Gönderen Konu: Şimdi Saat ve Ben  (Okunma sayısı 157291 defa)

Ynt: Şimdi Saat ve Ben
« Yanıtla #60 : 04 Temmuz 2009 - 00:19:36 »

Özlem Tekin

« Yanıtla #60 : 04 Temmuz 2009 - 00:19:36 »

« Yanıtla #61 : 04 Temmuz 2009 - 00:34:58 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
evet şimdi günü devirdik.. artık buralara yazma vakti..

Sevgili günlük; :p
bir önceki gün çok iyi bir şekilde uyumamış olmama karşın uyandıktan birkaç saat sonra geleceğimi her yönden etkileyecek olan harika bir telefon aldım.
(aslında itiraf edeyim tanımadığım bir numara olduğu için karşımdakini dövecekmiş gibi açtım telefonu ama sonradan çok utandım  .lol. )
saat 12 ' de mitar ile buluştuk. bu kadar erken buluşmamızın sebebi tamamen kendisidir  .öö.  :p (tunalıya bile götürmüyor adamı .. nasıl kardeş bu ?  :mm: .. şaka,şaka.  :happy: )
sanki yıllardır buluşuyormuşuz da bugün de aynı klasiği devam ettiriyormuşuz edasıyla dolu bir karşılaşma oldu.
anında "aa naber abi ya" tarzında konuşmaya giriştik.. sonracığıma mitarın seçimi ile parkbulvar'a gittik , güzelce oturduk.
ben daha menüyü incelemeden murat : "waffle sever misin , çok güzeldir ben ondan alacağım " diyerek ne yiyeceğim konusundaki kararımı etkiledi..
servis işinde epey geciktiler.. öyle ki bize verilen ankette servis kısmını doldururken hiç de murat gibi insaflı davranmayıp anında "kötü" kutucuğunun karşısını karaladım. ( bu arada mitar'ın yazısı çirkin  .öö. erkek yazısı öyle olurmuş.. ama o benim yazımı beğendi  =ohbe=  .lol. )
parkbulvar'da epey oturduk.. hatta oturduğumuz ilk yarım saat içinde aradığımda uyuyor olması yüzünden ulaşamadığım burçinciğim aradı :D ki daha telefonun sesi çantamdan gelmeye başlar başlamaz , "pardon murat kesin burçin :D " dedim..
hemencecik sabah aldığım mutlu haberi kendisine ilettikten sonra çok sevdiği kardeşi  :p murat'ın yanımda olduğunu söyledim .. ve telefonu murata uzattım.. telefonda daha iyi anlaştıkları bir gerçek  .lol.
mitarla konuşmalarımız boyunca sürekli , Ardaşkımı  .pink. , Burçin'i  .klbk. , furkitomu  .cool. andık..
pek çok kişi hakkında aynı düşüncelere sahip olmamız da gözümüzden kaçmadı  .cool.
murat içerde çektiğim hiçbir fotoğrafta kendini beğenmedi  .öö.
dışarı çıkıp fotoğraf çekilecebileceğimiz bir yer aramaya başladık.. bir merdiven bulduk oturduk.. kollarımın kısalığı yüzünden suratlarımızın yakın çıkmasından şikayetçi olan mitar birkaç fotoğraf denemesinde bulundu ki bu denemelerin birinde benim kafamın sadece 1/4 i karenin içerisinde  .lol.
bu konuyu da benim ellerimin alışık olmasına bağladı..
tam bu esnada kollarımın elastik olduğunu farkeden sevgili mitar  .lol. gözlerini ayırarak "aaaa .woot. bunlar neden böyle yaa  .woot. bir sorun yok di mi ?  :höö:" sorusunu yöneltti :D
bunun bir sorun olmadığını sadece tüm vücudumun lastik gibi olduğunu kendisine anlattım :D ve rahatladı..
çok güldük,çok eğlendik.. çok iyi anlaştık..
sanal ortamdaki konuşmalarımızdan çok da farklı olmadı.
sadece kardeş olabileceğimiz ihtimalini bir kez daha düşündük..  :::::
zaman kısa olmasına rağmen her şey çok güzeldi.
ama zamanın kısa olması yüzünden üzüntü duymuyoruz :D ben gitmeden bir süre daha sürekli görüşeceğiz çünkü :D
waffle'dan ayrı besin maddeleri yemek kaydı ile  :p zira sosu sıcak , üzerindeki dondurmasının soğuk olduğu bu tatlıdaki çelişkiyi bir türlü çözemedim.. çözemediğim için de sadece içindeki kivi ve ananasları tükettim :D
ama mitar sevdiği için bitirdi.. aferin ona,ziyan olmadı.

