Gönderen Konu: 11 Yıl Önce,11 Yıl Sonra Özlem(sabah/günaydın)(27 Ocak 2007)  (Okunma sayısı 3088 defa)

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
Bukalemun Özlem

Rockçı kimliğine oyunculuğu da ekleyen Özlem Tekin, şekilden şekile giriyor. İlk albümünü çıkardığı 96'dan bu yana sürekli tipini değiştiren rockçı, "Popüler müziğin özelliği budur" diyor.

Müzik dünyasına 96'da çıkardığı 'Kime Ne' albümüyle adım atan Özlem Tekin, o günden bu güne sayısız değişime imza attı. Albümleriyle birlikte görüntüsüne de farklılık katan genç şarkıcı, "Değişikliği de, değişimi seven insanları da seviyorum" diyor ve ekliyor: "Dünyada makbul olan da budur. Popüler müziğin özelliği budur! Madonna her albümünde bambaşka biri oluyor. Bizim memlekette ise insanlar eski hallerine bayılıyor."

HEP FARKLI MODEL
11 yıl önce 'Aşk Herşeyi Affeder mi' şarkısı dillerde dolaşırken, uzun siyah saçlarıyla sade bir görüntü sergileyen Özlem Tekin, 98'de hazırladığı 'Öz' albümüyle hayranlarının karşısına daha 'rock' bir halde çıktı. Saç modelini değiştirip, kısacık kahkülleri ve vahşi makyajıyla dikkat çeken şarkıcının değişimi; 99'daki üçüncü albümü 'Laubali'de de devam etti.

YERLİ MADONNA!
Mirkelam'ın neşeli şarkısı 'Laubali'yle hayranlarının beğenisini kazanan Özlem Tekin, ince ince ördürdüğü saçlarıyla, 'değişim kraliçesi' olarak yine farklı bir imaj sergiledi. Sadece albüm dönemlerinde değil, fırsat buldukça tarzını değiştirmeyi alışkanlık haline getiren ünlü şarkıcı; yeni bir çağın başladığı 2000'de ise uzun saçlarını kısacık kestirip, sarıya boyattı! Bir ara kızılı bile denedi. Bu köklü değişimden iki yıl sonra ise Özlem Tekin'in 'Tek Başıma' albümü müzik dünyasına bomba gibi düştü. İmaj konusunda Madonna'yı örnek aldığını sık sık dile getiren rockçı; 2002'de hayranlarının karşısına daha 'soft' bir Özlem Tekin olarak çıktı. Kısa saçları uzamış, rengi kumrala dönüşmüştü. Gözlerine taktığı mavi lensler de ona ayrı bir hava katmıştı.

SEKSİ POZLAR VERDİ 2003'te de farklılık kuralını sürdüren ünlü şarkıcı, FHM dergisine verdiği seksi pozlarla adından çok söz ettirdi. Konserlerinde tüylü maskeler takıp, zaman zaman saçlarına dalgalı form verdiren Tekin, 2005'te hazırladığı '10 9 8 7...' adlı albümünün imajı içinde yine kuaförünün yolunu tuttu! Tekin, 'punk' tarzı saçlarıyla Türkiye'nin değişim kraliçesi olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Sanatçı şimdilerde ise sade bir görüntü içinde.
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2007 - 14:19:12 Gönderen: kanatsız melek ;) »
Tesadüflerle başlar her şey.

Özlem Tekin

Özlem Tekin Sabah Gazetesi Günaydın Ekinde (27 Ocak 2007)
« Yanıtla #1 : 27 Ocak 2007 - 10:22:47 »

furkiii

• Ziyaretçi
BUKALEMUN ÖZLEM

Rockçı kimliğine oyunculuğu da ekleyen Özlem Tekin,şekilden şekile giriyor.İlk albümünü çıkardığı 96'dan bu yana sürekli tipini değiştiren rockçı, ''Popüler müziğin özelliği budur.'' diyor.

