Gönderen Konu: Üstteki Kullanıcıyı Tanıt ... (?) (Versiyon 2.1)  (Okunma sayısı 97345 defa)

Ynt: Üstteki Kullanıcıyı Tanıt ... (?) (Versiyon 2.1)
« Yanıtla #360 : 19 Temmuz 2009 - 00:55:59 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
aa aa teytey.
cici biri bence.. öyle hissediyorum.
ortalamaya göre çok fazla takılmaz,ama yazdığı zaman da abuk sabuk yorumlar yazmaz.  :happy:
"kişisel bir intihar" şarkısını hayat felsefesi edinmiş olmalı.
kullanıcı adı da güzel  .lol.
Tesadüflerle başlar her şey.

Özlem Tekin

« Yanıtla #360 : 19 Temmuz 2009 - 00:55:59 »

« Yanıtla #361 : 19 Temmuz 2009 - 03:10:43 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
geç saatlerde sıksık uğradığı için olsa gerek konularda son yazan olarak hep onu görüyorum

gece gezen meleklerden hepimizi koru

gerçekten korumalı seni :D

sitede bi shiver var onun erkek versiyonu gibi geliyor nedense bana .. yazdıklarından pek birşey anlamadığım anlamlandıramadığım inanılmaz önyargı sahibi kişi ..

bu aralar sık görüyorum sitede =)

« Yanıtla #362 : 19 Temmuz 2009 - 15:40:26 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Ona Özlem'den bi şarkı gönderiyorum...O kadar çok içtim ki ben mi başkası sanki uyandığımda farkettim ALKOL KÖTÜ bişey :) Çok içiyo :)

« Yanıtla #363 : 19 Temmuz 2009 - 16:55:02 »

Çevrimdışı feridunesraduzagac

• Üye
  • **
Sinirli .lol.,BjÖrkKk'çü.

« Yanıtla #364 : 19 Temmuz 2009 - 20:11:34 »

Çevrimdışı SeDaEnGiN

• Aktif Üye
  • (๏̯͡๏)
    • SeDa
HEr iki kelimesinden biri link sözcüğü olmuştur=)

Soulmates never die   

« Yanıtla #365 : 21 Temmuz 2009 - 12:25:08 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Başlıklara attığı yorumlara bakılırsa bilgili bi arkadaşımız (bazı konularda:) duyarlı,deneyimli üye aynı zamanda :)

« Yanıtla #366 : 22 Temmuz 2009 - 00:48:01 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
mahir abinin eski avatarlarından birini yeni avatarı olarak seçmiş kullanıcı. :)
kişisel mesaj bölümünde "sessiz düşünce" yi savunsa da forumda düşündükleri çok açıktır.  :p bas bass !
tabi diğer yönden bakarsak yazmak ses çıkarmaz. uhum.
digitürk kanal ayarları konusunda epey talihsiz bir de.  :D
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #367 : 23 Temmuz 2009 - 12:09:00 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
ukalalığına bayılıyorum ben bu meleğin(: herzaman böyle kalmasını istediğim datlu kız(:

hı: <- Bunla özdeşleşmiş (ya da benim özdeşleştirdiğim) bi... sanatçı yazasım geldi niyeyse? Üye o, üye! Belki sanatçı kimliği de vardır?
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #368 : 23 Temmuz 2009 - 12:42:58 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
İmzasını değiştirmesini istediğim tek üye :)..

İyi insan..

Bana Facade Mişa ile chat yapmayı ve Özlem'in programına katılmayı andıran üye...

« Yanıtla #369 : 23 Temmuz 2009 - 13:13:29 »

Çevrimdışı schulechan

• Deneyimli Üye
  • dark is the sunlight
popstar mehtabı tanımıyomuş aaaa çok ayıp .v.  .lol. şaka bi yana her konuda görüşü olan bi üye

« Yanıtla #370 : 23 Temmuz 2009 - 17:37:26 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
büyümüşte deneyimli üye olmuş .lol. :D .lol. :D .lol.
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #371 : 24 Temmuz 2009 - 18:35:05 »

furkiii

• Ziyaretçi
beni en çok güldüren,belki de en çok düşündüren üyemiz..=) aslında sitede çizdiği imajla diğer hâlleri birbirinden daha farklı gibi geliyor bana ama ben onun sivri dilini,ani çıkışlarını ve kendine özgü hem sert hem sakin duruşunu beğeniyorum..

karşılıklı olarak özellikle de siyaset üzerine epey muhabbet edilecek biri ki en çok bu yönünü ve ilgisini takdir ediyorum..sohbetler birbirinden bir şeyler öğrendikçe güzelleşir ve aslında kendisiyle bu konuda yapılacak olan bir muhabbette bilinmeyen şeylerin de öğrenileceğini düşünüyorum,bu ilgisini uzaktan bakan biri pek görmez aslında diye düşünüyorum ama aslında farklı biridir..=) benden aferini de kapmıştır bu konuda..=)

gelecekte de bu ilgisi doğrultusunda hayatına bir yön vermeyi düşünen ama sanırım çoğu öss genci gibi meslek konusunda biraz acabaları olan melis cadısı..:D

kendisini burada en iyi tanıyan kişi olduğumu düşündüğüm için ayrıntılı yazmak istiyorum aslında kendisine,muhabbet edildikçe farklı bir dünyasının olduğu rahatlıkla gözlemlenebilir..aslında kurnaz gibi gelirdi önceleri ama pek kurnaz olduğunu düşünmüyorum artık ama akıllıdır kendileri..=)aklını şu an yaptığı gibi derslerine vermesiyle tüm isteklerine de ulaşacağına düşünüyorum..sadece edebiyatla alakalı yönünü biraz düzeltmesi gerek,kendi de kabul eder bunu mutlaka..:p

bana söyledikleriyle burdan şebnem ferah sitesine yol olur ama yine de kendisine olan güvenimi asla yitirmem..=) sitede en sevdiklerimden,sadece bazı zamanlar sivri dili kırıcı olabiliyor ama gerekirse onu da keserek halledebiliriz kendi aramızda diye düşünüyorum..:p
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2009 - 18:36:17 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #372 : 24 Temmuz 2009 - 18:45:45 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
vaayy   .devil.

polyannanın erkek versiyonu.. hiç sevmediklerimden ... sitede en rahatsız olduğum kişi ..

nerden tanıdım diyecek kadar ileri gidebilirim bu konuda .. sevmiyorum sevemiyorum yapacak bişey yok .. mecburiyetten selamlaşırız işte ..

bu kadar ...

« Yanıtla #373 : 24 Temmuz 2009 - 20:13:55 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Herşeyiyle bambaşka biri!! Bunu kelimelere dökmek aslında zor yaşamak lazım sanırım bu duyguyu.Tanıdığım çoğu insandan çok çok farklı (:

Yer yer atışırız falan ama severim.Zevklidir özellikle edebiyat konusunda gördüğüm en zevke sahip insanlardan biridir kendisi.Lakin müzik konusunda aynı şeyleri söylemek biraz zor .islik. Muhabbeti çok hoş bi dakikasında sıkılmak mümkün bile değil. Zürafamada öldüm bittim aynı ben  .cool.

(Bu mesajdan sonra alıcağım tepkiyi biliyorum "yalaka" :D Olsun ben onu kabul ettim her haliyle  .islik. )

I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #374 : 24 Temmuz 2009 - 20:27:20 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
hem şeboist hem tekinistmişşş kendisii :)) iyi birine benziyor...
İzin verilen 400 karakter