Gönderen Konu: Demet Akalın  (Okunma sayısı 7012 defa)

Demet Akalın
« : 04 Eylül 2008 - 04:27:07 »

Çevrimdışı Franz

• Aktif Üye
''Gölcük'de doğan Demet Akalın ilköğretim ve lise öğrenimini Gölcük'te büyük başarıyla bitirdi. Ve Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesinden lise diplomasını büyük mutlulukla aldı. İlkokul yıllarında gazeteci ya da öğretmen olma hayalleri kurardı. O zamanki Üniversite sınavı şartları günümüze göre daha zor olduğu için hayalleri suya düştü. Ne yapacağım ne yapacağım diye düşünürken annesinin elinden tutmasıyla soluğu Yaşar Alptekin'in Mankenlik kursunda aldı ve arkası geldi... 1990 senesinde Mayo Güzeli seçildi. Ardından Neşe Erberk'te mankenlik yapmaya başladı. Hani o zamanlarda mankenlik ciddi ve iyi bir meslekti. Büyük performansla mesleğini sürdürürken bir gün sesinin güzelliğinin farkına vardı ve mankenlikte zirvedeyken "hadi bir de şarkı söyliyim" dedi ve en iyi gazinolarda dev isimlerin kadrosunda başladı yeni mesleğini icra etmeye.. Başardığını düşündüğü bir zamanda "hadi bir albümün olsun" dedi ve "SEBEBİM" adlı albümünü piyasaya çıkardı, işler yolunda gitti yani başarıya bir başarı daha eklendi ve artık mankenliği bırakıp tamamen şarkı söylemeyi seçti. Daha sonra da "SENİN ANAN GÜZEL Mİ?" dedi ve ilk single çalışmasını çıkardı. O ekstra senin bu exstra benim derken artık sahnelerin bir parçası oldu. Sonrası mı? "UNUTTUM" dedi ve 3. albüm çalışmasını müzik severlerin beğenisine sundu. Ehhh iyi de tepkiler aldı ve kendini bir kez daha kanıtlamış oldu. Bu kız da okuyo ya dedirtti..... Uzun ve sıkı bir çalışma sonunda, nihayet beklediğimize değen radyolarda ve clublerde en çok istek alan albümü "BANANE" ile Türkiye'de hala konuşulmaya devam ediyor..''

Alıntıdır... Biyografi yarım, gerçi o bahsedılen noktadan sonra yaptıklarıda aynısı oldugu ıcın bıyografıye dokulmesıne gerek yok. Şarkıcıymıs, falan filan.... Serdar ortaçın fabrıkasının en iyi işleyen çalışanıdır, bu kabul edılmesı zorunlu gercektır. İki üç riitimden, iki üç kelime hazinesinden ibaret oldugu fabrikanın sahibi serdar ortacla ikisini uzaya ışınlamak istiyorum aslında. Uzaylılarla daha iyi anlaşacaklarından eminim, o bel kıvırtmalı halleriyle.

Özlem Tekin

Demet Akalın
« : 04 Eylül 2008 - 04:27:07 »

Ynt: Demet Akalın
« Yanıtla #1 : 04 Eylül 2008 - 04:33:40 »

Çevrimdışı kanatsız melek

• Gold Üye

demet akalın denilince aklıma gelen ilk görüntü..  .lol. bir içim su..  a.n.  .lol.

konserlerinde yaptığı dahiyane(!) yorumları da es geçmemek gerek.. !

"Diyarbakır'dan mı geldiniz hepiniz ? Dağdan mı.. anlamadım yani moron moron bakıyorsunuz "

Tesadüflerle başlar her şey.

« Yanıtla #2 : 04 Eylül 2008 - 04:38:49 »

Çevrimdışı drown

• Cool
Resme bak :D

Hayır bilmeden çekseler bi yere kadar  da poz vermiş bi de :D 

Arda nın dediği gibi demet akalında ortaçgillerden ve o da her ortaçgil kadar kötü şarkılara sahip :D

I like to remember things my own way. How I remembered them. Not necessarily the way they happened.

