Gönderen Konu: Pınar Aydın  (Okunma sayısı 15557 defa)

Ynt: Pınar Aydın
« Yanıtla #15 : 28 Haziran 2006 - 23:39:19 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
yaw ben cok severim klipler icnde saol videocu :dill cok severim saclarini kıvır kıvır birde bunun akademi evindeki sevgilisi cocuk vardiya özgur beni ona benzetiyolardi ondan severim yaw :pala

hehe hehe hehe  allah iilini versin senin mehmet öldürdün gece gece beni yine demek seni  yabancı damata benzetiolar hea hehe  bence senin arkın kör yaf hehe, ama bence sen brad pitt e daha çok benziosun kardeşim  hehe :wink:

valla ben önce başlıı gördüümde heralde dedim pınar aylin yazıcaklardı  klavyeleri sürçtü hehe sora hatırladım dediiniz hatunu  zaten sadece görünüşünü hatırladım  hehe allah iin cillop gibi  bi hnmefendiydi hehe
seside fena deil hani  :höö: hehe başarılı olur işallah nediim  :ı-ı: hehe
I\'m going slightly mad

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 28 Haziran 2006 - 23:39:19 »

« Yanıtla #16 : 28 Haziran 2006 - 23:43:10 »

mehhmet

• Ziyaretçi
ya siz hangi pınardan bahsediyosunuz  o yarışmada iki tane pınar vardı hangisi özgürle beraber olanmı yoksa türk sanat müzigi söleyenmi ben türk sanat müzigi diyen için yorum yaptımda :dill
eger öteki sarışın kıvır kıvır su gibi güzel olan pınara diyosanız ben onu acayip çok begeniyorum yaaf aaa çok güzel sesi var
okudum mehmet yaaf benim sevdigim pınarmış buu yaaf sesi ve yorumu çok güzeldi bu kızın
la işte bana benzeyen cocugun eski manitasi yaw :dill
hehe hehe hehe  allah iilini versin senin mehmet öldürdün gece gece beni yine demek seni  yabancı damata benzetiolar hea hehe  bence senin arkın kör yaf hehe, ama bence sen brad pitt e daha çok benziosun kardeşim  hehe :wink:

valla ben önce başlıı gördüümde heralde dedim pınar aylin yazıcaklardı  klavyeleri sürçtü hehe sora hatırladım dediiniz hatunu  zaten sadece görünüşünü hatırladım  hehe allah iin cillop gibi  bi hnmefendiydi hehe
seside fena deil hani  :höö: hehe başarılı olur işallah nediim  :ı-ı: hehe
la tabi benziyorum unv önumu kızlar cevirip akrabalik varmi diyolardi :dill hatda gitar cal diyolardi :ıslık: kankim olsada anlatsak size hehe
not =ben daha yakişikliyim :dill(bu iğrenc espiriyide yaptim ya :dill)
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2006 - 23:44:24 Gönderen: mehhmet »

« Yanıtla #17 : 29 Haziran 2006 - 08:55:07 »

Çevrimdışı melosh

• Deneyimli Üye
  • 'tatlı cadı'
ya bu pınar aydın akedemidenmiş yaf :höö: hehe bende bizde kuzen satoyla oınar aylin deip druoduk :dill
ama o kız güzel bi hatun ama onu pek sevmiodum :nanik: çünki ben özgüre aşıktım :aşk: oyüzden sinir oluodum ama şimdi pek görünmüo  :ı-ı: ama gerçekten ii bi sesi var ne diim hayatında başarılar :wink:
bi biskrem versem  :pışık: :pışık:

« Yanıtla #18 : 29 Haziran 2006 - 10:56:03 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
  • Ben yüksekteyim...sen Alçak...
isttistiksel bi durum..erkekler hayran-kızlar düşman pınara...neden acaba  :))  çok mu güzel ne ,ondan mı ki ?  :))

« Yanıtla #19 : 29 Haziran 2006 - 12:05:13 »

furkiii

• Ziyaretçi
harbiden güzel kız..bi de farklı ya..:):)ayrıca yetenekli de bence..onun kazanmasını çok isterdim..:)

« Yanıtla #20 : 29 Haziran 2006 - 18:12:54 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
sitede yabancıları istemiozz  :şeytan: :şeytan: burası türkiye burdan çıkış yokk  :alkıs: :alkıs:    mehhmet  la seni türk yapcaz.9 temmuzda sana bide sünnet düğünü ayarlıoz  hehe hehe hehe  resimleri çekçez mrk etme sitede durcak  hehe  :D :D

ya onu hatırlıo gibiyim valla.şirin tatlı bi kızdı yaa sizden tatlı olmasın  :dill   ama kasetide tutmaz konseride tutmaz.nese memetin sünneti için ayarlıcam onu valla sahne alsın  :alkıs: :alkıs:

