Gönderen Konu: Ceza  (Okunma sayısı 8950 defa)

Ynt: Ceza
« Yanıtla #15 : 31 Ocak 2006 - 01:13:30 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
öncelikle konu başlığı ceza olduğu için bi kaç kelime sööliiim ceza yla ilgili (ayıp olmasın mc yakamoz kardeşe)
bence ceza yaptığı işte sonderece samimi ve başarılı ,adam bişeyler üretio sonuçta (sanatçı)bu bile alkışlanacak bi durum bence

bikaç kelimede mc yakamaoz kardeşe söölemek isterim
mesajlarının  hemen hemen hepsinde ceza yı ve rap müziği korumak gibi bi çaba içersindesin  çok yanlış ve gereksiz bi davranış ben bunu yaşına sayıyorum senin, çünkü emin ol sende benim gibi otuzuna geldiğinde şuanki düşüncelerinin nekadar gereksiz ve komik olduğunu  anlıcaksın, bende senin yaşındayken bana meatlciler civciv ezio,kedi köpek kesio ( hehe hehe hehe)gibi laf söölediklerinde saatlerce onlara bööle şeylerin oolmadığını  kendilerinin yanlış düşündüğünü anlatmaya ve dinlediğim grupları onların bu söölediklerine karşın korumaya çalışırdım( fallaha çok komik gelio şimdi yaf hehe hehe)ama şuanda ööle şeylerin yapılması veya yapılmaması umrumda bile değil. veya misal adamın biri bana yaf dream theater berbat müzik yapıo resmen s..ç...mışlar sen nasıl seviosun bu adamların müziğini dese, olabilir belki ben s.ç..k müzik dinlemekten hoşlanıorum derim  hehe hehe hehe
umarım  anlamışındır nedemek istediğimi rahat ol kardeş sen kendin seviosan dinle boşver gerisini
bide şunu aklından çıkarma emin ol müzik yapan insanların (sanatçı)zaten bizler tarafından korunmalarına ihtiyaçları yok onlar kendilerini yaptıkları işle korurlar ( ama beni koruyun beni savunun dinleyicilerim dien biri çıkarsada  zaten o sanatçı değildirki, maalesef jaaanım yurdumda yüzlerce var bööleleri :D :D)
öff be sıkıldım yeter yafff :dill
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2006 - 01:15:28 Gönderen: satriani »
I\'m going slightly mad

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 31 Ocak 2006 - 01:13:30 »

« Yanıtla #16 : 31 Ocak 2006 - 12:03:56 »

Çevrimdışı antwerp

• Deneyimli Üye
HipHopTR Dergisi Ocak 2006 Sayısında Ceyhun Yılmaz Röportajı Vardı . Ceyhun Yılmaz’ın Rap’e Bakışı nedir ? Kimlerin Sıkı Hayranıdır ? Hepsi Bu Röportajda....

Ceyhun Y: Ben Ceza'dan haber bekliyorum, onun yeni albümüne beraber süpriz birşey yapacaktık. Kendimi hazırladım bekliyorum. Ceza beni çağırsa gel kardeşim kaydediyoruz derse yapıcam.

Ceyhun Y: Ben Ceza'dan başka şu anda Türkiye'de bu işi onun kadar iyi yapan birini görmüyorum.

buda bir  ceza için ceyhun yılmaz yorumu  :dans:  :dans: :ıslık:  :ıslık:
Ya bir yol bulacağız, ya da bir yol açacağız.

« Yanıtla #17 : 31 Ocak 2006 - 12:55:08 »

Çevrimdışı vojberk

• Deneyimli Üye
ceza:sözlerinda gerçeklerden bahsediyor türkiyede en ii hıphap grublarında birisi ve şunada inanıyorum dünyada da en ii yerdeler en çok sevdigim albümleri ise medcezir
SABRETMEK BEKLEMEK DEGILDIR MÜCADELE ETMEKTIR

« Yanıtla #18 : 02 Şubat 2006 - 20:50:08 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
çok tatlı şarkıları war
özellikle "bana dur dedi ceza general"çok hareketli kıpır kıpır :dans: :dans:

ceza:sözlerinda gerçeklerden bahsediyor türkiyede en ii hıphap grublarında birisi ve şunada inanıyorum dünyada da en ii yerdeler en çok sevdigim albümleri ise medcezir
ceza grup diil
ewet eskiden bi gruptaydı ama şimdi tek grubun adıda "nefret"
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2006 - 20:59:22 Gönderen: gigaoz »
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #19 : 04 Şubat 2006 - 15:37:47 »

Çevrimdışı immortal_girl

• Yepyeni Üye
  • *
cezanın üstüne rapci tanımam malum meywe weren ağaç taşlanır cezada böle çirkin iftiralara uğruyo aslını bilmeden inanmayın ayrıca cezanın şarkılarını herkese tawsiye ederim çünkü her dinleyen kendinden birşeyler bulacaktır emin olun
hayat buysa orda kalsın

« Yanıtla #20 : 04 Şubat 2006 - 15:42:26 »

