Gönderen Konu: Özlem Tekin Jüride - Antalya Özdilekpark Avm'den Genç Tiyatroculara Destek  (Okunma sayısı 2731 defa)

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
Antalya Özdilekpark AVM, Hayat Sanat Tiyatrosu'nun "80 Günde Devrialem" adlı oyun projesi için sponsor olacak.

Antalya Özdilekpark Avm yönetimi tarafından yapılan yazılı açıklamada, 60 çocuk oyuncu ile sahnelenen Aslan Kral Çocuk Müzikali'ni sahneye koyan Hayat Sanat Tiyatrosu'nun yıl da 150 genç oyuncu ile '80 Günde Devr-i Alem'7 Müzikali Proje'ni uygulamaya koyacağı belirtildi. Bu nedenle dans, müzik ve tiyatro konularında tanınmış ve uzman kişilerden oluşan özel bir jüri, Antalya'da 6-16 yaş arası genç yetenekler için seçme yapacak. Seçmelerde başarılı bulunan genç yetenekler profesyonel eğitmenler tarafından 4 ay süresince eğitimden geçirilecek.

"80 Günde devr-i Alem" Müzikal Projesinin genç yetenek oyuncuları belirlemek amacıyla seçmeler, 24 Nisan 2011 Pazar ve 7 Mayıs 2011 Cumartesi günlerinde saat 10. 00-17. 00 arasında Özdilekpark Avm'de yapılacak.

Projenin söz ve müziklerine imza atacak olan Özlem Tekin, bu özel proje kapsamında jüride de konuk misafir olarak yer alacak ve adayların müzik yeteneklerini değerlendirecek.

http://sondakika.com/haber-antalya-ozdilekpark-avm-den-genc-tiyatroculara-2669922/

Özdilekpark Avm'de yapılacak seçmelerde jüri tarafından yeterli bulunacak genç yetenekler, Temmuz Ekim ayları arasında Antalya Devlet Opera ve Balesi ile Antalya Devlet Tiyatrosu sanatçıları gözetiminde dans, müzik ve tiyatro eğitimi almaya hak kazanacak.
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

Özlem Tekin

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
çok iyi haber. projenin müzikleri bize ulaşır artık heralde :D
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Projenin söz ve müziklerine imza atacak olması çok iyiymiş.
Böyle güzel bir projede yer alması ve jüri olmasıda çok iyi.
Umarım bu günle ilgili videolar elimize ulaşır.

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Çok iyi, şimdiden meraklandım  :D

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Güzel düşünce.
Kalbim pusula, sen kuzey!

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Hoş bir haber. Müzikler merak konusu. (=

Çevrimdışı halil

• Bizden Biri
Hoş bir haber. Müzikler merak konusu. (=

aynen,özel ve kalıcı bir iş yapacak olması çok hoş...
eski sevgilim yeni sevglisini benimle aldattı

Çevrimdışı ess_ea

• Yepyeni Üye
  • *
çok güzelmiş müzik ve özlem :)

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
O gün gördüm nette haberi,site açılmadı,ama proje heyecanlı
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Çevrimdışı serpil

• Özcü
    • http://www.facebook.com/pages/%C3%96ZLEM-TEK%C4%B0N/167872739935249
yalnız bu proje sadece çocuklara geçerli sanırım ya :(
Magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramıyorum ki olum ben bu şarkılar niye!

Çevrimdışı tekinist_mhmt

• Moderator
yalnız bu proje sadece çocuklara geçerli sanırım ya :(
eee ne olacak?
Bugün Doğanın Dengesi Yok..

Özlem Tekin Seksen Günde Devr-i Alem'e Çıkıyor!
« Yanıtla #11 : 04 Mayıs 2011 - 15:29:42 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
2010 yılında 60 çocuk oyuncu ile sahnelenen Aslan Kral Çocuk Müzikali'ni sahneye koyan HAYAT SANAT'tan bu yıl da 150 genç oyuncu ile muhteşem bir müzikal daha; 80 Günde Devr-i Alem!

