Gönderen Konu: Alev  (Okunma sayısı 615 defa)

Alev
« : 31 Mayıs 2010 - 07:56:28 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me

22 yaşındaki çıtı pıtı sarışın Alev ve onunla aynı adı taşıyan grubu bir süredir Almanya’da adından sıkça sözettiriyor. Sıkı bir rock grubu olan Alev, dünyanın gidişatıyla ilgili kaygıları olan, dünyayı değiştirmek isteyen, hayatlarını müziğe adamış beş kişiden oluşuyor.

Alev Lenz (Solist)
Saner Arıdudu (Keyboard/Gitar)
Patrick Fleischer (Gitar)
Martin Fahrnholz (Bas Gitar)
Nick Bracht (Davul)

Daha fazla bilgi bulamadım kendileriyle ilgili ama,TR'de birçok konser vermiş,çeşitli festivallere katılmış bir gruptur.Almanya'da yaşamaktalar ve kariyerlerini orada ağırlık vermekteler.Zeytinl i Rock Fest'e katılmışlardı sanırım en son 2008'de..Parçalarının hepsi ingilizce sözlü,sadece 'Bugün Değişmezsek' adlı parçaları mevcuttur türkçe yazılmış,o parçada da şive sorunu yaşadığı için,parçaya adapte olamamanız işten değil,ama diğer parçaları gerçekten çok güzel..Benim bildiğim bugüne kadar yayınlanmış 2 ya da 3 albümleri var,ama benim elimde sadece 'We Live In Paradise' albümleri bulunmaktadır.
Albümdeki parçalar:

01. We Live In Paradise (Intro)
02. Time Will Show
03. Youth (Sleep Well)
04. Cause and Effect
05. Just Because
06. Wherever I'm Going Now
07. Where Is The Horse
08. No One's Fault
09. If We Ever (Massdestruction Ignorance)
10. Dying Everyday
11.Sweet Lullaby
12.Bugün Değişmezsek
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Özlem Tekin

Alev
« : 31 Mayıs 2010 - 07:56:28 »

Ynt: Alev
« Yanıtla #1 : 31 Mayıs 2010 - 13:38:19 »

furkiii

• Ziyaretçi
viva'da bir dönem değmez ile dönüşümlü klipleri dönerdi..kızın sesi cidden hoş,takip edecektim unutmuşum,iyi oldu bu başlıkla hatırladığım..:p

Ynt: Alev
« Yanıtla #2 : 10 Ekim 2010 - 13:22:11 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Türkçe sözlü parçalar seslendirmesin Alev,zira "Bugün Değişmezsek" mesela,o ambiansı veremiyor insana,şive sorunu sebebiyle kulağa kötü geliyor.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/