Gönderen Konu: Özlem Tekin (www.ozlemtekin.biz) Last Fm Grubu  (Okunma sayısı 19471 defa)

Ynt: Özlem Tekin (www.ozlemtekin.biz) Last Fm Grubu
« Yanıtla #30 : 04 Eylül 2009 - 23:39:59 »

Çevrimdışı drown

• Cool
O talebi daha önce görmüştüm bende hatta talepte bulunmuştum ama sanırım fazla istek olması lazım ne kadar dikkate alırlar bizi bilemiyorum ama tabii ki denemekte fayda var (:
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

Özlem Tekin

« Yanıtla #30 : 04 Eylül 2009 - 23:39:59 »

« Yanıtla #31 : 11 Eylül 2009 - 10:45:13 »

furkiii

• Ziyaretçi
arkadaşlar bir destek çağrısında daha bulunacağım bugün,grubumuzun panosuna da yazdım..

özlem tekin'e hakaret eden yusuf'un solist olduğu grup olan zakkum adına oluşturulan grup bağlı sanatçılarında özlem tekin'e yer vermiş..bu şu demek oluyor: bir grup bağladığı sanatçının sayfasında görünüyor..dolayısıyla özlem tekin için olan sayfadaki gruplarda zakkum grubu gözüküyor,hatta öyle ki üye sayısı daha fazla olduğu için bizim grup ana sayfada gözükmezken zakkum grubu gözüküyor..özlem'e hakaret eden bir grubun özlem tekin sayfasında var olmasını hiçbirimiz istemeyiz eminim ki..ben zakkum grubunun panosuna yazdım,eğer silinmezse yazdığımı ve grubun panosunu şuradan görebilirsiniz..:

http://www.lastfm.com.tr/group/zakkum

lütfen tepkimizi belirtelim arkadaşlar,özlem tekin'i bağlı sanatçılardan kaldırsınlar..grup özlem tekin'e hakaret ederken,hayranları da özlem tekin sayfasında görünüp reklam yaparak gruplarına popülerlik kazandırmak peşindeler..bu grubun panosuna yazabilmek için -eğer bir değişiklik yapmazlarsa- üye olmaya gerek yok..

isim düzeltme olayına gelince de last fm'in otomatik düzeltme fonksiyonu var,bunun devreye girmesi için daha fazla düzeltme talebi yollamalıyız,bunu istediğiniz her an yapabilirsiniz..lütfen aklınıza geldiği zamanlarda bu düzeltme talebini yineleyin arkadaşlar..

mesela bakın şu sayfada..: http://www.lastfm.com.tr/music/B%C3%BClent+Orta%C3%A7gil+-+Teoman
diğer yazım şekilleri olarak Bülent Ortaçgil & Teoman da kabul edilmiş,otomatik düzeltme dışında bu şekilde bir isme yönlendirmeyi de sağlayabiliriz taleplerimizle..gerçi tabii ikisi de aynı kapıya çıkıyor bizim için..=)
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2009 - 10:59:16 Gönderen: furkiii »

« Yanıtla #32 : 11 Eylül 2009 - 11:45:05 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Sanırım kalkmış Zakkum'un sayfasında bağlı olan şarkıcılar listesinden Özlem.Bu arada Zakkum'un solisti ne dedi Özlem'e merak ettim :)

« Yanıtla #33 : 11 Eylül 2009 - 11:48:12 »

furkiii

• Ziyaretçi
Sanırım kalkmış Zakkum'un sayfasında bağlı olan şarkıcılar listesinden Özlem.Bu arada Zakkum'un solisti ne dedi Özlem'e merak ettim :)

ben hâlâ özlem'i bağlı sanatçılarda görüyorum,hatta özlem'in sayfasındaki gruplarda da yer alıyorlar..:

http://www.lastfm.com.tr/music/%25C3%2596zlem%2520Tekin?ac=%C3%96zlem%20Tekin

hakaret dememiz de yeterli sanırım,içeriğini açıklamak uygun değil..

