Anket

favori lost karakteriniz kim??

james "sawyer" ford
13 (37.1%)
kate austen
5 (14.3%)
hugo "hurley" reyes
0 (0%)
john locke
2 (5.7%)
sayid jarrah
2 (5.7%)
desmond david hume
1 (2.9%)
benjamin linus
2 (5.7%)
ana lucia cortez
3 (8.6%)
jin-sun kwon
1 (2.9%)
charlie pace
1 (2.9%)
juliet burke
0 (0%)
jack shephard
5 (14.3%)
aaron
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 35

Gönderen Konu: [Dizi] Lost  (Okunma sayısı 15394 defa)

Ynt: [Dizi] Lost
« Yanıtla #75 : 20 Nisan 2008 - 15:12:38 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Magnum reklam filmi için İstanbul’a gelen Lost dizisinin yıldızı Josh Holloway (38), Les Ottomans Otel’de basın toplantısı düzenledi. Toplantıya kızların çığlıkları eşliğinde giren yakışıklı oyuncu, sempatik ve seksi tavırlarıyla herkesi büyüledi. “Balığa gitmeye hazırım, hep birlikte gidelim” diyerek toplantıya başlayan Holloway, çoğu kadın basın mensuplarının soruları yüzünden zor anlar yaşadı. İşte anlattıkları:

BOĞAZ’IN büyüleyici manzarasından ve burada doğan güneşten çok etkilendim. Gelmeden önce ülkeniz hakkında çok fikrim yoktu. İnternetten araştırdım. Benim için ufuk açıcı bir deneyim oldu. Eşimle tekrar gelmek istiyorum. Türk insanı çok zarif ve asil.

MAGNUM çekimi için buradayım. Çikolatayı çok severim, dondurmalı çikolataya bayılırım. Dondurma baştan çıkarıcıdır ve seksle ilgilidir, Tadına varmak son derece saf bir haz. Dondurma yediğimde genelde üzerimi çıkarmak istiyorum ama yaşlanıyorum.

SAWYER HAFTA SONU JACK BİR ÖMÜR BOYU

JOSH, Lost hakkında da konuştu:

ADADA işler karıştı. Finali kısa bir film gibi düşünebilirsiniz. Yazar grevi yüzünden zor bir sezondu. Favori karakterim John Locke ve Sawyer. İyiyle kötü arasında güzel roller.

KADIN olsam Sawyer’ı hafta sonu, Jack’i uzun süreli düşünürdüm.

CLINT Eastwood’la oynamak isterdim ama yönetmenliğe başladı. Favori yönetmenim Martin Scorcese. En beğendiğim aktörler Daniel Day-Lewis ve Jude Law. Tüm kadın oyuncuları beğenirim. Merly Streep ve Scarlett Johansson favorilerim.

"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

Özlem Tekin

« Yanıtla #75 : 20 Nisan 2008 - 15:12:38 »

« Yanıtla #76 : 21 Nisan 2008 - 19:55:00 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
çok sempatikmiş cidden ya Josh
adama gidip dizide lakap takıyorsunuz nasıl buluyorsunuz bu lakapları diyorlar
sanki adam senarist
beyaz da pek iyi sorular soramadı ama güzeldi program özellikle kate e yolladığı hediye süperdi
bu arada 4. sezon finali içinde 3 saat falan diyorlar
ama olmaz herhalde
keşke olsa
24. nisan da kaldığı yerden devam ediyor
Chocolate, Chocolate, Chocolate Aaaack

« Yanıtla #77 : 23 Nisan 2008 - 18:42:36 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Magnum dondurmalarının reklam çekimi için İstanbul’a gelen Lost dizisinin Sawyer’ı Josh Holloway’ın dudak uçuklatan bir ücret aldığı ortaya çıktı.