sadece bir sebepten ötürü gün boyu içimde bir burukluk vardı.. sabah aldığım güzel haberi ona da söylemeliydim..söylemeliydim..söylemeliydim... ve akşam söyledim.  .woot.

internetim de var paşa paşa.  .cool.

günün özeti ; bu drown insanı çok iyi bir insan.. her ne kadar günü bir iki kelimeye sığdırmaya çalışıp , beraber söylediği birkaç uyuz şeyi unutmuş gibi davransa da  :nanik:

mitar işte  :D

--

bu arada Burçin yerim.
furki yanaklarını sıkarım.

.lol.

00:34

düzenleme.. yoğun istek üzerine! oturduğumuz yerin çektiğim fotoğrafı ;

.bye.
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2009 - 00:43:29 Gönderen: kanatsız melek »
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #62 : 04 Temmuz 2009 - 00:48:25 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
 .oley. çok kıskandım .. muratı bende çok sevdim ..  canım artık o benim sonunda kendime doğru bi ortak buldum  .islik.

en kısa zamanda akraba ziyaretleri için ankaraya gideceğim ve sizleri görüp kocaman sarılıcam =)

çok seviyorum sizi ..

istanbul tayfasına kılım zaten .. ankara benim mekanım artık  .cool.

00.48 bunuda yazıyım konuya uysun  :p

« Yanıtla #63 : 04 Temmuz 2009 - 01:13:13 »

Çevrimdışı drown

• Cool

01:12

Uzun uğraşlar sonunda buluşabildik sonunda (: Pek de güzel oldu be =) Ben onda 40 yıllık arkadaşımı kardeşimi gördüm evet :D İnsan hiçmi yabancılık çekmez (= Aynı burdaki gibi pek bi melek ama biraz insafsız(kötüyü işaretledi hiç acımadan) :D İstanbula gittiğinde ve buluştuklarında( Burçin,Gizem,Arda ve Furkiii) başlarına da ekşiycem bunuda bilsinler hıh :D Burçinide pek bi sevdim gelsin Ankaraya bekliyoruz dört gözle :ıslık Ankarada nerelere nerelere gidicez biz sırf Burçin için :D :ıslık
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #64 : 04 Temmuz 2009 - 02:17:59 »

Çevrimdışı Alfredo_James_Pacino1

• Deneyimli Üye
02:15

09:30 dan beri bilgisayar başındayım uyumam gerek ama saat kaç oldu bırakamıyorum

ve git gide anti-sosyal oluyorum bu internet beni bozdu
İlahi bir aşktır bu şakayla karışmasın...

« Yanıtla #65 : 04 Temmuz 2009 - 09:05:07 »

Çevrimdışı ßurçin

• Emekli Mod
    • tık tık
 :höö: sınava gidiyorum

çok uykum var başım ağrıyor karnım acıktı  :cry2:

akşam niye geç yattım ki  :cry2:

« Yanıtla #66 : 04 Temmuz 2009 - 11:40:04 »

• Deneyimli Üye
11:35

işler kesat  .bye2. galiba iflasss...

« Yanıtla #67 : 04 Temmuz 2009 - 17:38:48 »

« Yanıtla #68 : 04 Temmuz 2009 - 22:33:35 »

• Deneyimli Üye
oyunkur oyun kur oyun kur beynim sulandı call oflar generaller oyunlarrrrrrr bilgisayardalar oyunlar öfff

« Yanıtla #69 : 04 Temmuz 2009 - 22:54:14 »

furkiii

• Ziyaretçi
22:54..

neslihan..!! neslihan..!! neslihan..!! sen nesin böyle ya..!! mükemmelsin mükemmelsin..!!

o bir neslihan demir darnel..!! .a.

« Yanıtla #70 : 05 Temmuz 2009 - 11:38:53 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
11:38

3-4 gündür uyandığım gibi buraya birşeyler yazıyorum...bu bende bağımlılık yaptı bunu anladım :)

« Yanıtla #71 : 05 Temmuz 2009 - 22:47:27 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
2247...gordongin+tonic+sigara..:/
I\'m going slightly mad

« Yanıtla #72 : 05 Temmuz 2009 - 23:53:20 »

« Yanıtla #73 : 06 Temmuz 2009 - 13:09:41 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
13:09

uzun zamandan sonra sitedeyim ... (çook uzun geldi gerçekten...)

keşke ....
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #74 : 06 Temmuz 2009 - 13:16:16 »