« Yanıtla #34 : 11 Eylül 2009 - 11:55:08 »

« Yanıtla #35 : 11 Eylül 2009 - 12:48:43 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Hmm, ne zaman, nerde hakaret etmiş ki Zakkum'un solisti? Hiç haberim yoktu. Zakkum'un kökünü yiyesiceler diyeyim ben de o zaman kendilerine!
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2009 - 12:53:58 Gönderen: Super Sonic »
Kalbim pusula, sen kuzey!

« Yanıtla #36 : 11 Eylül 2009 - 13:09:14 »

furkiii

• Ziyaretçi
Hmm, ne zaman, nerde hakaret etmiş ki Zakkum'un solisti? Hiç haberim yoktu. Zakkum'un kökünü yiyesiceler diyeyim ben de o zaman kendilerine!

olay eski bir tarihte zakkum'un sahne aldığı mekanda yaşanıyor..gerçekten hiç hoş değil,hatta çok kötü zaten anlaşılmıştır ne kadar kötü olduğunu..

özlem'e hakaret edenlerin özlem tekin ismiyle grup reklamı yapmalarının önüne geçelim desteklerimizle..

« Yanıtla #37 : 11 Eylül 2009 - 13:12:30 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
olay eski bir tarihte zakkum'un sahne aldığı mekanda yaşanıyor..gerçekten hiç hoş değil,hatta çok kötü zaten anlaşılmıştır ne kadar kötü olduğunu..

özlem'e hakaret edenlerin özlem tekin ismiyle grup reklamı yapmalarının önüne geçelim desteklerimizle..

Üye olup katılıyorum gruba hemen.

« Yanıtla #38 : 11 Eylül 2009 - 13:17:42 »

furkiii

• Ziyaretçi
Üye olup katılıyorum gruba hemen.

teşekkürler supersonic ve destek veren tüm diğer arkadaşlar..

« Yanıtla #39 : 11 Eylül 2009 - 21:00:45 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Sağol furkiii zakkumla ilgili bu haberi verdiğin için.

Ayrıca furkiiinin dediği gibi düzeltme talebi göndermeyide unutmayalım.
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2009 - 21:01:24 Gönderen: drown »
I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #40 : 11 Eylül 2009 - 21:34:44 »

furkiii

• Ziyaretçi
arkadaşlar destekleriniz için sağolun..zakkum grubunun panosuna yazı yazmak için last fm e üye olan arkadaşların bizim gruba da üye olmalarını bekleriz..=) bu şekilde devam edersek haberdar olduklarında kaldıracaklardır diye umuyorum ve sanıyorum..

« Yanıtla #41 : 11 Eylül 2009 - 21:35:30 »

Çevrimdışı hmd23

• Deneyimli Üye
Evet geç oldu belki kusura bakmayın ama ben de katıldım sayfaya.

Sert oldu belki ama Zakkum'un sayfasına ben de yazdım bir şeyler..

Bu arada böyle bir şeyi yeni öğreniyorum ya teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için
Her zaman doğruyu söyle. Böylece ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın.

« Yanıtla #42 : 11 Eylül 2009 - 22:17:36 »

Çevrimdışı Hyper Sonic

• Gold Üye
Magnetronous olarak verdim ağızlarının payını!

« Yanıtla #43 : 11 Eylül 2009 - 22:52:30 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Bak bu zakkum olayını yeni duyuyorum...

Abi bu adam kendini nimetten sayıp bide Özlem'e lafmı söylemiş :D  

Bir iki çift lafım var benimde onlara bakayım hemen sayfalarına  .devil.

« Yanıtla #44 : 12 Eylül 2009 - 17:47:27 »

furkiii

• Ziyaretçi
bahsi geçen grupla pek de ilgili değiller diye sanıyorum zira henüz bir tepki vermediler..umarım o grupta özlem ve özlem ile alakalı bir şey kalmayacak..

öte yandan böyle bir konuda birlik ve beraber içerisinde toplanıp hareket etmemiz çok güzel ve beni çok sevindirdi..katılan,destek olan ve bundan sonra da destek olacak tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler..