Genel > Etkinlik Duyuruları

23 NİSAN YENİ MELEK KONSERİ

(1/6) > >>

O:
Konser öncesi buluşma gerçekleşti;
Black_moon (kamerayla deli görüntüler çekti)
Cyberjack
Deepscream (fotoğraf çekti,eminim çok güzeller,yakında görürüz sitede)
O
Sezz
Sil_bastan (çok çalıştı,hakkını ödeyemeyiz heralde,yeniden teşekkür)
(bkz.alfabetik sıra)
Konser öncesi güzel bir ortam vardı.Buluşmaya gelmeyen arkadaşlar bu ortamı görseler eminim bir daha ki buluşmaya koşa koşa gelirlerdi.Hepsi de güzel arkadaşlar :)

Konsere çok rahat davetiyelerimizle girdik.
ÖZ sahneye çıktı,yine çok sempatik ve kıpır kıpırdı.Yeni albümden ilk şarkıları dinleme fırsatı bulmak çok güzeldi.Şarkıları ilk kez dinlememe rağmen çok güzel geldi kulağıma ki ben 3-5 kere dinlemeden bişey anlamam normalde şarkıdan.Güzel başladı güzel bitti...

Bitti mi dedim,bitmedi!
Kulise gidildi,ÖZ görüldü...Görüntü alındı.Yakında izlersiniz siteden...Diyecek çok şey var ama .......offfff

wernoa:
resimleri and the video kayıtlarını beklioruss heyecanla.. :P  :D

balata:
7-8 kişilik arkadaş topluluğuyla ayrı bi yerde doum gunumu kutladıımızdan ötürü buluşmada yoktum..ama mekan-ortam-konser muhteşemdi..ne diyeyim özlem işte  arife tarif gerekmez..özlemi sahnede izlemek ayrı bir zevk ayrı bir şeref ..video dediniz meraklanmaya başladım..bir sonraki konseri iple çekiyorum şimdiden...

deepscream:
Fotoları yarın tab ettiriyorum, umarım güzellerdir.

Kuliste ne oldu arkadaşlar, biz nası döncez telaşıyla çıkmak zorunda kaldık, zaten yoktunuz da ortada anlatın yawz! :lol:

cyberjack:
konser tek kelimeyle muhteşemdi...

Albüm daha da muhteşem...

Perşembe günü çıkıyor ... Alınız... Cinayeti dinleyiniz ....

hepsini dinleyiniz...

Özleeeeem... Büyüksüüüüüüüüüünnnnnnnn....

Yahoo son zamanlarda özlem den "bahar" ı bu kadar güzel dinlememiştim... harikaydı...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git