Holloway’ın bir reklam filmi karşılığında 2.5 milyon dolar aldığı öğrenildi. Reklam çekimlerinin yanı sıra Perşembe akşamı Star TV’de Uğur Dündar’a, Cuma akşamı ise Kanal D’de yayınlanan Beyaz Show’a konuk olan oyuncu bu yayınlardan ücret talep etmedi.
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #78 : 02 Mayıs 2008 - 09:08:25 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
4x10 ile beni önce ölesiye sinir etmiş
bölüm boyunca şaşırtmış
sonunda yaptığı hatayı düzelterek beni mutlu etmiş dizidir

seviyorum seni lost :D
4. sezon çok süper :çok heyecanlııııı:

« Yanıtla #79 : 13 Mayıs 2008 - 12:21:23 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Sawyer'ın reklam filmi ekranlarda dönmeye başladı.Pek sarmadı beni.Diğer "Magnum" reklamları gibi ateşli değil.Hem mimikler de çok yapmacık geldi.

« Yanıtla #80 : 14 Mayıs 2008 - 23:13:47 »

Çevrimdışı by_haxan

• Yönetici
  • anonymous
    • http://www.ozlemtekin.biz
çekilen reklam filmin konusu iyi diğildi bi kere .. lost dizisine uygun ortamda çok daha güzel bir iş çıkkabilirdi bence..

Bu arada Lost 4. sezon dolu dizgin devam ediyo.. Şu kara duman acaba kulubedeki görünmeyen adam olabilirmi ya...
SAFKAN TEKİNİZM...

Eskilerden.... Çok Eskilerden değişmeyen tek şey  Sadece SAFKANTEKİNİST'lik kaldı...

« Yanıtla #81 : 16 Mayıs 2008 - 18:25:10 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
4. Sezon finali öncesi
son bölüm izlenimlerime göre, süper bi final olacak bu sezon
o 3. sezondaki şaşırtmacayı bu sefer yapamazlar ama
bu seferde heyecandan öldüreceklermiş gibi geliyor
ekip çok fazla bölündü final öncesi ama bakalım neler olacak
ayrıca yinelemek istiyorum
jack uyuz
sawyer 10 numara biri

« Yanıtla #82 : 28 Mayıs 2008 - 18:30:01 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
Ayrıca yinelemek istiyorum adamım "Jack"

Sawyer'a günahımı vermem:p

Bu arada Desmond'ı ilk gördüğümüzde kendisini uyandıran hoş bi' şarkı vardı(= İşte o şarkıyı bilenler el kaldırsın ya da cevap yazsın ya da...

« Yanıtla #83 : 28 Mayıs 2008 - 19:23:56 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
Sawyer son bölümlerde pek bi cengaver havalarına girdi
o eski karizması yok
ama olsun, lakap takışı yeter :D
Jack ise hala aynı
"onlar benim sorumluluğumda"-"bana sormadan nasıl böyle bir şey yaparsın"
"buranın lideri benim"-"Juliet seni seviyorum ama Kate seni de seviyorum"
havalarında

diziyi izlemeyenlerde Sawyer a oy verebilirler
güvenin yahu azıcık

« Yanıtla #84 : 28 Mayıs 2008 - 21:24:09 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
ilk sezonunu bir günde izledikten sora kusmak istemiştim:)) ama daha soraki sezonları günde iki bölüm olarak izledim ve yetiştim nihayet son bölümlerine..
cekik gözlü çifte  kumruların  ve j.lock ın hayat hikayesi feci sıkıcı gelio bana:) artı  jack shephard ibrahim tatlısesden beter mubarek höd! desen ağlıo adam yaa:))))

ankette benjamin linus a verilen tek oy bana ait buarada:))) diziye girdiinden beri tek başına götürüo adam bence..müthiş bi karakter benjamin...
şuana kadar izlediim enii bölüm desmond un geçmiş gelecek ve şimdiki zaman arasındaki serüveninin anlatıldıı bölümdü..( dördüncü sezonun beşinci yada altıncı bölümü sanırım)fevkalade güzel di:)

I\'m going slightly mad

« Yanıtla #85 : 30 Mayıs 2008 - 13:03:39 »

