Anket

Yeni albüme kaç puan veriyorsun?

5/5
21 (48.8%)
4/5
17 (39.5%)
3/5
5 (11.6%)
2/5
0 (0%)
1/5
0 (0%)
0/5
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 43

Gönderen Konu: Özlem Tekin'den Yeni Albüm /2013  (Okunma sayısı 108786 defa)

Ynt: Özlem Tekin'den Yeni Albüm /2012
« Yanıtla #120 : 18 Kasım 2011 - 08:48:44 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
nefret dolu şarkılar filan kin kusan ibarelerle güzel bi'şeyler bekliyoruz..:)) sövesiye tarzda şarkılar söylesin istiyorum ben..
:D evet

Özlem Tekin

« Yanıtla #120 : 18 Kasım 2011 - 08:48:44 »

« Yanıtla #121 : 18 Kasım 2011 - 11:38:03 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
yeni haberler yok mu
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #122 : 18 Kasım 2011 - 12:26:44 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Modaretor Grubu
yeni haberler yok mu
nerdeeee shiver .lol.
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #123 : 18 Kasım 2011 - 19:28:02 »

Çevrimdışı badgirl

• Aktif Üye
  • ÖZLAND
daha da olmaz heralde ,gene filmin gölgesinde kalacak gibi bir süre...
FOREVER

« Yanıtla #124 : 08 Aralık 2011 - 13:15:44 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Özlemin son günlerde yine albümle ilgili çalıştığı haberini aldık.. bu 2012 albümünden çok şey bekliyorum..albümde sen anla, yatağım boş yada yazmamışlar tipi şarkılar olacağını zannediyorum..yani anlamlı sözler slow şarkılar..biraz şebnem gibi..yani insanların sevdiği cinsten..ne yazık ki halkımız arabesk seviyo..özlemin adı artık aylinden aslıdan sonra yazılıyo bunları görünce üzülüyorum..belki sitedeki büyük yaştakiler ve cevresindekiler doksanları daha iyi hatırlıyo ve hepsi özlemi tanıyıp dinliyo ama bizim jenerasyon yani 91-92-93lülerin özlem tekin deyince cinayet ve sonrası akla geliyo. yada belki dağları deldimden itibaran..bizim jenerasyon özlem tekin dinlemiyo..işte cinayet-dağları deldim-sen anla-yatağım boş.. başka yok. Sen anla her ne kadar çoşsada yinede en sevdiğin rockçılarda özlem çok geride bir çok kişinin..bu albümden beklentim büyük..sanırım özlemin kocasından ayrılması sebebiyle şebnem vari şarkılar olacak albümde..bu yüzden bu albüm çok dinlenir..ama çekilecek her klip en az sen anla kadar dönmeli..özlem en iyi rockçilar yarışında iddalı olacaksa aynı emreninki şebonunki gibi her dk tv görünmeli klipler..artık bizim dahi görünce değiştiresimiz gelmeli:) ben 2012de herkes ama sadece biz yada rockçılar değil herkes özlem tekin dinlesin istiyorum..hani sıla yada hande yaza doğru albüm yapar bi yaz herkes onları dinler yaa özlemde öyle olmalı..bunun için klip çekilecek her şarkının en az sen anla kadar dönmesi lazım..yani klip çkilecek her şarkının " dağları deldim, aşk herşeyi affeder mi,laubali,yar bana varmadı" devrinde nasıl etki yapmışsa öyle etki yapmalı başka çare yok..özlem hit değil demin saydıklarım gibi ultra-hit lazım..umarım iyi çalışıyosundur Öz'üm...bana bişey olmazdan biz dışımızdakiler sadece yatağım boş ve sen anlayı dinledi..onlara göre özlem işte 3-5 şarkısı güzel olan bir sanatçı.. ama özlem bu baharla beraber sılanın yaptığı gibi bi patlama yaparsa süper olacak..e eğer klip çekicek şarkılar "sen anla,aşk herşeyi affeder mi,yazmamışlar,dağları deldim,laubali" gibi ultra-hit olursa zaten klipler dönecektir..Özlemin ismi haykodan,aslıdan,emreden,mor ve ötesinden,mangadan daha önde gelmeli..çünkü özlem hepsinden iyi..ama insalar bilmiyo..bilmeleri için ultra-hit lazım..
 .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm. .hmm.
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2011 - 13:20:51 Gönderen: Shiver »
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #125 : 08 Aralık 2011 - 23:57:36 »