Proje Adı
80 Günde Devr-i Alem Gençlik Müzikali
Prodüksiyon
Hayat Sanat
Sahneye uyarlayan
Orkun Yılmaz (Antalya Devlet Tiyartrosu Sanatçısı)
Koreograf
Boğaç Özbakır (Antalya Devlet Opera ve Balesi Sanatçısı)
Söz & Müzik
Özlem Tekin

Proje'nin öncelikli amacı; dans, müzik ve tiyatro konularında tanınmış ve uzman kişilerden oluşan özel bir jüri ile Antalya genelinde yapılacak seçmelerle 6-16 yaş arası genç yeteneklerin keşfedilmesi; devamında da, profesyonel eğitmenlerle 4 ay süresince çalışarak kendilerini geliştirmelerine ve bu eşsiz deneyimi yaşamalarına olanak sağlanmasını hedefliyor.

Özlem Tekin Seksen Günde Devr-I Alem'e çıkıyor!

24 Haziran'da Özdilekpark AVM'de düzenlenen seçmelere bizzat katılan Tekin, Aslan Kral Çocuk Müzikali gösterisi sonrasında yaptığı konuşmada, proje için çok heyecan duyduğunu dile getirdi. Gösteride sahne alan genç yeteneklerle birlikte poz veren sanatçı, müzikal planlarında gençlere yönelik birçok projesi olduğunu ve bunun gibi projelerin daha fazla desteklenmesi gerektiğini vurguladı.

Sinema teknolojisi ile eşsiz bir dekor ve sahne şovu

Sinema teknolojisi kullanılarak hazırlanmış, hareketli dekor yöntemiyle sahneye konulacak çalışma ise; Jules Verne'in ölümsüz eseri 80 Günde Devr-i Alem'in gençlik müzikali uyarlaması.

Burs imkanları şaşırtıyor
Jüri tarafından yetenekli bulunan ancak maddi durumu yeterli olmayan genç yetenekler için projeyi destekleyen ve destekleyecek tüm kurum ve kuruluşlar tarafından burs imkanları yaratılıyor. Projenin ana sponsoru ise Özdilekpark AVM!

80 Günde Devr-i Alem Gençlik Müzikali Antalya'da genç yeteneklerini arıyor!

7 Mayıs Cumartesi günleri, saat 10:00 ve 17:00 saatleri arasında Özdilekpark AVM'de yapılacak seçmelerde jüri tarafından yeterli bulunacak genç yetenekler, Temmuz-Ekim ayları arasında Antalya Devlet Opera ve Balesi ile Antalya Devlet Tiyatrosu sanatçıları gözetiminde dans, müzik ve tiyatro eğitimi almaya hak kazanacaklar.

Eğitimlerin sonunda da muhteşem bir gösteride sahneye çıkarak, ömür boyu unutamayacakları harika bir deneyim yaşayacaklar.

http://www.turizmhaberleri.com/HaberAyrinti.asp?ID=19556

Adreste Özlem'in bir fotoğrafı da mevcuttur.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Özlem bu aralar boş durmuyor ne güzel.
Böyle projelede olması aslında ne kadar da olgunlaştığını gösteriyor.
Gerçi çok çokta değil ve olmasında zaten :)

Çevrimdışı SeRoX.v2

• Bizden Biri
  • I'm Right While I'm Wrong
Böyle bir projede tek şarkı olacağını sanmıyorum, genelde perdeli olduğu için her perdenin veya her sahnenin ayrı bir müziği olabilir. Heyecan verici, özellikle çocuklar için böyle bir şey yapıyor olması çok hoş. Merakla bekliyoruz.

Benim asıl hep şaşırdığım şey, Özlem birçok filmde oynadı diyebiliriz sanırım, halen kendi oynadığı hiçbir filmin soundtracklerinde yer almaması sinir edici bir durum.

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm