Anket

Yeni albüme kaç puan veriyorsun?

5/5
21 (48.8%)
4/5
17 (39.5%)
3/5
5 (11.6%)
2/5
0 (0%)
1/5
0 (0%)
0/5
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 43

Gönderen Konu: Özlem Tekin'den Yeni Albüm /2013  (Okunma sayısı 108784 defa)

Ynt: Özlem Tekin'den Yeni Albüm /2013
« Yanıtla #1950 : 28 Mayıs 2013 - 23:34:52 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
ayrıca keskin sirke küpüne zarar.. burak resmen delirdi... profesyonellik açısından bakılırsa da haklı ...
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

Özlem Tekin

« Yanıtla #1950 : 28 Mayıs 2013 - 23:34:52 »

« Yanıtla #1951 : 28 Mayıs 2013 - 23:59:02 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Burak ilk defa haklı.  :D

« Yanıtla #1952 : 29 Mayıs 2013 - 00:49:11 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
yine dedikodu kurbanı olduk yani :s

« Yanıtla #1953 : 29 Mayıs 2013 - 08:22:44 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
15 yıldır Özlem'i takip ederim, dün geceki kadar saçma bir durumla hiç karşılaşmadım şimdiye kadar. Bu kitleye rağmen Özlem'in hala piyasada olması gerçekten şaşırtıcı. 3-5 kişiyle, twitterda nasıl bir protesto yapmayı düşündüğünüzü anlayamıyorum. Üstelik bilginin doğruluğu bile belli değilken. Yaptığınız şey Özlem'i de kendinizi de gülünç duruma düşürmekten öteye gitmedi. Bi olay duyuyorsunuz, hadi twitter'a saldıralım diye kolları sıvıyorsunuz. İçinizde bu denli protest bir durum varsa bunu daha faydalı şeyler için kullanın bari de çok sevdiğiniz Özlem Tekin daha fazla zarar görmesin.

« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2013 - 10:19:45 Gönderen: FIRATESER »
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #1954 : 29 Mayıs 2013 - 08:58:46 »

Çevrimdışı FIRATESER

• Bizden Biri
  • ...FIЯΔŦ...ЄЅЭЯ...
Twitırda #kargalartoplatilamaz twitleri atalım mı? tepkimizi gösterelim hem dikkat çeker basına yansır haber yapılır
serpil sana epey bi zaman önce bir şey söylemiştim hatırladın mı? aynı şeyi yapıyorsun.

sanırım dedikodunun kaynağı da bu olmalı "@FiRaT_EseR ben çekmedim işleri topladım bu saatten sonra dağıtmasınlar yeter" !! ama başka bişeyden bahsediyor burda.. bu adama sinir oluyorum ne yapacağı belli olmaz yine de :s
son cümleyi almışsın, dedikodunun kaynağı da bu olmalı yazıyorsun. bi aç, oku kaynak göstermeden önce. ne kadar heveslisiniz ortalığı karıştırmaya. kraldan çok kralcı oldunuz, tekinizm adı altında.
bir konu daha var. Sercan'ın sayfasındaki yazı 28.05.2013'te saat 17:16 da yayınlanmış. Sen daha önceden böyle bir söylentiden bahsetmiştin. Bu söylentiyi tam olarak nereden duydun?

« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2013 - 10:14:53 Gönderen: FIRATESER »
Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today...

« Yanıtla #1955 : 29 Mayıs 2013 - 10:42:37 »

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Arkadaşlar, öncelikle inanılmaz üzgün olduğumu belirtmeliyim. Çünkü baya baya zan altında kaldım. Bir şeyleri de açıklığa kovuşturmak istiyorum.

Dün gecenin rehavetiyle olayları da tam görememişim. Dün gece, o malum yazı çıktıktan sonra elbette ben telaşe düştüm, çünkü bu demekti ki, açık öğrenci sosyal ağında (ki bu siteye 1 yıl gibi bir süredir uğramıyorum.) benim adımla yazı yazılmış demekti ve bu tehlikeli. Elbette alternatip havuzunda forum ve oyun şifrelerim vardı site için, yani alabilen her kişi takılabilirdi, sadece sistem şifresi bana aitti. Baya bir arkadaşımda da var şifre. Hatta olay oldu, ben direkt bunun muhabbetinin geçtiği arkadaşlarım aklıma geldi. Ki olayın "profil" üzerinden yapıldığını düşündüm ve tamamen tesadüf eseri ekşi sözlükte sol kısımda Özlem Tekin adı üste çıkınca linki gördüm ve başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Belki orada görmesem iş daha da gecikecekti. Direkt müdahele ettim, profil yazısı olduğunu düşündüğümden (dün gecenin heyecanı) siteye girmeye çalışıyorum, forum ve oyun şifrem aklıma gelmiyor, giremedim. Sistem mailim ve şifret vardı, onunla girip yönetime mail attım, bu yazının kaldırılması adına. Çünkü bana ait kelamlar olmadığını söyledim. Ne kadar bir süre geçti emin değilim ama yarım saat içinde halledildi sanırım.