Müzik dünyasına 96'da çıkardığı 'Kime Ne' albümüyle adım atan Özlem Tekin,o günden bugüne sayısız değişime imza attı.Albümleriyle birlikte görüntüsüne de farklılık katan genç şarkıcı, ''Değişikliği de, değişimi seven insanları da seviyorum'' diyor ve ekliyor:
  ''Dünyada makbul olan da budur.Popüler müziğin özelliği budur!Madonna her albümde bambaşka biri oluyor.Bizim memlekette ise insanlar eski hallerine bayılıyor.''

HEP FARKLI MODEL
  11 yıl önce 'Aşk herşeyi Affeder mi?' şarkısı dillerde dolaşırken,uzun siyah saçlarıyla sade bir görüntü sergileyen Özlem Tekin, 98'de hazırladığı 'Öz' albümüyle hayranlarının karşısına daha 'rock' bir halde çıktı.
Saç modelini değiştirip, kısacık kahkülleri ve vahşi makyajıyla dikkat çeken şarkıcının değişimi; 99'daki üçüncü albümü 'Laubali'de de devam etti.

YERLİ MADONNA!
  Mirkelam'ın neşeli şarkısı 'Laubali'yle hayranlarının beğenisini kazanan Özlem Tekin, ince ince ördürdüğü saçlarıyla, 'değişim kraliçesi' olarak yine farklı bir imaj sergiledi.sadece albüm dönemlerinde değil, fırsat buldukça tarzını değiştirmeyi alışkanlık haline getiren ünlü şarkıcı; yeni bir çağın başladığı 2000'de ise uzun saçlarını kısacık kestirip,sarıya boyattı!Bir ara kızılı bile denedi.
  Bu köklü değişimden iki yıl sonra ise Özlem Tekin'in 'Tek başıma' albümü müzik dünyasına bomba gibi düştü.
İmaj konusunda Madonna'yı örnek aldığını sık sık dile getiren rockçı; 2002'de hayranlarının karşısına daha 'soft' bir Özlem Tekin olarak çıktı.kısa saçları uzamış,rengi kumrala dönüşmüştü.Gözlerine taktığı mavi lensler de ona ayrı bir hava katmıştı.

SEKSİ POZLAR VERDİ
  2003'te de farklılık kuralını sürdüren ünlü şarkıcı,FHM dergisine verdiği seksi pozlarla adından çok söz ettirdi.Konserlerin de tüylü maskeler takıp, zaman zaman saçlarına dalgalı form verdiren Tekin, 2005'te hazırladığı '10 9 8 7...' adlı albümünün imajı için de yine kuaförünün yolunu tuttu!
  Tekin, 'punk' tarzı saçlarıyla Türkiye'nin değişim kraliçesi olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.Sanatçı şimdilerde ise sade bir görüntü içinde. 

güzel bi haber olmuş..''değişim kraliçesi''lafını çok sevdim ben..güzel bi haber olduğu için doya doya okuyun diye iki tane hazırladık.. :D :D :D..ister direkt okuyun,ister fotolarla beraber.. :D :D
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2007 - 10:43:56 Gönderen: furkiii »

Ynt: 7 Yıl Önce,7 Yıl Sonra Özlem(sabah/günaydın)
« Yanıtla #2 : 27 Ocak 2007 - 10:44:23 »

• Gold Üye
ikiside ayrı ayrı okunacak bunların :D

çok uğraştık ona göree :dill

furkan burdada beni yalnız bırakmadı :çiçek: :dill

yapışık ikiz gibi olduk bee :dill :D :D

özlem bugün sabah günaydında
« Yanıtla #3 : 27 Ocak 2007 - 12:43:35 »

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
  • tanıdık yanlızlık... evelallah tanıştık evvelden..
rockçu kimligiyle oyunculuğuda ekleyen özlem tekin,şekilden şekile giriyor.
ilk albümünü çıkardıgı 96'dan bu yana sürekli tipini degiştiren rockçı,"popüler müzigin özelligi budur" diyor
.