Çevrimdışı vegateryan

• Genel Moderator
  • that's what she said
    • ÖzbeÖZ
jack shephard ibrahim tatlısesden beter mubarek höd! desen ağlıo adam yaa:))))

şuana kadar izlediim enii bölüm desmond un geçmiş gelecek ve şimdiki zaman arasındaki serüveninin anlatıldıı bölümdü..( dördüncü sezonun beşinci yada altıncı bölümü sanırım)fevkalade güzel di:)

bunlara katılıyorum
Desmond un bölümleri hep bi farklı oluyor diğerlerinden

----------4x13-14 Spoiler------------

bol aksiyon izledik, bol ölüm izledik
karışık flashforwardlar, e güzeldi
Benjamin son sezonda cidden karizmasına karizma kattı
bi önceki bölümdeki "how many times do i have to tell you John?I always have a plan" sözüyle gözümüzde artan değerini korudu bu bölümdede
Tabutta kim varmış öğreniyoruz
geçen sezon finalinde Jack in elindeki gazete haberinde ölen kişinin ismi "J" ile başlıyor diye
hep Jin olur diye düşünmüştüm ki
değilmiş, sahte isimli başka bir ada sakini(!)
anlıyoruz ki John Locke yine beceremiyor
zaten nasıl olduda bu bölümde patlatma işini kendisi varken 'Ben' e bıraktı anlayamadım :D
Jack bir kez daha böyle "o"(elimle gösteriyorum) olduğunu kanıtladı
yanlış hatırlamıyorsam geçen bölüm şöyle bi diyalog vardı Kate le aralarında
j-nerdeydin
k-sawyer için bir şeyler yapmaya gittim
j-hiçbir şey yapamazsın o orda kalmayı seçti

ve bu bölüm anlıyoruz ki
Sawyer ımız kendisini helikopterden diğerlerinin sağ sağlim kurtulması için atıyor
önce John sonra Hurley Jack e ayarı verince zaten
biraz kıvama geliyor Jack hemen
N

neyse uyuz biri işte Jack
Lost ta yine 8 ay ara verdi
kolay gelsin bize

ha unutmadan Walt u neyle beslemişler öyle be
maşallah ı var yani
Allah aç bırakmasın :D
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2008 - 13:09:18 Gönderen: vegateryan »

« Yanıtla #86 : 10 Haziran 2008 - 13:43:48 »

Çevrimdışı marjinal kız

• Deneyimli Üye
  • Nasihat kesmez bizi,bize tecrübe gerek!
-----SPOİLER------

dün Lost'da en sevdiğim karakter öldü boone'nu nası öldürürler ya diziye sinir oldum.sawyer ölse daha iyiydi..
« Son Düzenleme: 10 Haziran 2008 - 16:43:13 Gönderen: vegateryan »
bir sis var önümde hiç bilinmeyen,bir ses var içimde yolu gösteren...

« Yanıtla #87 : 10 Haziran 2008 - 18:46:33 »

Çevrimdışı zamansız

• Yepyeni Üye
  • *
en sevdiğim Sawyer
Siisss

« Yanıtla #88 : 10 Haziran 2008 - 19:47:32 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
-----SPOİLER------

dün Lost'da en sevdiğim karakter öldü boone'nu nası öldürürler ya diziye sinir oldum.sawyer ölse daha iyiydi..

Ben de buralarda olmayı isterdim:p

Ama Ocak 2009'u bekleyenlerdenim... Belki yazın silbaştan yaparım(=

« Yanıtla #89 : 29 Haziran 2008 - 19:37:37 »

Çevrimdışı satriani

• Supertramp
  • efilnikufesin
ya lost hakkında bisürü teori okudum ama bu okuduum( bazı yerlerde boşluk olsada) karmaşık ama biokadarda sağlam bi teori bence:)  diziyi hiç izlemeyenler okumasın bence:))))

Lost Teorisi (Sezon 4 Sonrası)