« Yanıtla #3 : 04 Eylül 2008 - 10:52:56 »

« Yanıtla #4 : 04 Eylül 2008 - 11:15:05 »

Çevrimdışı ShiverVol2

• Gold Üye
  • /////////////////////
çok şanslı güzel şarkılar buluyo kişilik olarak berbat ötesi
Birilerinin arkasına yaslanıp müzik olmaz, her şey tek başına yaptığında kıymetlidir(ÖZLEM TEKİN,ŞF'a)

« Yanıtla #5 : 04 Eylül 2008 - 13:29:16 »

Çevrimdışı marjinal kız

• Deneyimli Üye
  • Nasihat kesmez bizi,bize tecrübe gerek!
resim bence abartılıcak kadar da kötü diil doğal hali işte... hem de zaten biçok sanatçının doğal hali öle zaten.diğerlerinin de farkı yok
bir sis var önümde hiç bilinmeyen,bir ses var içimde yolu gösteren...

« Yanıtla #6 : 04 Eylül 2008 - 13:31:41 »

ARGo77

• Ziyaretçi
bence bi ara hande yener le satıştı gündem için.sonrada 2,3 şarkısı tuttu.vede makyajsız halide iğrennç. :D

+1

« Yanıtla #7 : 04 Eylül 2008 - 16:44:22 »

Çevrimdışı gümüş

• Bizden Biri
resimde 40 yaşında gibi çıkmış ama çokta berbat değilmiş makyajsız hali
BENİM GÜZEL HATALARIM VAR

« Yanıtla #8 : 04 Eylül 2008 - 17:17:12 »

Çevrimdışı w-lion

• Bizden Biri
sevmem çok gereksiz laflar ediyor bazen -- resimde :D makyajsız hali normal birçok sanatçının öyle zaten

« Yanıtla #9 : 04 Eylül 2008 - 18:04:14 »

Çevrimdışı SeDaEnGiN

• Aktif Üye
  • (๏̯͡๏)
    • SeDa
Dİyarbakırlılara dediğini bende kınadım :D ama haketmişler

Soulmates never die   

« Yanıtla #10 : 06 Eylül 2008 - 00:48:23 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
resimde 40 yaşında gibi çıkmış ama çokta berbat değilmiş makyajsız hali
Zaten 40 yaşına ne kalmışki şurda  :D

« Yanıtla #11 : 22 Ekim 2009 - 23:58:26 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Bu hafta Beyaz Show'daymış..

Emir'le beraber..
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #12 : 23 Ekim 2009 - 00:16:20 »

Çevrimdışı tekin ali

• Genel Moderator
  • "kArGaLaR"
    • Facebook-Özlem Tekin
Bu kadın vücudunu sergilemekten hiç bıkmadı bıkmayacakta...Her yerde en iyi popçu benim diye saçmalar ama birkez olsun müziğiyle ilgili bir haberini duyamadım..

« Yanıtla #13 : 23 Ekim 2009 - 00:38:28 »

Çevrimdışı Rockgirl

• Gold Üye
  • all or nothing..?!
Bu kadın vücudunu sergilemekten hiç bıkmadı bıkmayacakta...Her yerde en iyi popçu benim diye saçmalar ama birkez olsun müziğiyle ilgili bir haberini duyamadım..

+

"Artık müziğimle gündeme gelmek istiyorum.."

Bu (kadın) ve bunun gibilerin lafıdır..
Düşlerinde bile göremez işler, düşlerin gördüğü işleri.
http://twitter.com/#!/gizeeemm

« Yanıtla #14 : 23 Ekim 2009 - 17:55:01 »

Çevrimdışı emredogan

• Gold Üye
  • Uçamayanlardan..
Doğru bende hiç Demet Akalın'ın müziğiyle konuşulduğunu duymadım (ha kendisi her yerde en iyi benim diyo o ayrı:) Varsa yoksa;hangi klüpte kimle hangi biçimde saat kaçta hangi barda yakalandı :) Demet Akalın bundan ibaret...Aslında dinleyenlerde kabahat nasıl dinliyolarsa.