Gönderen Konu: Takıntılarımız...  (Okunma sayısı 18125 defa)

Ynt: Takıntılarımız
« Yanıtla #45 : 09 Ekim 2006 - 10:08:24 »

FiRaThEaSeR

• Ziyaretçi
ana sayfaya anket açalımmı..fıratın saçları nasıl olsun diye   :56

benim rüyamda foruma mesaj
atma takıntım geçti..çünkü uyumayıp gercekten mesaj atma kararı aldım...yaw 4 saat sonra işe gitccem biri beni bayıltsın.. :cry1:
benim en çok takıntım kendimle ilgili galiba..narsistim bi hayli..şu avatardaki resmim hem cep telefonunda hem bilgisayarda duvar kagıdı..saatlerce kendime bakıp bakıp çok begeniyorum kendimi.. :s  :s  cooL bi de başkaları beğense   :cry1:  :cry1:
evde kaldım..bu da pınarla ortak takıntımız  :nanik:(bence de sevgili ikon hiç komik diil -hııhh)  :s  :dill
deliriyomuyum ikonlarla konusmaya başladım bu gece... :şok:(ben de şoktayım şok ikonu) bakın bunla da konustum...

ewet anket iyi fikir..firatin saclari nasil olsun :D gerci sac mac kalmadi yola yola burada :D
senin takintina gelince ey dost:
kendini begenmek hic tasvip etmedigim bir davranistir :D nasil olsa begenen biri cikar birak onlar begensin seni :D
evde kalma konusunda da soyleyebilecegim tek sey bunu dert etmemen..simdi sen evlenirsen biz site bulusmalarini nerde yapariz :D:D:D pinar bu dediklerim senin icin gecerli diil..sen elini cabuk tut :D

Özlem Tekin

« Yanıtla #45 : 09 Ekim 2006 - 10:08:24 »

« Yanıtla #46 : 09 Ekim 2006 - 13:09:45 »

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
  • tanıdık yanlızlık... evelallah tanıştık evvelden..
ewet anket iyi fikir..firatin saclari nasil olsun :D gerci sac mac kalmadi yola yola burada :D
senin takintina gelince ey dost:
kendini begenmek hic tasvip etmedigim bir davranistir :D nasil olsa begenen biri cikar birak onlar begensin seni :D
evde kalma konusunda da soyleyebilecegim tek sey bunu dert etmemen..simdi sen evlenirsen biz site bulusmalarini nerde yapariz :D:D:D pinar bu dediklerim senin icin gecerli diil..sen elini cabuk tut :D

fıratın öle dedigine bakmayın insanları sıkıştırmak gibi bi özelligi var hemde ne için biliyomusunuz sorf onu begendiginizi ögrenmesi için bu huyundan bi vazgeçse ne iyi olacak evlenme konusuna gelirsek eski sevgilimi kim bana unutturacaksa o evlendigim insan olabilir :cry1: :cry1:
:dewil tek bir canın var cehennem dibinde  :dewil <br />                                         wampreeee:<br /><br />Sitenin Cadısı

« Yanıtla #47 : 09 Ekim 2006 - 13:26:55 »

ARGo77

• Ziyaretçi
nedir bu milletin evlenme takıntısı yaww ya sizin yaşınız geldide geçiyor yada benim yaşım daha genç..neyse bir saplantıdır,saplandı kaldı bi tarafımda çıkartamadım halen oturduğumda acıyor..:D üzülme oda geçer diyenlerime.. söz meclisten dışarı..kendime geldim geleli böyle bir aktivasyon görmedim ki fermantasyona uğramış bir bakteri gibi çözülmeye bekliyorum kütlesel bir değişim sürecinde..adaptasyona mağruz kalmışım.randumanımı tam alamıyorum..kısacık yaşamımda,kocaman dünyamın prensiblerine ayak uydurmak hiçte zor olmasa gerek kaçmak neyi değiştirir benim için..takmışım dünayayı kalanlarla gidenlerin arasında bir felsefeye..ırgalamaz beni milletin kendi egosu..kurtulurum belki kendi bedenimden üzülsemde yok edemediğim göz yaşlarımı akıtsam ırmağımdan, kaybolsam gitsem boşluğa..taktım kendime bir kere ne biçim insanım ben.......:D :D

« Yanıtla #48 : 09 Ekim 2006 - 13:46:10 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
argo-murathan mungan da sonra okudugum en özgün yazar oldun..ikinizi de severek okuyorum ,anlamaya çalışarak okuyorum ayrıcaa...süpersin...:))

« Yanıtla #49 : 09 Ekim 2006 - 17:41:34 »

Çevrimdışı LiBeRTa_BoY

• Aktif Üye
  • Aşk İçin aaaaAşk Bende Sapına Kadar Var O Ayrı
yaff benim bi takıntım daha varki bu diğerinden daha kötü sabah kalktığımda ne giyecem diye bayaa bi düşünüyorum aynı elbiseyi 2 gün üst üste giymeme gb bi taklıntım var saattlerce düşünürüm onu çıkarıp diğerini giy olmadı başkasını..
 yaff ben bu durumdan nasıl kurtulucam bu yüzden işede geç kalıyom neyse artık i çözüm bulmak zorundayım ama... :pala :D
öZzz camdan atlarım vallaha buluş bizimle
SeN oLMaDaN YaŞaM NeYe YaRaRKi CaN oLMaDaN BedeN NeYe BaĞLaRKi HeWeS DeĞiL YaRiM SeVDa BeNiMKi BiR FıRTıNa GiBi GeÇeRMi SaNDıN

« Yanıtla #50 : 09 Ekim 2006 - 17:44:29 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
geceden hazılasan olmuyomu..sabah kalkınca gece hissettiklerini hissetmeyip begenmiyomusun..

