Gönderen Konu: Üstteki Kullanıcıyı Tanıt ... (?) (Versiyon 2.1)  (Okunma sayısı 97342 defa)

Ynt: Üstteki Kullanıcıyı Tanıt ... (?) (Versiyon 2.1)
« Yanıtla #885 : 19 Ağustos 2010 - 04:05:24 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
tarzan namı değer 'tolga'

keşke orda olsaydım dediğim Özlem Tekin hatıra ormanı kahramanlarından. :jarksaber:

yorumlarından efendi,kibar ve saygılı bir kişilik olarak algılanmakta.forumda sevildiğini biliyorum.

henüz tanışamadığım ama tanıtmaya kalkıştığım üye,hemde eski üyelerden.

« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2010 - 17:05:42 Gönderen: halil »
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

Özlem Tekin

« Yanıtla #885 : 19 Ağustos 2010 - 04:05:24 »

« Yanıtla #886 : 20 Ağustos 2010 - 12:28:28 »

Çevrimdışı neden_sonuc

• Aktif Üye
  • pembe siyah...
eskiye oranla yepyeni bir üye aslında..
ben atılmadan önce taa eskiklerde kendisine rastlamadım..
nicki diğer kullanıcılara göre sade ve belki de gercek ismi..
çalıstıgını biliyorum kendisi hakkında..bir de yanlısım yoksa Bursa da ikametgah ediyordu sanırım
Kırılgan melek...Sana da bu yakısır!

« Yanıtla #887 : 20 Ağustos 2010 - 12:41:31 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
hep tutturmuş "ben atılmadan önce" şöyleydi,böyleydi vs. yorumlar
geçmişini peşinden sürükleyen bi insan daa görmedim bunun kadar
ayrıca da,pm den sordugu soruyla da 2. defa beni suçlamaya yeltendi kendisi
sen kimsin ki senin hakında atıp tutiyim bre çocuk,kayda değer biri değilsin benim için,kayda değer insanlar hakında konusurum ben
burnu kanasa benden bilecek zaar
şu hareketlerinde seninle diyalog içinde olmam gerekmediğini anladım
seni sevmeyenler kervanına katılıyorum artık
ayrıca da,mesajlarını her okudugumda dejavu yaşıyorum;hep aynı nakarat
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #888 : 20 Ağustos 2010 - 12:45:22 »

« Yanıtla #889 : 20 Ağustos 2010 - 13:22:24 »

Çevrimdışı hmd23

• Deneyimli Üye
Adımı -nerden aklında kaldıysa artık :D- halen "Hamdi" şeklinde yanlış olarak bilmesine karşın; sitedeki en sıcak, en aktif -ayrıca en sevdiğim:D- üyelerden biridir :D
Avatarı da pek bir güzelmiş, benim ruh halimi de pek iyi betimleyivermiş hani :D
Her zaman doğruyu söyle. Böylece ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın.

« Yanıtla #890 : 20 Ağustos 2010 - 13:50:17 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Benim de adını -rumuzu dolayısıyla olsa gerek- "Hamdi" olarak bildiğim, sitede dili kullanışını en beğendiğim (daha önce de söylemiştim sanıyorum), yazdıklarından anladığım kadarıyla pek pozitif, hakkında kötü anlamda tek bir şey bile söyleyemeyeceğim üyelerden bir tanesi. Ne diyelim, yolu açık olsun. :D
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #891 : 20 Ağustos 2010 - 15:09:27 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
son günlerde bana sataşma eğiliminde olan..bi aralar aramın çok iyi olduğu ama şu aralar nefretimi kazanan...yatağım boşu sevmemeyen eski aktifliği kalmayan üye
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #892 : 20 Ağustos 2010 - 15:49:52 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Onca zamandır sitede olmasına rağmen işi gücü ona buna sataşmak olan ve tuhaf tuhaf yorumlar yapan üye "Shiver"
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2010 - 15:51:19 Gönderen: tekin ali »

« Yanıtla #893 : 20 Ağustos 2010 - 16:06:32 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
uyarı yapmayı insanı kırmadan en basarılı sekilde yapmayı beceren yetkili kişi.
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #894 : 20 Ağustos 2010 - 21:41:30 »

Çevrimdışı neden_sonuc

• Aktif Üye
  • pembe siyah...
mehmet

öncesinde yazdıgım yorum sana değil...
kendini bilmezlere idi.

Ögrenci,iyilik sever agırbaslı
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2010 - 23:55:34 Gönderen: furkiii »
Kırılgan melek...Sana da bu yakısır!