Bir de, ilk başta olayı da önemsemedim, dalga da geçtim. Çünkü yazıyı okudum. Beni bilenler bilir, yazıda aynen "hükümet olaya el attı", "kültür bakanlığının emri" gibi ibareler var. Okurken de güldüm. Sonra iş ciddileşti tabii, bunun önüne geçmem lazımdı. Daha da kötüsü iş üstüme kalacaktı.

Her neyse, ben Burak Demirsaran'a ile konuştum, ona kanıtları da sundum benim yazmadığımın aşikar olduğuna dair. Sinirden uyuyamadım akşam, sabah saatlerinde dalmışım, yine ayaktayım tabii. Bana site yönetiminden bir mail geldi. Yazılan yazı bir "profil yazısı" değil, "profil kodlu bir blog yazısı". Ben sistemi bilmiyordum, daha sonradan siteye girip baktım. Üye girişi yapılmadan profil üzerinden blog yazıları gönderebiliyorsun, daha da vahimi bunu herhangi biriniz sistem şifreniz olmadan yapabiliyorsunuz sosyal bir ağ olduğundan. Dün gecenin siniri ile ben bunu anlamamıştım fakat bu demek oluyor ki, benim profilime şifre ile girilmesi...vs de gerekmiyor anlaşılacağı üzerine.

Tabii gece saatlerinde üstüme gelen gelene, linç edilmediğim kaldı. Ben kanıtları topladım ve sundum da, o sitedeki mod arkadaşımdan daha sonra yazının devamındaki blog girdilerini de istedim, bir hayli ilginç şeyler yazıyordu açıkçası. "El sallayın bu yazı facebook fan sayfasına verildi, hepiniz ünlüsünüz.", yine tanımadığım, adını bile bilmediğim biri, "Burak Demirsaran'dan beklenir." yazmış. Yazının gönderilme saatine falan bakıyorum ve buna paralel olarak zaten ben bu sitede şöyle bir soru sormuşum;

"Haberin kaynağı ne, kimden duydunuz? Böyle bir şey yok!" ve akabinde nasıl bir şizofren isem başka bir sitede paralel bir zaman diliminde "albümü hükümet yasakladı" gibi inanılmaz komik bir tabir kullanarak yazı yazıyorum?! He tabii bu olaydan sonra sabah yönetimden gelen maille birlikte soruyorum, Teoman Sercan profilinin (içimde şüphe kalmasın diye) profil etkinliği nedir? Aynen bu sitede olduğu gibi orada da istatistikler var. Forumlar üzerindeki son profil etkinliği 2013 Mart ayına ait. O da kesinlikle bana ait, çünkü siteye girip Özlem yeni albüm çıkardı diye bir haber yapmıştım. Akabinde de, Kargalar klibi sansürü için de orada "Özlem Sansür yedi" başlıklı bir yazım daha mevcut, hepsi bu. Yani sadece tanıtım amaçlı bir kullanım. Zira benim öyle bir yazı yazmam 1 nisanda bile mümkün gibi gözükmüyor.

Daha sonra benim sinirler iyice laçka oldu. Bu yaşımda sinirden ağladım durmadan. Hani olay bitmiş, gitmiş lakin öyle bir atmosfer oluştu ki, Sercan'ı linç edelim deseler yeriydi. Birileri yazmış twitterda; "ne olursa olsun Sercan cezalandırılmalı, onun başı yansın!" Olm bu ne lan? Kafanız mı iyi? En kötü ihtimalle ben bu yazıyı yazmış olsam bile, bu ne kin, bu ne nefrettir böyle?

İş tabii daha da ilginçleşiyor? Sabah uyanınca, kafam biraz yerine gelince düşünmeye başlıyorum. Şimdi bunun bir profil yazısı olmadığı belli, bir blog aracılığı ile profil üzerinden gönderilmiş. Yani bunun için TEKRARLIYORUM ne benim profilim gerekli, ne de şifrem. Şöyle ki, 1-2 gündür sitede muhabbet dönmekte "albüm toplatılıyor", ki zerre alakam yok ve hatta dün de sormuşum, nedir bu olayın kaynağı diye?