1900 ‘LERİN BAŞI: Black Rock (Kara Kaya) Pasifik okyanusunu geçen bir nakil gemisiydi. Gemideki insanlar karışık metal mineraller taşıyordu. Beklenmedik bir şekilde, gemi LOST adasıyla karşılaştı. Bunlar olurken ada eşsiz magnetik özelliklere sahip ve gemideki magnetik materyaller adadaki tüm bu magnetik kuvvetlerden etkileniyor ve gemi tam anlamıyla adaya çekiliyor. Ve geminin mürettebatı bizim ‘’others’’ (diğerleri) olarak bildiğimiz kişiler oluyor. Richard ta onlardan biri…

1970 ÖNCESİ: İnsan ırkının gelişimi için DHARMA girişimi kuruldu. Bilimsel araştırmalarla başlayan bu girişim daha sonra kaderi test etmek için tasarlanmış büyük çapta bir proje haline geldi. DHARMA’nın çalışmaları sırasında birisi zaman makinası icat etmeyi başardı. Tabi o sırada bu zaman makinesi akım kapasitörlü bi Delorian ( ç.n. : “Geleceğe Dönüş” filmindeki “zaman makinası araba”. Keşfedilen şeyin basit birşey olduğunu ima ediyor ) değildi. Aslında o çok daha basit bi makinaydı. (ç.n. : Burda makinanın nasıl çalıştığını anlatıyor) Diyelim ki DHARMA zaman makinesini icat etti ve 1960 yılında harekete geçirdi; makine 1 yıl çalıştıktan sonra birisi 1961'de makineye girmeye karar verdi. onlar sadece zamanda geri gidebildiler ve sadece 1 yıl geri gidebildiler ( yani makinenin çalışmaya başladığı zamana) . Bunun da ötesinde geçmişe dönersen geçmişte kalıyordun. 1961'e geri dönemezsin çünkü sen şu an geçmişte varsın. Diyelim ki sen 1965de ölümcül bir hastalığa yakalandın ve 1960'a geri dönüyorsun (yani hastalığa yakalanmadan önceki bir zamana), bu durumda geçmişe döndüğünde zaman makinasından çıktığında hastalık geçmişe dönen bedeninle geri dönmüyor. Yani dönmüş olduğun zamanda hasta olmuyorsun.

Bu yüzden, DHARMA bu aletin gücünü anladığından deneyi zaman makinasını test edebilecekleri gözlerden ırak, uzak bi adaya taşımaya karar verdi. DHARMA insanları zaman makinasıyla geçmişe göndermeden önce çalışmalarını kutup ayıları gibi hayvanlarla yaptı. Bir kutup ayısını bikaç yıl geri gönderdiler ve yaşayıp yaşamadığını görmek için doğal yurdunu değiştirdiler. DHARMA kutup ayılarının geçmişe gittikten sonra adada ve uzak çöllerde yaşayabildiğini gördü. DHARMA bu kutup ayılarının çölde “geçmişe gönderildikleri zamana kadar” yaşayabildiklerini gördü , bu onları kısmen yenilmez yapmıştı. ( ç.n : normalde çölde yada tropik adada ölmeleri gerekirken zamanda yolculuğa başlama anına kadar yaşayabiliyorlar , kafalarına kurşul sıkılmazsa tabi) Kutup ayılarıyla yapılan bu deneyden kısa süre sonra Dharma insanları da zamanda geriye göndermeye başladı. Zaman makinesi deneyinin boyunca birkaç yıl içinde Dharma geriye gönderdiği insanların zamanın akışını değiştirip değiştiremeyecekleriyle ilgilenmeye başladı. Ve zamanda geri gidecek yolcularına zamanın gidişatını değiştirecek görevler vermeye başladı. Maalesef geriye giden insanlar çoktan yazılmış olan kaderi değiştirebilecek hiçbir şey yapamadılar.