« Yanıtla #895 : 20 Ağustos 2010 - 22:01:28 »

furkiii

• Ziyaretçi
burada hepimiz iyi-kötü kendimizden önce geleni tanıtmaya çalışıyoruz,o kişi hakkında olumlu düşüncelerimiz olabileceği gibi olumsuzlar da olabilir ve bunları belirtebiliriz..bun u yaparken dikkat edilmesi gereken kişiye hakaret eder gibi bir üslup takınmamak,bu tür mesajların olmasına izin veremeyiz..sevmeyeb ilirsiniz ama böyle bir üslupla bu forumda o kişiye yönelik yazı yazamazsınız,problemlerinizi özel yollarla çözmenizi tavsiye ederim..normal şartlarda yukarıda yer alan iletiyi silmem gerekiyor ama mesajımın nereye gittiğinin anlaşılması ve bundan sonrası için de bir uyarı olması amacıyla bırakıyorum ama yazılmamış varsayarak mehmet'i tanıtmaya geçiyorum..

bir ara sanıyorum ki fazla mesaj yazması nedeniyle sitedeki bazı arkadaşlarca itici bulunmasına rağmen yumuşak başlı ve saygılı,karşısındakinin görüşlerine önem verdiğini düşündüğüm,shiver ile atışmalarını okurken beni eğlendiren,özellikle fotoğraflar konusunda sitemize katkıda bulunmuş,son birkaç ayın aktif üyesi arkadaşımız mehmet..

« Yanıtla #896 : 20 Ağustos 2010 - 22:11:53 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
benim hakkımda çeşitli şüpheleri olan beni eski yasaklı üyelerden ertunç mu neydi işte o sanan..hatta bi ara cinsiyetimde  dahil ismimden yaşımdan her şeyimden şüphe eden YAKIŞIKLI KARIZMATİK SEXSİ YARDIMSEVER yaratık..
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2010 - 22:12:38 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #897 : 20 Ağustos 2010 - 22:23:52 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
burada hepimiz iyi-kötü kendimizden önce geleni tanıtmaya çalışıyoruz,o kişi hakkında olumlu düşüncelerimiz olabileceği gibi olumsuzlar da olabilir ve bunları belirtebiliriz..bun u yaparken dikkat edilmesi gereken kişiye hakaret eder gibi bir üslup takınmamak,bu tür mesajların olmasına izin veremeyiz..sevmeyeb ilirsiniz ama böyle bir üslupla bu forumda o kişiye yönelik yazı yazamazsınız,problemlerinizi özel yollarla çözmenizi tavsiye ederim..normal şartlarda yukarıda yer alan iletiyi silmem gerekiyor ama mesajımın nereye gittiğinin anlaşılması ve bundan sonrası için de bir uyarı olması amacıyla bırakıyorum ama yazılmamış varsayarak mehmet'i tanıtmaya geçiyorum..

bir ara sanıyorum ki fazla mesaj yazması nedeniyle sitedeki bazı arkadaşlarca itici bulunmasına rağmen yumuşak başlı ve saygılı,karşısındakinin görüşlerine önem verdiğini düşündüğüm,shiver ile atışmalarını okurken beni eğlendiren,özellikle fotoğraflar konusunda sitemize katkıda bulunmuş,son birkaç ayın aktif üyesi arkadaşımız mehmet..

len bu adamı öpünde başınıza koyun yahu(: şu uyarı mesajı benim klavyemden çıkmış olsaydı(ki sizler için iyikide olmadı :p) perişan olurdunuz ((((:

furkan candır herşeyden önce(: muratla beraber sitedeki en beyefendi kişi,müzik zevkini pek bi severim,herbişeyi dinlemez kaliteden ödün vermez(: tanıdığımdan buyana nedense hep yaşıtımmış gibi görürüm kendisini(:(iltifat ettim :p)
forum onsuz kesinlikle tatsız tutsuz olurdu(: iyiki varsın len furkiiiiii((:
................... ......
ahanda araya zat-ı muhterem shiv girmiş( kaçırırmı hiç furkisini :p)
kesinlikle eğleniyorum ben sayesinde(: kötü manada demiyorum kız dıngılıfıstık alınganlık yapma ((:
bazen o zangg diye lafı yapıştırdığı mesajları feci derecede güldürüyo beni(:
iyidir hoştur falan demicem çünkü hiç bi iyiliğini görmedim şükür :P ahahhahaa
ama seviyorum yinede  shiv i (:
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #898 : 20 Ağustos 2010 - 22:50:15 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Forumda olmassa olmaz diyceğim üç kişiden biridir benim için Mahir abim :) Kendisininde belirttiği gibi ens sevdiğimiz parça "Pas" ahahah Facebookta taglediği fotoğraflar ile beni benden alır.Sohbet etmesi en zevkli insanlardan biridir benim için sadece forum için de demiyorum hayatımın tümü için konuşuyorum :) Marion Cotillard sever ben kadar sever muhtemelen.Müzik zevki harikadır édith piaf ile bi kez daha görmüş oldum bunu :) Nine ı izledi mi izlemedi mi hala merak ederim ahahha bi de atılan özel mesajlar gitmez kendisine müzik diyince aklıma gelen ilk kişi sinema diyince de Vega ile birlikte diğer kişi :)
Ayrıca yazdıkları öyle manalar taşır ki :) Forumla ilgili benle aynı şeyleri düşünen nadir insanlardan o yüzden de yeri ayrıdır :D
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2010 - 22:51:48 Gönderen: drown »
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #899 : 20 Ağustos 2010 - 23:17:24 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
beni işledigim bir suçtan ötürü çok kibar(!) bir şekilde uyaran genel moderator. hiçbi antipatim yok. eskiden daha fazla aktifti sanki diye düşünüyorum. yorumlarını atlamam okurum.
Bugün Doğanın Dengesi Yok..