Genel > Videolar

ÖZlem Tekin Belgeseli

(1/12) > >>

PyRoX:
 ÖZLEM TEKİN BELGESELİ

1.BÖLÜM

İZLE

2.BÖLÜM

İZLE

3.BÖLÜM

İZLE

4.BÖLÜM

İZLE

5.BÖLÜM

İZLE

6.BÖLÜM

IZLE

-tarzan-:
öncelikle belgesele 2 yönden bakmak istiyorum.birincisi tutkumuz haline gelmiş bir sanatçı için artık
yapabilecek emeklerin ,onun için gerçek şeyler yapmanın yada sevginin belirtilmesi için her yapacağı şeyin az olacağını düşünerek bu tutkunun vazgeçilmezliğini her anında her zamanında kanıtlayarak
ortaya mükemmel ötesi en içten gelen duygu ile yapılmış bir yapıt yapabilmek.. işte bu gerçek hayranlık,sevgi, tutku ve yaşayışın içinde olduğunu anlatan en iyi anlatı.... sadece teşekkür edip yada emeğine sağlık demek yetmez....
    ikincisi öyle bir içten gelerek yaşayıp,doğallığın en iyisini yaşayıp ,  bizlerin hayal ettiği arzuladığı sözleri ve müzikleri oluştararak ,bizleri hayranlığın ötesine farkında olmadan bağlayan, böyle güzel şeyler üretme çabasına en büyük istekle sokan biri olabilmek... süper bir belgesel her yanıylaa

furkiii:
büyük iş,büyük emek..ne kadar tebrik etsek hafif kalır bence..

hiçbişey atlanmadan oldukça özenle hazırlanmış,özlem'i her yönüyle görebileceğimiz müthiş bi çalışma..gerçekten insanın tekinistlik duygularını kabartıyo..hatta izlerken burda da baya duygusal anlar yaşandı,mucizeler komedisi ve rock'n live tarlalar sırasında..

bu güzel çalışma ve emeği için tebrikler bedri abi..

11,5 senedir ve hatta daha da öncesinde volvox döneminden itibaren bize yaşattıkları,hissetirdikleri nedeniyle de teşekkürler özlem tekin..seni seviyorum.. :çiçek:

PyRoX:
dahası da var..henuz bugune gelmedim..2006 da kaldık...devam ediyorum yani..ah bi de 6.album ....tarihinde müzik marketlerde yerini aldı yazabilsem videoya devamında en kısa sürede  :D

furkiii:
keşke..=( yalnız farkettim ki izlerken en çok istediğim şey konser vermesi,hatta albümden bile daha çok istiyorum bunu..:s bi konser,sadece tek bi tane;çok mu şey istiyorum ki..=(

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git