Gönderen Konu: Düşün Ki "O" Bu Konuyu Okuyacak. Ona Ne Söylemek İsterdin?  (Okunma sayısı 10901 defa)

Ynt: Düşün Ki "O" Bu Konuyu Okuyacak. Ona Ne Söylemek İsterdin?
« Yanıtla #30 : 03 Ekim 2008 - 17:54:59 »

Çevrimdışı sarah

• Üye
  • **
  • временной
Git başkasından al gitar dersini. Sende yetenek olsa ders verirdim.
Maksatın sırf eğlenceymişmişmiş. Ben o 'sırf' eğlenceyi alır senin ......   .devil. 

pof nelerle uğraşıyorum ya.
« Son Düzenleme: 03 Ekim 2008 - 19:03:08 Gönderen: sarah »
Whiplash!!!!        ._.

parazitlerimi seviyorum

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 03 Ekim 2008 - 17:54:59 »

« Yanıtla #31 : 05 Ekim 2008 - 14:16:51 »

Çevrimdışı sarah

• Üye
  • **
  • временной
Merhaba,
Söze nasıl başlayacağımı bilemiyorum. Bana, ‘’ Mutlu olmak için elinden geleni yap, başkalarının seni üzmesine izin verme’’demiştin yıllar yıllar öncesi. Ama, ama sen beni üzdün baba.
Gitmemi istememiş olsan da, ben ideallerim için çekip gittim. Pişman değilim. Eminim ki benimle gurur duyuyorsun; çünkü son bakışından onu anladım. Karakterimi ne kadar anneme benzetsende bende kendi gençliğini görüyorsun.
Aramızda kocaman bir buz kütlesi var. Onu eritmek için çok uğraştım. Tüm sevgimle üflüyorum, lanet olsun erimiyor! Afedersin baba bu tür kelimeler kullanmamalıydım.
Eski fotoğraflarımıza bakıyorum da ne kadar da mutluymuşuz. Gözlerimiz, gözlerimiz baba ne kadar da birbirlerine benziyorlar. Mavinin en delisi…
 Ne kadar modern ve bilgili olsanda kafandaki kalıpları yok edemiyorsun, etmiyorsun. O kalıpları besledikçe ben yok oluyorum farkında değil misin?!
Herkesin gıptayla baktığı, olmak istediği mesleği, bölümü kazanmıştım. O bölümü okumak istemedim ve okumadım da. Yine seninle ters düşmüş olduk.
İlk baterimi sen aldın, ardından gitarı…Onların benim için hobi olmaktan çıktıklarını görünce ve benim bazı özgün düşünce tarzım baskın çıkınca o buz kütleleri ortaya çıkmaya başlamıştı.
Seni özledim baba hemde çok…Duvarlarımda senin fotoğrafların, havada senin parfüm okun, yatağımın ucunda ve kütüphanemde senin kitapların var. Her cümleni defalarca okudum, kendini ifade edişine hayranım. Hatta  ‘….’ denemenden esinlenip nefis bir şarkı sözü yaptım ve besteledim. Dinlemeni çok isterim. Ama sen istemezsin.
‘’Seni seviyorum kızım’’ demeni özledim, buna ihtiyacım var.
Pıtır’a ne oldu baba? Umarım ki ölmemiştir. Onuda çok özledim, ona benzeyen tam 3 tane kedim var babacım.

Birden bire geldi içimden
             Bir yanardağ gibi patladı
                         Gücümün tükenmeye başladığını hissediyorum

Teşekkür ederim beni dinlediğin için . Seni seviyorum baba. Esenlikle kal.

Kızın

Whiplash!!!!        ._.

parazitlerimi seviyorum

« Yanıtla #32 : 05 Ekim 2008 - 14:28:27 »

Çevrimdışı aslınur

• Üye
  • **
  • Yapma be Azrail, Mario'nun bile 3 canı var ...(=
Merhaba,
Söze nasıl başlayacağımı bilemiyorum. Bana, ‘’ Mutlu olmak için elinden geleni yap, başkalarının seni üzmesine izin verme’’demiştin yıllar yıllar öncesi. Ama, ama sen beni üzdün baba.
Gitmemi istememiş olsan da, ben ideallerim için çekip gittim. Pişman değilim. Eminim ki benimle gurur duyuyorsun; çünkü son bakışından onu anladım. Karakterimi ne kadar anneme benzetsende bende kendi gençliğini görüyorsun.
Aramızda kocaman bir buz kütlesi var. Onu eritmek için çok uğraştım. Tüm sevgimle üflüyorum, lanet olsun erimiyor! Afedersin baba bu tür kelimeler kullanmamalıydım.
Eski fotoğraflarımıza bakıyorum da ne kadar da mutluymuşuz. Gözlerimiz, gözlerimiz baba ne kadar da birbirlerine benziyorlar. Mavinin en delisi…
 Ne kadar modern ve bilgili olsanda kafandaki kalıpları yok edemiyorsun, etmiyorsun. O kalıpları besledikçe ben yok oluyorum farkında değil misin?!
Herkesin gıptayla baktığı, olmak istediği mesleği, bölümü kazanmıştım. O bölümü okumak istemedim ve okumadım da. Yine seninle ters düşmüş olduk.
İlk baterimi sen aldın, ardından gitarı…Onların benim için hobi olmaktan çıktıklarını görünce ve benim bazı özgün düşünce tarzım baskın çıkınca o buz kütleleri ortaya çıkmaya başlamıştı.
Seni özledim baba hemde çok…Duvarlarımda senin fotoğrafların, havada senin parfüm okun, yatağımın ucunda ve kütüphanemde senin kitapların var. Her cümleni defalarca okudum, kendini ifade edişine hayranım. Hatta  ‘….’ denemenden esinlenip nefis bir şarkı sözü yaptım ve besteledim. Dinlemeni çok isterim. Ama sen istemezsin.
‘’Seni seviyorum kızım’’ demeni özledim, buna ihtiyacım var.
Pıtır’a ne oldu baba? Umarım ki ölmemiştir. Onuda çok özledim, ona benzeyen tam 3 tane kedim var babacım.