Çevrimdışı mermaid

• Yepyeni Üye
  • *
DÜNYADA bile yok unun gibisii

« Yanıtla #21 : 06 Şubat 2006 - 03:05:24 »

Çevrimdışı __sCoRpIoN__

• Üye
  • **
Fanatik bir rock ve metal dinleyicisi olarak şunu söylemek istiyorum...
metal ve rock müziği bir felsefe olarak benimsediğim günden beri rap denen müzikle savaştım ... halada savaşmaya devam ediyorum..
cezayı hiç sevmedim sevmiyorum ve sevmeyeceğim
haa müziğini yapar dinleyen dinler saygı duyarım ....
ama şu cümleyi benden sık sık duyacaksınız ölene kadarda tekrarlamaya devam edeceğim  :
** MeTaL and RoCK Bir Yaşam Biçimidir... **

Saygılar ....
AkReP AsİL BiR HaYvAnDıR. GuRuRLu Ve GeReKTiĞiNdE  KeNdİ  ÖLüMüNü HaZıRLaYaBiLeCeK  KaDaR CeSuR....

__sCoRpIoN__

« Yanıtla #22 : 14 Şubat 2006 - 01:39:09 »

Çevrimdışı hüma

• Bizden Biri
  • öz üm
evet
 süper rep yapıyorrrr ben cezayı begeniyorm hosuma gidiyr yaw :alkıs:
Şikayetim VAR!!!........

https://twitter.com/huma_oz

https://instagram/huma_ozz

NORVEÇ❤❤❤

ANT🔴⚪GS💛❤🌟🌟🌟🌟

« Yanıtla #23 : 14 Şubat 2006 - 19:45:39 »

m_akin_e

• Ziyaretçi
geçen gün trt3 de ceza toplumsal içerikli msjlar veriyodu,, işte okuyun, ogrenin ,, çalışın derken,, ben arada bi f_ck filan diecek die beklerken o bunu yapmadı,, artık trtnin mi hikmeti yoksa ceza populer kelimelermi ezberledi bilemem,,  neyse sanatçıların toplumsal içerikli msjlar vermesi çok normal ,, geniş kitlelere ulaşabiliyor,, yalnız insanın yaptıklarıda bir nevi ornek teşkil etmez mi,, sürekli gozonunde iseniz hemde,, bişey demiyorum yorum sizin,,

« Yanıtla #24 : 19 Şubat 2006 - 10:27:08 »

Çevrimdışı eminem006

• Üye
  • **
mc yakamoz sevdim seni CEZAmızı koruyorsun. bence kıraç boş boğazın teki. laf olsun diye konuşuyor. bende rapçiyim ve öğretmenlerimde benim uyuşturucu kullandığımı sannediyor. düşünsenize size biri ole desin.
iyiki Allah rapin CEZA'sını verdi.
BETÜL
  M
  R
  E

« Yanıtla #25 : 20 Şubat 2006 - 01:50:24 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
ceza= hayranları tarafından korunulmaya ihtiyacı olan biri :nanik:

ahanda  gerilcek şimdi ortam :dill hehe( hiç gerek yok bi önceki msjmı okuyan anlar nedemek istediğimi)
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #26 : 04 Mart 2006 - 14:08:28 »

Çevrimdışı eminem006

• Üye
  • **
ya herkesin kafasından bir ses çıkmasın bir kere CEZA uyuşturucu kullansa o kadar hızlı rap yapamaz çünkü belli bir süre sonra nefessiz kalacaktır. Bunları nerden biliyorsun diye soruyorsanız ben kullanmıyorum ama heryerde bunlar konuşuluyor...
BETÜL
  M
  R
  E

« Yanıtla #27 : 05 Mart 2006 - 03:15:54 »

m_akin_e

• Ziyaretçi
ya herkesin kafasından bir ses çıkmasın bir kere CEZA uyuşturucu kullansa o kadar hızlı rap yapamaz çünkü belli bir süre sonra nefessiz kalacaktır. Bunları nerden biliyorsun diye soruyorsanız ben kullanmıyorum ama heryerde bunlar konuşuluyor...
uyuşturucu kullanınca hızlı konuşamıyomusun ( kasteddigim rap),, ben bi alakasını göremedim,, yalnız,, ben rapçilerin üzerine işte siz uyuşturucu kullanıyosunuz şeklinde gidilmesi yanlış,, rockçlarda kullanıyo,, popçularda,, bu kişiye göre degişir,, kullananda var kullanmayanda,, bu önyargılı olmaktır,,

« Yanıtla #28 : 05 Mart 2006 - 17:24:00 »

Çevrimdışı eminem006

• Üye
  • **
ya sen beni anlamadın herhalde belli bir süre sonra nefessizlik başlar hem ben kullanmıyorum o yüzden hızlı konuşamıyomusun deme yanlış anlaşılıyor
BETÜL
  M
  R
  E

« Yanıtla #29 : 05 Mart 2006 - 17:33:50 »

Çevrimdışı vojberk

• Deneyimli Üye
klibleri ytersiz
SABRETMEK BEKLEMEK DEGILDIR MÜCADELE ETMEKTIR