Şimdi zaman makinasının hiç bir yararını görmeyip umutsuzluğa kapılan DHARMA hastalıkların tedavi edilip edilemediğini görmek için ada yerlilerinden oluşan bir grup kurmaya karar verdi ve ‘’others’’ların birçoğunu etkileyecek bir hastalığı adaya bulaştırdı.Ve ‘’others’’lara bu hastalığı zaman makinesı aracılığıyla tedavi edebilecekleri konusunda ısrar etti. Ama bu others için çok açık/ anlaşılır bir durum değildi. onlar sadece tedavi olmak istiyorlardı. ve bu zaman makinesinin sadece kompleks bi aşı olduğunu düşünüyorlardı. Dharma asıl olarak insanlar onlara bu virüs aşılanmadan evvelki bi zamana gittiklerinde bu virüsten kurtulup, tedavi olup olmadıklarını görmek istiyordu.Kaderin önceden buyurduğu gibi ‘’others’’ lar onlara hastalık enjekte edildiğinden önceki bi zamana giderek hastalıktan kurtuldular tabi sadece kara duman tarafından öldürülene kadar çünkü karaduman zaman çizgisinin kendisini düzelttiği fiziksel bi vasıtadır. Kara dumanla ilk kez karşılaşan DHARMA şimdi bu zaman makinesinin düşünülen hiç bir amaca hizmet etmeden sonuçlanacağından korkuya kapılmış/ dehşete düşmüş durumda. Dharmanın başarabildiği tek şey ada sakinlerini adadan defetmekti.

1970 -1985 : Ben’in annesi Dharma tarafından adaya gelmesi ve zaman makinesi üzerinde çalışması için işe alınır. Testin başlamasından yıllar sonra da zaman makinesininin becerilerinden bıkmıştır.Aynı zamanda Richard (others’ın geecekteki lideri) la tanışır. Richard ona Dharma’nın yaptığı ve birçok ‘’others’’ın öldüğü bu korkunç deneyden bahseder.Ben’in annesinde , bilim adı altında yok saydıkları ahlaki değerlerden ötürü Dharma’ya karşı nefret gelişir.Dharma ’nın yaptıklarından etkilenen masum insanlar için Dharma’ yı yok etmenin kaderi olduğuna hüküm verir. Fakat adadan ayrılmak yerine bir taşla iki kuş vurmayı planlar: adadan sadece ayrılmak ve muhtemelen de Dharmayı ayrılışıyla kızdırmak yerine zaman makinesini kullanarak adaya geldiği zamana geri döner. Ve adadan ayrıldı. Bu şekilde dış dünyaya adaya hiç gitmemiş gibi görünecekti .Yaşamının adada testler yaparak kaybettiği 15 yılını tekrar yaşamak için geri gitti. Akıllıca…

1970 : Ben’in annesi 1970'e yaklaşık olarak 15 yıl geriye seyehat etti ve kendini yeniden Oregonda buldu. Mükemmel bir çocukla tanıştı,evlendi ve hamile kaldı. Fakat ada dışında yaşadığı alternatif hayatta çocuksuzdu.Malesef Dharma henüz anne ve çocuk ölümleri ile zamanda yolculuk arasındaki bağlantıyı keşfedememişti. (Hatırlayın Juliet 26 yaşında olmasına rağmen 70 yaşındaki bi kadınınki gibi görünen rahim röntgenini görmüştü. Görünen o ki zamanda yolculuğun benzersiz bir etkisi de bedeniniz değil ama rahminiz yaşlanıyor..)
Ben’in annesinin doğum zamanı geldiğinde çocuğu doğurmayı başarıyor ama kendisi ölüyor. onun ölmesinin nedeni ise zaman çizgisinin gidişatı onu Ben ile değiştirerek düzeltmesidir. Ben onun tecessümüydü (cisimleşme/yeniden dünyaya gelişi gibi bişey) ve hayal kırıklığına uğramış olan bu DHARMA mühendisinin en sonunda bu şaibeli/kanunsuz/kötü kuruluşu yıkmak olan vasiyetini/hedefini gerçekleştirmek için yaratılmıştı. Ben’in rolü kaderi çözme konusunda çalışmak ve zaman makinesini DHARMA’nın metotlarını kullanmadan çalıştırmanın bir yolunu bulmaktı...
I\'m going slightly mad