleyen lyricleriyle dinleyicilerini etkileyen, evanascene'in vokalisti amy lee ile "broken" adlı parçalarını yeniden seslendiren yeni zamanların etkileyici, duygusal,düşündürücü gruplarından biridir Seether..grubun vokalisti Shaun'la Amy lee bi ilişki yaşamıştı ayrıca Evanescence'yi etkileyen ..

truth,  gasoline, fine again,  drive under, fuck it, remedy  sıkı parçalarından ...

igves:
seether bu amy lee le düet yapan grup mu :dill sadece ordan tanıyorum walla ama broken güzel bir aşk parçasıydı :çiçek:

phantom_lord:

--- Alıntı yapılan: igves - 21 Ocak 2007 - 15:11:05 ---seether bu amy lee le düet yapan grup mu :dill sadece ordan tanıyorum walla ama broken güzel bir aşk parçasıydı :çiçek:

--- Alıntı sonu ---
aynen bnde bitek ordan tanıorum..sanırsamda fazla gozukmuolar zaten...

burak5306:
amy lee ile broken ı söyledikleri için tanıdım..
daredevil sondtrack albübümdeki hang on şarkılarıda güzel...

w-lion:
genel olarak iyi bir grup pek dinlemesemde..Amy ile düetleri en iyi şarkılarıydı bence :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git