Çevrimdışı badgirl

• Aktif Üye
  • ÖZLAND
Ay Shiver!okuycam diye hepsini burada:p oh bitti sonunda...öncelikle şunu sölemek gerekirse siz 90 ve sonrası jenerasyon hiç bir şey görmediniz,sona yetiştiniz.neler kaçırdınız neler....hele özlemin ilk zamanlarını kaçırmanıza diyecek laf yok,cinayet fln çok çok sonrası şeyler...bu arada özlem'in adı sona yazıldı diye hiç bişeyler olmaz merak etmeyin!özlem  belki eskisi gibi piyasada diil ama açık ve net bir gerçek varki yerini doldurabilecek bir isim de çıkmadı çıkamaz..aylin fln teoman'ın vokalistiydi zaten!
bnd yeni albümden çok şey bekliyorum,ancak öyle sıla gibi bişiler yapacaksa da hiç yapmasın kalsın en iyisi!nerden çıktı şmd bu yahu?yapmaz yapmaz!
FOREVER

« Yanıtla #126 : 09 Aralık 2011 - 11:08:15 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
yazıyı adam gibi oku da konuş artislik yapma..zaten 90lar konusunda senle tıpatıp aynısını söylüyorum..o "ismi sonra yazılma" olayı mecazi anlamda..yani orda demek istedim ki artık hayko-aslı-aylin-manga gibi isimler birçok kişi tarafından özlemden daha iyi müzizsyen sayılıyo demek istedim..ayrıca sılanın aynıısını yapsın demedim sıla gibi patlasın her yerde herkes tarafından dinlesin dedim.
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2011 - 11:09:31 Gönderen: Shiver »

« Yanıtla #127 : 09 Aralık 2011 - 23:40:01 »

Çevrimdışı badgirl

• Aktif Üye
  • ÖZLAND
seninle aynı fikirde olduğumuzu sanmıyorum... neyse ya, ergen bunalımlarıyla uğraşamam şmd...
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2011 - 21:20:07 Gönderen: badgirl »
FOREVER

« Yanıtla #128 : 11 Aralık 2011 - 04:25:19 »

Çevrimdışı teytey

• Bizden Biri
Şimdi gene öyle bi sürece girdik ki 2007 zamanlarını anımsadım özlem önüne gelenle düet yapıyodu ortalıklarda OGEDAY lafı filan dönüyodu  ( ki iğrenç )  , düetler dönemimizi atlattıktan sonra özlem yeni bir aşka yelken açar kendi hayatını yaşar - ki yaşasın - hobaareey yıl olmuş 2014-2015 ''UZUN BİR ARADAN SONRA MÜZİĞE GERİ DÖNEN ÖZLEM...'' başlıkları atılır,'NEDEN ?' soruları röportajlarda ardı ardına sıralanır...

Hezeyanlarımı dinlediniz ben yanılıcam zaten .
İzin verilen 400 karakter

« Yanıtla #129 : 13 Aralık 2011 - 13:52:07 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
ben biliyorum özlem tamda da şu an yeni albümle ilgili çalışıyo  .lol. .lol. .lol. .lol.

« Yanıtla #130 : 14 Aralık 2011 - 01:08:52 »

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Modaretor Grubu
ben biliyorum özlem tamda da şu an yeni albümle ilgili çalışıyo  .lol. .lol. .lol. .lol.
kesiiinnn :D
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

« Yanıtla #131 : 25 Aralık 2011 - 22:20:46 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
umarım bu şubat mart gibi çıkmış olur  .music. .music. .music. .music.

« Yanıtla #132 : 25 Aralık 2011 - 22:26:22 »

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
umarım bu şubat mart gibi çıkmış olur  .music. .music. .music. .music.

kahin gibisin..kaynak belirtmeden yorum yapınca pek inanadırıcı olmuyor.

Bedri'mi söledi..? :D
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2011 - 22:26:53 Gönderen: halil »
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

« Yanıtla #133 : 26 Aralık 2011 - 11:22:12 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
umarım dedim

« Yanıtla #134 : 26 Aralık 2011 - 15:23:25 »

Çevrimdışı soner16

• Daimi Üye
  • cesedine tukursem mi?
Eger album laubali tadinda olursa of of Allah derim be :D