Gönderen Konu: Video - istekler  (Okunma sayısı 12754 defa)

Ynt: Video - istekler
« Yanıtla #15 : 16 Ağustos 2006 - 10:08:53 »

mehhmet

• Ziyaretçi
benim sutas ayran işi noldu kimse ilgilenmiyor :D :D sezz istedi diyer 2 kilibi kimse eklemedi mel pyro hadiyin yaw sizde yokmu :D :D

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 16 Ağustos 2006 - 10:08:53 »

« Yanıtla #16 : 16 Ağustos 2006 - 10:30:57 »

Çevrimdışı crayz

• Aktif Üye
  • ANTALYA TEMSİLCİSİ
Rockn live wekkend festivalinin özlem'le yapılan röportajı istiyorum yaa... aradım ama hiç bir yerde yok
:)))

« Yanıtla #17 : 16 Ağustos 2006 - 10:32:58 »

mehhmet

• Ziyaretçi
Rockn live wekkend festivalinin özlem'le yapılan röportajı istiyorum yaa... aradım ama hiç bir yerde yok
bak bu basliktada roportaj var :D :D
http://www.ozlemtekin.biz/forum/index.php?topic=5094.0

« Yanıtla #18 : 16 Ağustos 2006 - 10:34:03 »

Çevrimdışı crayz

• Aktif Üye
  • ANTALYA TEMSİLCİSİ
o röportajı şuan indiriyom ama ben rock'n live wekkend izmir özdere istiyom : (
:)))

« Yanıtla #19 : 16 Ağustos 2006 - 10:37:37 »

mehhmet

• Ziyaretçi
o röportajı şuan indiriyom ama ben rock'n live wekkend izmir özdere istiyom : (
valla pyroda vardir cunku konser kayitlarini atmişti siteye :D :D Asik ve tarlalar cok supermiş not olarak :D :D
pyro söyle varsa onda vardir :D :D

« Yanıtla #20 : 17 Ağustos 2006 - 20:22:35 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
memet bana verdiğin cdde hepsi varmı  :D yoksa olmayanları istiyorum  :D :D

« Yanıtla #21 : 18 Ağustos 2006 - 06:29:12 »

mehhmet

• Ziyaretçi
memet bana verdiğin cdde hepsi varmı  :D yoksa olmayanları istiyorum  :D :D
yaw bende klipler falan3.4gb hepsi bir cdye siğmaz bi ara ben sana veririm sözum olsun :D :D :D
sen şimdilik mp3le takıl :D :D :D

« Yanıtla #22 : 18 Ağustos 2006 - 09:12:20 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
yaw bende klipler falan3.4gb hepsi bir cdye siğmaz bi ara ben sana veririm sözum olsun :D :D :D
sen şimdilik mp3le takıl :D :D :D

yaw bende 4 gb lik cd vardı bea  :D sende sığmaz deme alıosun 200 binliralık cdleri gelmiş konuşuon rezil tüü şahan yollıcak mel sana söliyimde  :D :D   nese sözüm olsun dedin ama pek güven olmaz hade neseeee  :D :D  mp3 le takıl dio bide çocukmu sandın la beni.he sende kendini böle herşey var ı am your sparstar modlarında konuşuon.aklını alırım senin.kompleksliyim asabiyim  :D

aşağıdaki mehhmetlerden hangisi cindir  :D

nese geyik yapmayam hade  :D

« Yanıtla #23 : 18 Ağustos 2006 - 11:23:51 »

mehhmet

• Ziyaretçi
yaw bende 4 gb lik cd vardı bea  :D sende sığmaz deme alıosun 200 binliralık cdleri gelmiş konuşuon rezil tüü şahan yollıcak mel sana söliyimde  :D :D   nese sözüm olsun dedin ama pek güven olmaz hade neseeee  :D :D  mp3 le takıl dio bide çocukmu sandın la beni.he sende kendini böle herşey var ı am your sparstar modlarında konuşuon.aklını alırım senin.kompleksliyim asabiyim  :D

aşağıdaki mehhmetlerden hangisi cindir  :D

nese geyik yapmayam hade  :D
tanu yeryuzunde 4gblik cd yok dvd diyosun galiba :dill yoklan sözve vermiyorum indir tek tek işin ne boş boş konuşacana indir bakem ben tek tek indirdim :D :D :D

« Yanıtla #24 : 24 Ağustos 2006 - 18:37:40 »

Çevrimdışı serox

• Özcü
  • Soyunuk Yürek
Ben video değilde 29-30 dizi müziğini istiyorum çünkü artık dizi oynamıyor ve mzüiği almamızın bir sakıncası yok diye düşnüyorum.
Shame! You Are Not To Blame!

« Yanıtla #25 : 25 Ağustos 2006 - 12:21:43 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
tanu yeryuzunde 4gblik cd yok dvd diyosun galiba :dill yoklan sözve vermiyorum indir tek tek işin ne boş boş konuşacana indir bakem ben tek tek indirdim :D :D :D

abi cd dediğin yuvarlak ortası delik olan şey değilmi  :D bende onun 4 gb lisi vardı.alla alla yaw  :D :D dvd snrm öleydi evde olması lazım bakem bide.sana yollayam sen bana koy ver la hepsini olmazmı la  :D :D  aman nese ben indiririm burdan sen grürsün la  :D :78 :D

« Yanıtla #26 : 26 Ağustos 2006 - 06:25:57 »

mehhmet

• Ziyaretçi
Ben video değilde 29-30 dizi müziğini istiyorum çünkü artık dizi oynamıyor ve mzüiği almamızın bir sakıncası yok diye düşnüyorum.
sercan sitede mevcut :D :D

« Yanıtla #27 : 26 Ağustos 2006 - 11:35:45 »

tanu_ozz

• Ziyaretçi
sercan sitede mevcut :D :D

valla şimdi lafı yersin ben sercan. genele takılıo millet görmüolar aa ne ayıp  die :D :D :D 

bnde indirem bare hazır aklıma gelmişken  :D :D
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2006 - 11:41:10 Gönderen: tanu_ozz »

« Yanıtla #28 : 26 Ağustos 2006 - 11:52:36 »

Çevrimdışı cihan_

• Yepyeni Üye
  • *
arkadaşlar bende aşk herşeyi affedermi klibini istiyorum.dowland  bölümünde var ama  indirilmiyor sorun var. başka  bir yol biliyor  vede yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşk ederim
rışının rışı

« Yanıtla #29 : 26 Ağustos 2006 - 18:08:41 »

Çevrimdışı SeZzZ

• Yönetici
  • Delicious Demon!
arkadaşlar bende aşk herşeyi affedermi klibini istiyorum.dowland  bölümünde var ama  indirilmiyor sorun var. başka  bir yol biliyor  vede yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşk ederim

arkadaşım bu bölüm altında Bütün Video Klipleri diye bir başlık var... http://www.ozlemtekin.biz/forum/index.php?topic=5088.msg83553#msg83553
oradaki linkten indirebilirsin...
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2006 - 18:09:35 Gönderen: SeZzZ »
10...     9...     8...     7...     6...     5...     4...     3...     2...     1...     0...    BOO!! :çiçeeK:    :dans:    :yeehu