Gönderen Konu: Amy Winehouse  (Okunma sayısı 7374 defa)

Ynt: Amy Winehouse
« Yanıtla #15 : 28 Nisan 2008 - 20:19:34 »

Çevrimdışı cakil_taslari

• Üye
  • **
  • bu sabah bir umut var icimde..
hic sevemicem ben bu kadini galiba :confused1:
Yerine göre konusmali bazen
Adamina göre susmali
Kimini tutmali ellerinden
Kimini ucuruma birakmali

Anlamazlar;kimileri
Unutulmaz;birileri
İcimde karmasam var benim
Dügümlü ellerim

Özlem Tekin

« Yanıtla #15 : 28 Nisan 2008 - 20:19:34 »

« Yanıtla #16 : 12 Mayıs 2008 - 11:09:33 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
  • Benim Adım : Seksi
    • Follow Me
Bu sabah güne Onunla uyanmak gerçekten çok güzel ya..Tüm şarkılarını dinlemek üzereyim belki başa bile dönebilirim..Şunu farkettim de "Do Me Good"u sevmeye,sevmeye,daa fazla sevmeye başladım..
"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

http://seytannikahi.blogspot.com/

« Yanıtla #17 : 12 Mayıs 2008 - 11:25:09 »

Çevrimdışı b.d.sude

• Daimi Üye
  • __________________________________________________
lose is a losing game..özellikle bu parcasını cok dinliyorum..
_CEA SERA SERA_

« Yanıtla #18 : 12 Mayıs 2008 - 11:37:57 »

Çevrimdışı 11:14

• Gold Üye
  • Durma öyle...
lose is a losing game..özellikle bu parcasını cok dinliyorum..

Love is a losin' game (=

« Yanıtla #19 : 23 Mayıs 2008 - 17:24:59 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
İngiliz soul ve caz şarkıcısı Amy Winehouse, ''Love is a Losing Game'' ile söz ve müzik anlamında en iyi şarkı dalında Ivor Novella Ödülü'nü aldı.

Kariyerinin başında 5 Grammy Ödülü alan, alkol ve uyuşturucu bağımlılığıyla mücadele eden Amy Winehouse, ödül törenine geciktiğinden, ödülü babası Mitch Winehouse'a verildi.

Winehouse'un yine ''Back to Black'' adlı albümünde yer alan ''Rehab'' adlı şarkısı, geçen yıl Ivor Novello Ödülü'ne layık görülmüştü.

Bu yıl türlü dallarda Ivor Novella Ödülü alanlar arasında, yeniden biraraya gelen Take That grubu, Radiohead, Gabrielle, Jazzie D, Mica, Phil Collins ve Pink Floyd grubundan David Gilmour bulunuyor.

"Sen,her zaman NY'dan daa güzeldin" de."Seni hiç kırmadım ki" de."Kim uydurdu bu yalanı"

« Yanıtla #20 : 28 Mayıs 2008 - 19:23:42 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Başarılı şarkıcı Amy Winehouse, düzensiz hayatının bedelini yüzünün giderek korkunç bir hal almasıyla ödüyor ama o kendine bir türlü çeki düzen vermiyor. Sinirleri bozulan Amy, gazetecilere de saldırdı.

Aldığı bir çok ödüle, övgülere rağmen müzik dışındaki olaylarla manşetlere taşınan genç şarkıcı Amy Winehouse yine İngiliz gazetlerinin ön sıralarında yer aldı.
İçkili, uyuşturuculu partilerden vaz geçmeyen şarkıcı, dün Camden'da düzenlenen partiden 03.45 gibi evine giderken görüntülendi. Fotoğrafta Amy'nin aldığı korkunç hal iyice görülüyordu.
Bir kaç ay önce, yüzünde sadece lekeler görülen, cildini tedavi etmek için evine solaryum yatağı alan Winehouse'un içki, sigara ve uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklarını bırakmadığı da biliniyor. Sabahlara kadar süren partilere devam eden Amy Winehouse dün de adım adım kendisini takip eden gazetecilere de saldırdı.

OTURUP AĞLADI
Sabah, hapisteki eşi Blake Fielder'i ziyaret saatini kaçıran Winehouse, üzüntüden takside oturup ağladı.
Bir hayli sinirli ve üzüntülü olan şarkıcı, evinin önüne geldiğinde de kendisini takip eden fotoğrafçılara saldırdı. Kısaca haftaya kötü bir başlangıç yaptı Amy.

« Yanıtla #21 : 29 Mayıs 2008 - 09:53:24 »

Çevrimdışı igves

• Daimi Üye
  • Ay karardı Tam da günah işlemenin zamanı...
Başarılı şarkıcı Amy Winehouse, düzensiz hayatının bedelini yüzünün giderek korkunç bir hal almasıyla ödüyor ama o kendine bir türlü çeki düzen vermiyor. Sinirleri bozulan Amy, gazetecilere de saldırdı.