Daha sonra, yine bu yazının ortaya çıkmasından evvel, twitter'da ve farkettiğime göre Özlem'e ait fan sitelerin birinde "kargalartoplatılamaz" gibisinden etiketler mevcut. Ve tekrarlıyorum, kesinlikle yazıyla alakası olmayan, hatta 3-4 saat öncesine ait etiketler.

Sonra aklıma geliyor, benim Özlem'i lehine olsun ya da direkt müzik ile alakalı olsun, bir bloğum var, yazılarım mevcut, bunları da hepiniz çok iyi biliyorsunuz. O yazının yayımlanması için herhangi bir blog yazısı olması da yetiyormuş, "albüm toplatılsın" muhabbeti çıkıyor, hoppp akabinde sitede de böyle bir şey yazılıyor blog yazısı olarak ve altında da benim ismim?! Çünkü zaten ben, albüm toplatılma hikayesinin kaynağı nedir diye buraya yazdıktan 5-10 dakika sonra bir yerde "albüm toplatılıyor, millet hadi tepkinizi gösterin" diye yazı yazan bir manyağım. "Hükümet el koydu?!"

Valla daha da ne diyeceğimi bilemiyorum, ortaya bir hedef göstermiyorum. Beni kim zan altında bıraktıysa, bırakmakla kalmayıp, twitter, facebook üzerinden ama üstü kapalı, ama açık hedef gösterip, "cezalandırılsın" diye yanıp tutuşan arkadaşlara da selam ederim.

« Yanıtla #1956 : 29 Mayıs 2013 - 13:32:04 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri
ben yazının sonunu kaynak göstermedim neler oluyor diye sordum sora twite baktım bu yazıyı yanlış anlamış olabilirler mi başını okumadan acaba dedim beni lütfen bu saçmalığa sürüklemeyin dedikodu çanakkale konserinde dolaşıyordu yayılmış bile ben sadece gerçekler nedir neler oluyor diye soruyorum!!!

« Yanıtla #1957 : 29 Mayıs 2013 - 15:43:56 »

Çevrimdışı Numbie

• Üye
  • **
ben yazının sonunu kaynak göstermedim neler oluyor diye sordum sora twite baktım bu yazıyı yanlış anlamış olabilirler mi başını okumadan acaba dedim beni lütfen bu saçmalığa sürüklemeyin dedikodu çanakkale konserinde dolaşıyordu yayılmış bile ben sadece gerçekler nedir neler oluyor diye soruyorum!!!

hep  haklısın !

« Yanıtla #1958 : 29 Mayıs 2013 - 15:45:35 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
numbie kim lannn afrika ülkesi gibi..
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #1959 : 29 Mayıs 2013 - 16:43:55 »

Çevrimdışı leyla

• Bizden Biri

« Yanıtla #1960 : 08 Haziran 2013 - 21:06:52 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Remiks parçalar yerine üç tane bangır bangır şarkı olmalıydı. İşin kolayına kaçılmış maalesef. Albümü açtığımda direk geçmek zorunda kalıyorum onları, o kadar kötüler. :(
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #1961 : 08 Haziran 2013 - 22:04:31 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Remiks parçalar yerine üç tane bangır bangır şarkı olmalıydı. İşin kolayına kaçılmış maalesef. Albümü açtığımda direk geçmek zorunda kalıyorum onları, o kadar kötüler. :(

Evet o şarkıların yerinde sıfır şarkılarda olabilirdi ancak remix sevenleride düşünmüş Özlem.
Hatta "Dünyam" orjinalinden bile daha iyi olmuş bence.
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2013 - 22:26:26 Gönderen: tekin ali »

« Yanıtla #1962 : 08 Haziran 2013 - 22:24:06 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
Evee o şarkıların yerinde sıfır şarkılarda olabilirdi ancak remix sevenleride düşünmüş Özlem.
Hatta "Dünyam" orjinalinden bile daha iyi olmuş bence.
ben asker remix hariç diğer ikisini çok dinliyorum
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #1963 : 10 Haziran 2013 - 10:01:44 »

Çevrimdışı özdry

• Gold Üye
harbiden albüm güme gitti olaylar olaylar
yalan oldu her şey vay be
CESEDİNE TÜKÜRSEM Mİ....

« Yanıtla #1964 : 10 Haziran 2013 - 11:18:55 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
bi ayağı iiileşsin 2.kip gelsin bakam..2. Klip tutarsa cok sey kaybetmeyiz gibi gibi..