:dewil tek bir canın var cehennem dibinde  :dewil <br />                                         wampreeee:<br /><br />Sitenin Cadısı

« Yanıtla #4 : 27 Ocak 2007 - 12:56:14 »

furkiii

• Ziyaretçi
bu da haberin dış görünüşü..pınara teşekkür ediyoruz..böylece olayı her yönüyle yansıttık sanırım.. :D

« Yanıtla #5 : 27 Ocak 2007 - 12:59:43 »

• Gold Üye
bu da haberin dış görünüşü..pınara teşekkür ediyoruz..böylece olayı her yönüyle yansıttık sanırım.. :D
:D :D :D koptumm koptummm
pınarda bana haber veriyoooo :D :D :şok:
dedim biz onu yazmıştıkk... neyse iyi oldu :D

« Yanıtla #6 : 27 Ocak 2007 - 13:13:39 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
bugün mü bu yaw..alayım hemen :D

« Yanıtla #7 : 27 Ocak 2007 - 13:28:11 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
bu haberi yapanın dnyadan haberi yok..
kime ne zamanındaki haline, sade demiş..en asi görünümü o zamanlardı..
öz albumu zamanına,rock haliyle çıktı izleyici karşısına demiş,alakası yok,elektronik soundla görüntsü de daha çok marjinaldi,funktı punktı belki ama kime ne den rock değildi...
saçını öz album zamnında kestirip sarı yaptı-turuncu yaptı,laubliden sonra değil..
sallamışlar bence,özlem madonna lafını örnek olarak vermiştir ama asla madonnayı örnek alıyorum demez,o kimseyi örnek almaz da alıyorum demez de :D
bu arada siz üçünüz ayrı ayrı başlık mı açtınız,gizo-pınar-furki... :D
bi de neden 7 yıl önce 7 yıl snra bu başlığın adı...ne alaka 7 yılla  .....

Ynt: 7 Yıl Önce,7 Yıl Sonra Özlem(sabah/günaydın)(27 Ocak 2007)
« Yanıtla #8 : 27 Ocak 2007 - 13:35:03 »

furkiii

• Ziyaretçi

bu arada siz üçünüz ayrı ayrı başlık mı açtınız,gizo-pınar-furki... :D

itiraf ediyorum evet.. :D :D
ama olsun her birimiz farklı tarzda yazmışız..baya detaylı olarak verdik haberi sanırım.. :D :D

« Yanıtla #9 : 27 Ocak 2007 - 13:39:58 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
peki başlık neden 7 yıl önce 7 yıl sonra..7yıl ne alaka ...
 başlığı gizem yazdı galiba,gördük karne notlarını,matematik malum  :D
ondandır  :56
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2007 - 13:40:59 Gönderen: pyroxevil »

« Yanıtla #10 : 27 Ocak 2007 - 13:43:57 »

• Gold Üye
peki başlık neden 7 yıl önce 7 yıl sonra..7yıl ne alaka ...
 başlığı gizem yazdı galiba,gördük karne notlarını,matematik malum  :D
ondandır  :56
öööö çok komikkk başlık ooo napiyim benn :nanik:isterseniz link veriyim :dill

« Yanıtla #11 : 27 Ocak 2007 - 13:46:46 »

Çevrimdışı -tarzan-

• Bizden Biri
  • tekinist
şu habere birde ben bakayım. neler var neler yok merak ettim.
SANAT SANAT İÇİNDİR.

« Yanıtla #12 : 27 Ocak 2007 - 13:54:35 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
ver bakayım linki gizem...ne 7 yılından bahsediyolarmış..
hergün de sabah almak lazım galiba...ne çok yer veriyo özleme sabah gazetesi... :D

• Gold Üye
ver bakayım linki gizem...ne 7 yılından bahsediyolarmış..
hergün de sabah almak lazım galiba...ne çok yer veriyo özleme sabah gazetesi... :D
http://www.sabah.com.tr/gny/gny00-200.html

al işte bak en sonda özlemin başlığı var

Çevrimdışı deep_de

• Daimi Üye
  • akıll söyle ne yaptın senelerce
ya gazete kalmamış ne kötü bir şans bu alan birileri vardır heralde onu bulmak gerek...
sadece özz için.......