Aldığı bir çok ödüle, övgülere rağmen müzik dışındaki olaylarla manşetlere taşınan genç şarkıcı Amy Winehouse yine İngiliz gazetlerinin ön sıralarında yer aldı.
İçkili, uyuşturuculu partilerden vaz geçmeyen şarkıcı, dün Camden'da düzenlenen partiden 03.45 gibi evine giderken görüntülendi. Fotoğrafta Amy'nin aldığı korkunç hal iyice görülüyordu.
Bir kaç ay önce, yüzünde sadece lekeler görülen, cildini tedavi etmek için evine solaryum yatağı alan Winehouse'un içki, sigara ve uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklarını bırakmadığı da biliniyor. Sabahlara kadar süren partilere devam eden Amy Winehouse dün de adım adım kendisini takip eden gazetecilere de saldırdı.

OTURUP AĞLADI
Sabah, hapisteki eşi Blake Fielder'i ziyaret saatini kaçıran Winehouse, üzüntüden takside oturup ağladı.
Bir hayli sinirli ve üzüntülü olan şarkıcı, evinin önüne geldiğinde de kendisini takip eden fotoğrafçılara saldırdı. Kısaca haftaya kötü bir başlangıç yaptı Amy.

ya cidden kadın ne hale gelmiş biri yardım etsin bu kadına zira kendine yazık ediyor sesi gerçekten güzel :cry1:
"Gel sevişelim gitsin Sonumuz zindan"
https://twitter.com/SevgiGozaydin

« Yanıtla #22 : 06 Haziran 2008 - 10:25:28 »

Çevrimdışı marjinal kız

• Deneyimli Üye
  • Nasihat kesmez bizi,bize tecrübe gerek!
bu kadını herkes çok seviyor ama ben bi türlü sevemedim.sevenleri n de neyini sevdiklerini anlayamıyorum.bnce sesi çok kaba şarkıları da basit
bir sis var önümde hiç bilinmeyen,bir ses var içimde yolu gösteren...

« Yanıtla #23 : 06 Haziran 2008 - 13:18:30 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
bu kadını herkes çok seviyor ama ben bi türlü sevemedim.sevenleri n de neyini sevdiklerini anlayamıyorum.bnce sesi çok kaba şarkıları da basit

"kaba ses ve basit şarkılar " mı ?

garipsedim(:

zenci gırtlağı denildiğini sanıyorum o "kaba ses" e (:

soul ve caz severim.. hem de çok.. ama nedense daha daha daha olağanüstü birşeyler bekliyordum sanki bu kadından ilk kez dinleyene dek.

yine de severim kendisini.. çok iyi bir sesi var zaten artık bu kabullenilmiş birşey..

bu mesajı yazarken de arkadan "wake up alone" yükseliyor..

film gibi yorum oldu.. çok otantik  :dill
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #24 : 18 Haziran 2008 - 12:19:00 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
İngilizlerin sansasyonel şarkıcısı Amy Winehouse, önceki gün bayıldığı için babası tarafından hastaneye kaldırıldı.

Doktorların Winehouse'a testler yaptıkları ve şarkıcının bir süre daha hastanede gözetim altında kalabileceği belirtildi. hatırlanacağı gibi İngiliz şarkıcı uyuşturucu bağımlılığından kurtulmaya çalışıyor.

« Yanıtla #25 : 18 Haziran 2008 - 12:28:44 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye
İngilizlerin sansasyonel şarkıcısı Amy Winehouse, önceki gün bayıldığı için babası tarafından hastaneye kaldırıldı.

Doktorların Winehouse'a testler yaptıkları ve şarkıcının bir süre daha hastanede gözetim altında kalabileceği belirtildi. hatırlanacağı gibi İngiliz şarkıcı uyuşturucu bağımlılığından kurtulmaya çalışıyor.

offf.. uyuşturucu kötü birşeeeyy...  :zielig:
Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #26 : 18 Haziran 2008 - 13:33:17 »

Çevrimdışı Franz

• Aktif Üye
Ortalama şarkılar,değişik ses...

Amy winehouse'ın bu kadar abartılı sevilmesinin sebeplerinden biride  yaşam tarzıdır.(İçinde uyuşturucuyu barındıran...) O yuzden ah vah dememek gerek sanırım.

« Yanıtla #27 : 28 Temmuz 2008 - 20:49:17 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
sevmiyorum şarkılarınıda kendisinide =)

« Yanıtla #28 : 02 Ağustos 2008 - 14:32:50 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Ayrıca yine RollingStone'da Amy'le ilgili 3-4 sayfa bilgi mevcut bir gece evinde yaşananlarla ilgili herşey.

Samimi buluyorum,doğal buluyorum..

« Yanıtla #29 : 09 Eylül 2009 - 19:21:02 »

Çevrimdışı seytannikahi

• Gold Üye
    • Follow Me
Yahudi müziklerinden oluşan bir albüm yapma hazırlığındaymış kendileri