« Yanıtla #21 : 29 Haziran 2006 - 21:33:11 »

mehhmet

• Ziyaretçi
la ben bikerem siyah sacli kızlardan hoşlaniyorum :dill onu istemiyorum bana nili ayarla sen bana  :dill
la birde siteye koycakmiş rutuk warla ruturk :dill

ama kız harbi guzel yaw saclari yokmu seside iyi bu arada :dill

not nil yoksa baska adaylarda olur :dill

« Yanıtla #22 : 29 Haziran 2006 - 21:38:15 »

Çevrimdışı çetin ceviz

• Aktif Üye
  • Ozzz..!!!Ses kezzzzz...
Onu Zaman Gösterecek!
Lacivert Ne kadaR yakı$mıs bilmesede ?!
Hayat buysa beN yoquM bu yoLda..
Ü$üdüq donduK saNdık oLta oRda saP buRda!..
Bir D€qil miyiZzZ ki Herke[Ş]anslı DoqmuyoR..
Rock=)Müzikle deqil sözle aNlatıLır...

« Yanıtla #23 : 30 Haziran 2006 - 01:46:14 »

Çevrimdışı DooMsDaY

• Gold Üye
Arkadaşlar sakin...

Konu : Pınar Aydın
      ▌▐

« Yanıtla #24 : 30 Haziran 2006 - 10:52:02 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
la ben bikerem siyah sacli kızlardan hoşlaniyorum :dill onu istemiyorum bana nili ayarla sen bana  :dill
la birde siteye koycakmiş rutuk warla ruturk :dill

ama kız harbi guzel yaw saclari yokmu seside iyi bu arada :dill

not nil yoksa baska adaylarda olur :dill

mehhmetcim buyur..2si1 arada...

http://rapidshare.de/files/24534929/pinar_gitme_nil_.wmv.html
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2006 - 10:53:32 Gönderen: pyroxevil »

« Yanıtla #25 : 30 Haziran 2006 - 23:17:30 »

mehhmet

• Ziyaretçi

« Yanıtla #26 : 01 Temmuz 2006 - 00:02:58 »

Çevrimdışı SeZzZ

• Yönetici
  • Delicious Demon!
bu arada akademi turkiyenin albümünde aşk herşeyi affeder mi yi söylemişti pınar, ben dinleyemedim gerçi.
10...     9...     8...     7...     6...     5...     4...     3...     2...     1...     0...    BOO!! :çiçeeK:    :dans:    :yeehu     

« Yanıtla #27 : 01 Temmuz 2006 - 00:12:37 »

Çevrimdışı geçersiz

• İl Temsilcisi
ama pınarda ses yok ya taklıt yapıyo o ,ama şirin kız sevenler darılmasın memet hele sen küsme ama sesı yok onun
Forum kurallarını okuyunuz

« Yanıtla #28 : 01 Temmuz 2006 - 01:49:34 »

Çevrimdışı çetin ceviz

• Aktif Üye
  • Ozzz..!!!Ses kezzzzz...
bu arada akademi turkiyenin albümünde aşk herşeyi affeder mi yi söylemişti pınar, ben dinleyemedim gerçi.
Süper Söyledi Bence,,Geçersiz adlı arkadaşıma katılmıyorum Ses Var Ama Yorucu 1 Sesi Var Bu Özellikte Pınarımın Sesinin Güzelliğinin Arka Planda Kalmasını Sağlıyor!
Lacivert Ne kadaR yakı$mıs bilmesede ?!
Hayat buysa beN yoquM bu yoLda..
Ü$üdüq donduK saNdık oLta oRda saP buRda!..
Bir D€qil miyiZzZ ki Herke[Ş]anslı DoqmuyoR..
Rock=)Müzikle deqil sözle aNlatıLır...

« Yanıtla #29 : 03 Temmuz 2006 - 09:14:44 »

Çevrimdışı PyRoX

• Yönetici
kanal d de yakında yayınlanacak bi dizi reklamı gördüm gecenlerde.."arka sokaklar" adı..polisiye bisey..gamze özçelik falan vardı galiba basrollerde yanlış görmediysem..pınar da var dizide..çok önemli midir rolu konumu nedir bilmiyorum gerci..ama pınar iice sarısın olmus  :))

walla bütün wideoları indirdm.. :alkıs:

daha warsa pyroxevil'den reca edicemmmm... :D

var daha 5-6 performans..upload ederim yavastan...bu arada mehhmet kabul et nilden çok daa güzel ve havalı pınar..yanyana geldiklerinde o farkı görmüssündür heralde  :))
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2006 - 10:19:44 Gönderen: mel »