« Yanıtla #51 : 09 Ekim 2006 - 17:46:13 »

Çevrimdışı LiBeRTa_BoY

• Aktif Üye
geceden düşünüyon yarın şunu giyeyim diye ama sabah kalkınca fikrim nedense değişiyo ve düşünmeye başlıyom acaba hangisini giysem diye.. :pala
SeN oLMaDaN YaŞaM NeYe YaRaRKi CaN oLMaDaN BedeN NeYe BaĞLaRKi HeWeS DeĞiL YaRiM SeVDa BeNiMKi BiR FıRTıNa GiBi GeÇeRMi SaNDıN

« Yanıtla #52 : 09 Ekim 2006 - 17:52:09 »

Çevrimdışı ben_melih

• Aktif Üye
takıntım benim denizlide
9999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

« Yanıtla #53 : 09 Ekim 2006 - 18:00:40 »

Çevrimdışı LiBeRTa_BoY

• Aktif Üye
eee sende git denizliye :dill :pala

« Yanıtla #54 : 09 Ekim 2006 - 19:25:43 »

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
yaff benim bi takıntım daha varki bu diğerinden daha kötü sabah kalktığımda ne giyecem diye bayaa bi düşünüyorum aynı elbiseyi 2 gün üst üste giymeme gb bi taklıntım var saattlerce düşünürüm onu çıkarıp diğerini giy olmadı başkasını..
 yaff ben bu durumdan nasıl kurtulucam bu yüzden işede geç kalıyom neyse artık i çözüm bulmak zorundayım ama... :pala :D
aynı takıntı ne yazıkki bendede var ve ben bundan kurtulamıyorum bi yere giderken saatlerce dolabın önünde durup düşünüp giy çıkar giy çıkar helak oluyorum :cry1:
:dewil tek bir canın var cehennem dibinde  :dewil <br />                                         wampreeee:<br /><br />Sitenin Cadısı

« Yanıtla #55 : 10 Ekim 2006 - 00:28:41 »

Çevrimdışı LiBeRTa_BoY

• Aktif Üye
ne olacak bizim bu halimiz pınar söle bana :pala

« Yanıtla #56 : 10 Ekim 2006 - 01:16:32 »

Çevrimdışı ozz_witch

• Bizden Biri
ne olacak bizim bu halimiz pınar söle bana :pala
valla bilsem sölerim sanada yardımcı olurdum ama benim kendime hayrım yok baksana ne etcez bilmem :D

« Yanıtla #57 : 10 Ekim 2006 - 02:09:01 »

Çevrimdışı aynur

• Deneyimli Üye
  • pek yabaniyim ben...
aynı takıntı ne yazıkki bendede var ve ben bundan kurtulamıyorum bi yere giderken saatlerce dolabın önünde durup düşünüp giy çıkar giy çıkar helak oluyorum :cry1:

demek çogumuz ayniyiz çünkü giyim isi benimde çok zamanimi aliyooooo.......... ...................
Bildiğim gibi kal sen.. .Her geçen saniye daha da zorlaşmasın... Ve gülümse şimdi .......

« Yanıtla #58 : 11 Ekim 2006 - 20:29:01 »

FiRaThEaSeR

• Ziyaretçi
bır ara hırsızlık takıntım vardı..halk arasında kleptomanı de derler:D lısede cok eglenmıstık arkadaslarla taki yakalanana kadar :D gercı o da ayrı bı hıkaye..cok komıktı :D sımdı atlattım ama gene olsa gene yaparım hanı...

« Yanıtla #59 : 12 Ekim 2006 - 02:28:31 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
şimdilik eğlendiğimi düşündüğüm bi takıntıya kavustum..ikonlarla konusuyorum..hatta msn den çıkınca da bişey olunca o konuya uygun ikon geçiyo gözümün önünden.....
                                                          ::bye                  :holey:                   :alkıs:              :56       :cry1:        :aaaa.                     :cry1:                           tey teyaa sizde gördünüz mü yine geçiyolar......
 :ıslık: (neden bana deli muammelesi yapıyon ıslıklı ikon... )
 :sorry: (benim için üzülmeni hiç istemem sevgili ikon...)

biri bana acilen doktor ikonu yollasın...cidden kendime engel olamıyorum    :s :s :s
 :dill :dill :dill :D :56
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2006 - 02:32:31 Gönderen: pyroxevil »