Müzik > Türkçe Rock

Mabel MATIZ (Fatih KARACA)

<< < (2/11) > >>

Rockgirl:
"Hala Haber Bekliyorum Senden", "Söylese O Ben Söyleyemem", "Filler ve Çimen" bir de cover olarak "Beni Kategorize Etme" ve "Bak Bir Varmış Bir Yokmuş" favoridir. Ayrıca da başlığı açan üye sayesinde tanıştığım adamdır. Çok teşekkür ederim, tam memleketimin sahillerine özel şarkılar var çünkü.. =)

seytannikahi:
"Hala Haber Bekliyorum" da Sezen Aksu coverıdır bu arada,eğer "...Yazık bir şey gelmiyor elden" diye devam eden bir parçaysa..

hovarda:

--- Alıntı yapılan: Rockgirl - 10 Haziran 2011 - 20:58:25 ---"Hala Haber Bekliyorum Senden", "Söylese O Ben Söyleyemem", "Filler ve Çimen" bir de cover olarak "Beni Kategorize Etme" ve "Bak Bir Varmış Bir Yokmuş" favoridir. Ayrıca da başlığı açan üye sayesinde tanıştığım adamdır. Çok teşekkür ederim, tam memleketimin sahillerine özel şarkılar var çünkü.. =)

--- Alıntı sonu ---

rica ederim..ender bi insan...hikayeler tanıdık olsada...

Göksel in yeni albumunde parcası var ve teoman ın da aynı sekilde...

"hala haber bekliyorum senden" bi szn coverı...

Album yuksek beklentilere cevap vercek dolulukta

Rockgirl:
Sezen Aksu'dan bihaber olduğumdan bilmiyorum öyledir, affola. =) Teoman'ın yeni albümünde olduğunu biliyordum ama Göksel'den haberim yoktu bak.

emredogan:
Boom!!

Mabel Matiz ilk albümü ve etkileyici sahne performansıyla Yüxexes'e geliyor..Canlı canlı Mabel Matiz şarkıları, haftanın bıdıları, rap müziğin yeni yıldızı Da Poet ile özel röportaj, ajanda ve müziğe dair her şey..İpek Atcan'ın sunduğu Yüxexes Çarşamba 22:00'da Dream TV'de..

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git