Birden bire geldi içimden
             Bir yanardağ gibi patladı
                         Gücümün tükenmeye başladığını hissediyorum

Teşekkür ederim beni dinlediğin için . Seni seviyorum baba. Esenlikle kal.

Kızın

:höö:
wayyy be çok güzel yazmışsın duygulandım .cry. birden ağzım açıl kaldı valla
teprik ederim seni

!...İNeCeK vaR durDuruN düNYaYı...!

« Yanıtla #33 : 26 Ekim 2008 - 11:53:07 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
şu albümü çıkar artık yaaa
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #34 : 29 Kasım 2008 - 15:51:55 »

Çevrimdışı kime-ne

• Üye
  • **
  • MDD&PDA
yaşını hiç göstermiyorsun :))
Gewre boze rindike.. Çavreşe çav beleke.. Kewe çima dilezini..Benda kesi namini.. Roniya roje derewe.. Şeven li vir pir tari ne.. Li çiya zinar ezmanan xinim.. Axa jindari ji hilweşinim.. Ger be wargehbim eze neminim.. Liber bayezemanan.. Beridayi germiyananan.. Ka wer neçe le dine.. Çileyi germa havini.. Gellek mina te çübun.. Mirin ne tu mizgini ...........

« Yanıtla #35 : 05 Aralık 2008 - 02:47:04 »

Çevrimdışı e.d.a

• Özcü
  • sebepsiz ve sonuçsuz,denek hayatım!!
üzgünüm...
canını acıtmak istemezdim....
bak bu tren devrilir,bağırır bu raylar
o sahte o kart düzene....

« Yanıtla #36 : 05 Aralık 2008 - 13:46:27 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
bi fotoğraf çekinebilirmiyiz
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #37 : 26 Aralık 2008 - 14:18:09 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
 neden yaa ??  :S
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #38 : 25 Ocak 2009 - 20:21:01 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
özlem sitemiz her zaman bu kadar  sıkıcı değil bide bu kadar az kişi değiliz
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #39 : 25 Ocak 2009 - 21:50:21 »

« Yanıtla #40 : 31 Ocak 2009 - 12:18:10 »

Çevrimdışı volkanesh

• Üye
  • **
  • BeRTuĞCeMiL(iyiki varrsın)
Sevgili arkadaşım SeDaEnGiN bugun 15 yaşına girdşn yanında değilim kutlu olsun canım
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2009 - 12:18:49 Gönderen: volkanesh »

« Yanıtla #41 : 09 Şubat 2009 - 21:08:53 »

Çevrimdışı hebelehobolo

• Deneyimli Üye
  • Öslem bir çiçek .....
    • www.
hersey cok guzel olsun istiyorumm
Biz garbinkini hürmetle dinlediğimiz gibi, bizim musikimiz de bütün dünyada hürmetle dinlenecek bir halde olmalıdır.<br />Bir milletin yenileşmesinde ölçü, musikide değişikliği alabilmesi, kavrayabilmesidir.<br />Milletin, ince duygularını, düşüncelerini anlatan, yüksek deyişleri, söyleyişleri toplamak, onları bir an önce, genel son musiki kurallarına göre işlemek gerekir. Mustafa Kemal Ataturk

« Yanıtla #42 : 09 Şubat 2009 - 21:43:48 »

Çevrimdışı Alfredo_James_Pacino1

• Deneyimli Üye
sana sıkıca sarılıcam öpücem öpücem öpücem  .flow

karşıma çıkma özlem kafayı sıyırmak üzerim aşkın beni deli etti  :v
İlahi bir aşktır bu şakayla karışmasın...

« Yanıtla #43 : 21 Şubat 2009 - 22:57:09 »

Çevrimdışı AsiLady_

• Yepyeni Üye
  • *
  • ÖzDido. <3
Niye bukadar gıcıksın ya =D
Çünkü belki
Yakarim bu evi kurtulurum ikimizden
Belki yikarim gider ne kaldi hikayemizden
Belki tutarim iki elimle sımsıkı
Özlersin belki dönersin diye

« Yanıtla #44 : 21 Şubat 2009 - 23:46:42 »

Çevrimdışı mustafabolat

• Yepyeni Üye
  • *
  • Rock'n Roll
bak yavrum sende beni seviosun itiraf et :) özlemciğim 15 yaşından beri sana hastayım şuan 27 yaşındayım konserlerinde hep en öndeydim sen ne kadar çekim yapma yaa diye kızsanda ben aldırış etmeyenlerdendim gıcık olmuştun her defasında :) al eline fırsat geçti karşındayım ...
GÜZEL GÖZLERİ HARAMSA , ÇATAL DİLLERİ ÖLÜM !<br />BUGÜNLERDE BENİ YAŞATMAYAN BİRİ VAAARRRR